2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Lékařská zpráva

Kdyby nebylo před volbami (u nás je permanentně před volbami), byla by aféra radního Bartíka spíš komická. Napsal na svém Facebooku, že podle jeho informací má prezident Miloš Zeman rakovinu a do tří měsíců až půl roku končí. Následuje dementi a žaloba. Veřejnost ale má právo na plnohodnotnou kvalifikovanou a objektivní zprávu, na zdravotní dokumentaci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Trick 9.11.2017 10:25

Re: Jedno je jisté už teď

Ještě větší než když byl préza volen na WC?

J. Matuška 9.11.2017 10:10

Neměli by ANTIZEMANOVCI vyhlásit solidární hladovku?

"Kdyby nebylo před volbami /a u nás je permanentně před volbami/, byla by aféra radního Bartíka spíš komická." ... "Byla by to tedy pořádná politická lapálie, zvlášť za současné situace, kdy je systém v nefunkčním stavu."

Aston je novinář! :-(

D. Polanský 9.11.2017 10:08

Už neřešte smrt Zemana,

nás bylo pět dětí, jsem nejstarší, čtyři mladší jsem již pohřbil, teď jsem na řadě já, no a co?! To víte, že jednou umře, stejně jako já či Vy. Nikdo nezná hodinu ani minutu. Pokud máte s tím problém, zajděte si na hřbitov a dívejte se na data narození a smrti nebožtíků. Snad pochopíte.

A. Zajícová 9.11.2017 10:37

Re: Už neřešte smrt Zemana,

ono nejde ani tak o to, zda přežije, ale jak další roky jeho prezidentování přežijeme my

D. Green 9.11.2017 10:46

Re: Už neřešte smrt Zemana,

Nebojte se, přežila jste schůlená v pelíšku normalizaci, "partyzánko". :))))

O. Uživatel 9.11.2017 11:00

Uživatel požádal o vymazání
J. Jelínek 9.11.2017 11:10

Re: Už neřešte smrt Zemana,

Už se těší na pelíšek.

D. Green 9.11.2017 12:42

Re: Už neřešte smrt Zemana,

Popište svůj normalizační pelíšek, partyzáne. Neznám, byl jsem od r.1973 v Anglii,

D. Green 9.11.2017 12:39

Re: Už neřešte smrt Zemana,

Asi jsem se nakazil od vás, tykající soudruhu.

V. Kříž 9.11.2017 10:06

po článku ....

... v Technickém magazinu jsem ho obdivoval, jako předseda vlády a ČSSD mně připadal jako každý politik=lump, jako president mě (většinou) neskutečně štval. teď mi je ho už jenom líto.

P. Čech 9.11.2017 10:02

"Byla by to pořádná politická lapálie"?

Podle mne nebyla. Pouze by se konaly nové volby. Mezitím by funkci prezidenta vykonávali předseda vlády a předseda sněmovny. Pokud existuje předseda vlády a předseda sněmovny, nic se neděje. Máte pravdu v tom, že veřejnost má právo vědět, jak na tom každý kandidát na prezidenta je zdravotně. Zprávu o Zemanově zdravotním stavu vydal jeho lékař a zveřejnili to v novinách. To snad nestačí? Musí se k tomu snad vyjadřovat ještě všelijaké kapacity z oborů lékařství? Zemanův zdravotní stav tedy znám je. A co ostatní kandidáti? Ona je to všechno hloupost. Každý člověk a tedy i prezident může kdykoliv onemocnět a následně i zemřít. U prezidenta je tato pravděpodobnost menší, protože na rozdíl od běžných občanů má zajištěnu kvalitnější lékařskou péči. S tím nikdo nic nenadělá. Tedy i úvahy o ev. zdravotním stavu jsou přinejmenším zveličované. Kým? Opět jen novináři.

J. Franke 9.11.2017 9:59

Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vůbec mi nejde o zdraví Zemanovo, ale o jeho chlastání na ruské ambasádě a následné padání u klenotů, jeho ku*dy dopoledne v rádiu, ježdění na přehlídky do Ruska či členství ve zločinecké organizaci, kdy ani sám vystoupit nedokázal a čekal, až ho soudruzi sami vyhodí.

Dost na tom, že do Strakovky přijde mnohem horší kariérní komunista a práskač StB, na Hradě by měl tedy zasednout někdo, kdo s totalitní minulostí nemá aspoň tolik společného.

Jen ať Babiš do vlády komouše vezme, či vládne s jejich podporou. Mohla by to být labutí píseň těchto dinosaurů...

A. Trick 9.11.2017 10:05

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Třebas Cibulka nebo Hučín?

J. Jelínek 9.11.2017 10:08

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Cibulka ne, ten mi příjde jako dost magor, ale proč ne Hučín?

J. Hanke 9.11.2017 11:09

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

otázka zní:

Kdo z těch dvou jantarů je větší magor.

J. Franke 9.11.2017 10:25

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Ti dva jistě nekandidují. Vy si vyberte, koho chcete, já jen doufám, že to nebude nikdo, kdo byl v KSČ. Horší než Zeman už to patrně být nemůže.

A. Trick 9.11.2017 10:35

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Já si vyberu Zemana. Čím více lži a nenávisti od pravdoláskovců, tím je moje volba silnější.

J. Franke 9.11.2017 10:47

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Máte podivná kritéria pro výběr kandidáta, ale je to Vaše věc. Jen doufám, že to nevyjde.

A. Trick 9.11.2017 10:52

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Mně je to úplně jedno jak to vyjde. Nebudu se hroutit jako Vy.

J. Franke 9.11.2017 10:54

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tak teď jsem poprskal klábosnici. Milý pane, hroutit se nad kladečem věnců? Vždyť já ani volit nejdu!!!

A. Trick 9.11.2017 11:18

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vždyť vy se hroutíte v každém svém druhém příspěvku. A v každém třetím ventilujete svoji frustraci.

J. Franke 9.11.2017 11:51

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tak tak...

J. Novák 9.11.2017 10:36

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jen aby to nebyl někdo tak blbej, že ho ani komunisti nechtěli...

J. Franke 9.11.2017 10:48

Re: Dobré ráno z mlhavé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jakpak jste byl na tom Vy???

L. Vrána 9.11.2017 9:53

Lékařské tajemství

Všichni zdravotní pracovníci a ostatní osoby, které mohou přijít do kontaktu s údaji o pacientovi na základě zákonného zmocnění, jsou povinni zachovávat mlčenlivost.Výjimkou jsou případy, kdy jsou tyto informace sděleny se souhlasem pacienta nebo při zproštění povinnosti mlčenlivosti nadřízeným orgánem v důležitém státním zájmu. Mlčenlivost o zdravotním stavu prezidenta, stejně jako o jiném občanu ČR může být prolomena pouze v souladu se zákonem. Vyloučíme-li souhlas, pak by se hypoteticky jednalo zřejmě o §51 zákona o zdravotních službách, odstavce c a d. Nechám se místními p.t. diskutéry poučit o možných aplikacích a důsledcích těchto odstavců.

J. Kombercová 9.11.2017 10:18

Re: Lékařské tajemství

To je pravda. Ale vynášejí se informace odkudkoli, i z policie, protože u nás se "všechno vykacá". To nemíním jako omluvu, jen popisuji realitu.

L. Vrána 9.11.2017 11:00

Re: Lékařské tajemství

To já dobře vím. Před 50 lety jsem chodil s porodní bábou. Co já jsem všechno věděl o známých....

P. Zinga 9.11.2017 9:52

Příspěvek, který nesouvisí pouze zdánlivě.

Právě jsem se dověděl, že když jsem se narodil, měla Afrika

221 825 413 obyvatel. Dnes má 1 256 749 885 obyvatel, tedy, měla v momentu, kdy jsem tohle psal, neboť každou sekundu přibývá 0,95 obyvatele. Za den to dá cca 80 000 ...

Kolik z nich bude chtít k nám?

M. Prokop 9.11.2017 9:52

Re: Příspěvek, který nesouvisí pouze zdánlivě.

Všichni. :-P

L. Vrána 9.11.2017 10:00

Re: Příspěvek, který nesouvisí pouze zdánlivě.

V této souvislosti jsem si vzpomněl na Jana Antonína Baťu, který chtěl za války přestěhovat Čechy do Patagonie. Nevíte, jak to tam teď vypadá?