9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Kuřáci smrdí

Deset významných českých lékařů podpořilo návrhy ministra zdravotnictví Hegera a postavilo se proti rozhodnutí občanských demokratů sestřelit návrhy na zákaz kouření v restauracích. Jednoznačně podporují zájem o lidské zdraví před obchodním zájmem majitelů restaurací.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Richter 30.3.2013 1:11

Re: Špatný zápor

Také nemám pocit, že by bylo nutné chodit do hospody, když mi za chvilku zákon přikáže, že si tam musím dát jednu zelenou, čtyři červené, malé EUpivo, zaplatit a kop do prdele bez cigarety.

Vlastník hospody si přece NESMÍ rozhodnout, jestli chce mít kuřáckou nebo nekuřáckou hospodu.

A smí se rozhodnout jestli alko anebo nealko? S tím by se mnělo taky něco dělat!

.... *8-(

R. Tesařík 30.3.2013 0:13

no, to jste Astone

zase stláskal všechno dohromady. Bude vás bolet břicho.-))

S. Vaněček Šauerová 30.3.2013 0:23

No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

:-)

R. Tesařík 30.3.2013 0:24

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

nebolí Sylvo..zase je to strkání rypáku do soukromí... Není povinnost chodit do putyky.

M. Stuchlik 30.3.2013 0:27

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

Putyka nejsou soukromé prostory. Jestli někdo omezuje svobodu jiných tak jsou to kuřáci.

M. Varadinková 30.3.2013 1:14

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

Pokud ta potyka někomu patří, tak o tom, jestli se v ní bude kouřit nebo ne, by měl rozhodovat její majitel. Pokud mu do toho chcete kecat Vy, omezujete jeho svobodu. Když se Vám jeho hospoda nelíbí, tak do ní nechoďte. Když chcete mít také právo rozhodovat, jak má ta hospoda vypadat, vybudujte si za svoje peníze svoji vlastní hospodu.V té pak budete rozhodovat Vy.

M. Stuchlik 30.3.2013 20:59

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

Aha, kdybyste tuto teorii uplatnila na barevné tak je to rasismus. Souhlasíte s rasismem?

S. Vaněček Šauerová 30.3.2013 0:44

To je pravda. Taky je pravda ale to, že ODS, jakož i naprosto všechny ostatní partaje, volá po svobodě, jen když se jí to hodí do krámu.

Mě ale Neff pobavil, podobně jako vždycky, když začne chrlit síru na kuřáky. Málokdy jsem potkala někoho takhle zavilého. Doma. Tady se to ovšem podobnými zapřisáhlými zarputilci jenom hemží. Už se nesmí kouřit ani na balkoně (nájemní komunity). A cigarety stojí leckde $14.50 pls. tax/a pack.

S. Vaněček Šauerová 30.3.2013 0:48

P.S.: Nakonec, je to bratu 2,5 mio potenciálních voličů, nemýlím-li se.

Za chvíli aby se už člověk bál říct, že kafe bez cigarety je k nepití. To mně připomíná, na jedno takové je zrovna čas.

:-)

H. Lukešová 30.3.2013 0:56

Re: Kouření by mělo být zakázáno na autobusových a železničních zastávkách,

tam kuřáci obtěžují nekuřáky. Jsem zásadový nekuřák, ale chce-li někdo kouřit, ať kouří, ať si ničí plíce a močový měchýř, je-li to jeho svatá volba.

R. Tesařík 30.3.2013 0:25

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

a kecy jak někdo smrdí, nebo nesmrdí...ale no tak.

J. Slanina 30.3.2013 0:28

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

Ano, je fakt že falmer mi smrdí daleko víc a to s ním rozhodně nikdy v žádné putyce sedět nebudu a ani nehodlám.

L. Handzel 30.3.2013 1:50

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

On se celý třepe, by poseděl v hospodě s hňupem Vašeho typu. :)

Sundejte si baňky z očí,mastný Tydýte,

J. Ryba 30.3.2013 1:28

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

už aby šli do kytek

M. Ilsner 2.4.2013 12:32

Re: No, jestli z toho popisu ODS nebolí spíš břicho Vás, Tesáku.

odkaz