21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

Kuřáci smrdí

Deset významných českých lékařů podpořilo návrhy ministra zdravotnictví Hegera a postavilo se proti rozhodnutí občanských demokratů sestřelit návrhy na zákaz kouření v restauracích. Jednoznačně podporují zájem o lidské zdraví před obchodním zájmem majitelů restaurací.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Drobková 30.3.2013 8:09

No, a je to venku.

Konečně to u ní vylezlo, aniž si uvědomila. Milá paní byla nejdál z pavlače v Lidlu.

P. Hofman 30.3.2013 8:14

Re: No, a je to venku.

Pozor, ona byla na NZ (jednou) a jak tu psala, tak je na něj i odborník.

K. Drobková 30.3.2013 8:17

Re: No, a je to venku.

 Tak jo. :-))

V. Hajková 30.3.2013 8:18

Re: No, a je to venku.

Je  vidět  -  jak  pečlivě  mě  sledujete-   FÍZLE!   :-)))))))) 

P. Hofman 30.3.2013 8:31

Re: No, a je to venku.

Ano, když to tady napíšete 100x tak to opravdu pečlivě sleduji, FÍZLOVÁ!)))))))

V. Hajková 30.3.2013 8:15

Re: No, a je to venku.

To  víte  že  ano  ŠTĚKNO!   Víte   ani  mě  nenapadne   Vás   ujištovat   o  opaku!  To  je  pod  moji  uroven!  Vy  jste se  totiž   přišla  do   diskuze  -  jen   štěkat  a  urážet! 

M. Trhlík 30.3.2013 8:18

Re: No, a je to venku.

A jak paní Hajková nazýváte své příspěvky?

K. Drobková 30.3.2013 8:20

Re: No, a je to venku.

 Nějak jsem si nevšimla, že bych diskutovala zrovna s vámi, milá paní. Co je vám do toho, co si píši s panem Hofmanem ?

V. Hajková 30.3.2013 8:26

Re: No, a je to venku.

Ano-  to   máte  pravdu.  Směšné  natom  ovšem  je,  že   vaše  OVÁDÍ -  lepení  se  na   moje  příspěvky   pro  někoho  jiného   je   -  NAPROSTO   -  neustálé  !!!!!! 

S. Netzer 30.3.2013 8:22

Re: No, a je to venku.

Vy máte nějakou úroven?

K. Drobková 30.3.2013 8:26

Re: No, a je to venku.

 Má. Úroveň řeznického psa.

S. Netzer 30.3.2013 8:28

Re: No, a je to venku.

Nevím, mám rottweilery docela ráda. Myslím, že jim křivdíte. :-)))

Dobré zasněžené ráno.

V. Hajková 30.3.2013 8:12

Re: DÍKY - BOHU- už nejsou žádné státní restaurace - hospudky , prostě státní pohostinství!

Ale  to  je  všechno-  možné!   Víte  p. Pavlovský   Vám  uniká  jedna  podstatná  skutečnost-  že  ta   společnost  lidí  žila  o  proti  nám  v  zcela  jiných   podmínkách !   A  jedna  generace  to  nevyřeší!  To  si  nikdo  nechce  připustit-  vzhledem  ke  krátkosti  lidského  bytí!   Až   neuvidím  ve  městech  -   stovky   vajglu   poházených  po  zemi-   naplivaných   žvýkaček   -  pak  se   mužeme  bavit-  co  udělat  dál  s  ohleduplností   jednoho  člověka  k  tomu   druhému!

P. Hofman 30.3.2013 8:15

Re: DÍKY - BOHU- už nejsou žádné státní restaurace - hospudky , prostě státní pohostinství!

Je to jednodušší, než si připouštíte - každý hospodský kuřáka ze své hospody vypráská, neb tu vysokou pokutu za něj platit nebude.

V. Hajková 30.3.2013 8:22

Re: DÍKY - BOHU- už nejsou žádné státní restaurace - hospudky , prostě státní pohostinství!

:-)))))))))))))))))))))))))) 

P. Pavlovský 30.3.2013 8:26

Re: DÍKY - BOHU- už nejsou žádné státní restaurace - hospudky , prostě státní pohostinství!

Na dobrovolnou "ohleduplnost   jednoho člověka k tomu druhému" nelze vždy spoléhat, srov. zákaz alkoholu za volantem.

S. Netzer 30.3.2013 8:21

Ve zdejších hospudkach

se nekouří, a nikomu to nevadí. Přála bych si ale, aby zde bylo protikuřácké zákonodárství tak přísné, jako v severní Americe a kuřáci nesměli zamořovat vzduch na ulici před hospodami a obchody.

P. Boublíková 30.3.2013 8:43

Re: Ve zdejších hospudkach

Jo, tohle je přesně ta zběsilost, která mi na militantních nekuřácích vadí. "Zamořování vzduchu" na ulici, kudy projíždějí mraky aut nebo autobusů... co dodat.

Jinak ale nerozumím tomu, proč neprosazujete rovnou zákaz nikotinu - jiné škodlivé a návykové látky jsou přece také zakázané?

J. Boleslav 30.3.2013 7:49

Skvělý prognostik a ekonom

Ovar. Jeho kampaň stála 12x víc, než předpokládal. Dosud dluží 3M. A to se bavíme pouze o transparentním účtu, kolik šlo navíc přes účty netrasparentní, nikdo neví. Ještě že má za sebou Nejedlého, ten všechny sekery z lukoilích peněz hravě zalepí.

P. Hofman 30.3.2013 7:51

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Píšete o Klausovi nebo o Zemanovi? No ono je to vlastně jedno a totéž, že?!

J. Boleslav 30.3.2013 7:53

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Nevzpomínám si, že by Klaus vedl nějakou prezidentskou kampaň, kde by se platby hlídaly na transparentním účtu. Kromě toho, Klaus má na rozdíl od Ovara bradu pouze jednu, zato pořádnou. :-)

P. Hofman 30.3.2013 7:57

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Jasně, oni ji za něj vedli ti v hotelu Savoy a s igelitkama na hajzlech Španělskýho sálu.

V. Hajková 30.3.2013 8:04

Re: Skvělý prognostik a ekonom

To  by  bylo-  p.  Boleslav  , aby  rudý  právník  do  něčeho  nezamotal  p.  prezidenta  Klause. :-))))))))

P. Hofman 30.3.2013 8:07

Re: Skvělý prognostik a ekonom

A co ten váš bratříček, co studoval za komančů v Praze, to nebyl ruďoch? Vy ne, to já vím, neb vy jste do žádné školy nikdy nechodila.

M. Trhlík 30.3.2013 8:20

Re: Skvělý prognostik a ekonom

On je Klaus ještě prezidentem? To mi nějak ušlo.

M. Trhlík 30.3.2013 8:15

Re: Skvělý prognostik a ekonom

A to jste ještě zapomněl poznamenat, že kouří a žije z peněz daňových poplatníků. Holt je to prezident a ti měli vždycky svoje výsady.Ale nebojte se ,že ty peníze za jeho kampaň budete platit Vy.Stejně tak, jak Klausův institut někdo zaplatil a to už není prezidentem.Vaše starosti bych chtěl mít, včetně těch bolševiků ,co Vám pijí krev.

J. Boleslav 30.3.2013 8:26

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Klidně si ponechte svoje starosti a já moje, po Vašich starostech po pravdě řečeno vůbec netoužím.

M. Trhlík 30.3.2013 8:37

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Pane Boleslave,ale jak zatím pozoruji, tak máte starosti jen s lidmi , které nesnášíte.A to jste celý Vy člověk poznamenaný komunistickým režimem.Každý, kdo má jiný názor je darebák. Když říkám názor, nemyslím tím nadávky.

J. Boleslav 30.3.2013 8:47

Re: Skvělý prognostik a ekonom

Komunismem jsem poznamenaní všichni, pokud je nám víc než 23. Ať si to připouštíme, nebo ne.

M. Trhlík 30.3.2013 8:57

Re: Skvělý prognostik a ekonom

V tom případě promiňte pane Boleslave, že s Vámi občas zkouším diskutovat, když jste poznamenán komunismem,i když se mi už delší dobu zdá, že Vás o dost víc ovlivnil, než ostatní.Tím vlastně naznačujete, že drtivá většina naších politiků je poznamenaná, včetně Klause, Zemana, ale i všech těch starších politiků.Já si troufám říci, že je to lidská vlastnost a zbabělost, že se lidé podřizují automaticky všemu co přijde, aby si neuškodili.No až to odezní, tak na vše co bylo nadávají, přestože,se na tom podíleli. A myslíte si, že nastupující nová generace už plodí jen slušné lidi?Také dost naivní představa.