10.5.2024 | Svátek má Blažena


Diskuse k článku

Kuřáci smrdí

Deset významných českých lékařů podpořilo návrhy ministra zdravotnictví Hegera a postavilo se proti rozhodnutí občanských demokratů sestřelit návrhy na zákaz kouření v restauracích. Jednoznačně podporují zájem o lidské zdraví před obchodním zájmem majitelů restaurací.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 1.4.2013 23:28

Re: Peníze na protinázor?

ty důchodkyně zaplatí ještě víc zbytečně za dostavbu Tlemelína...

S. Lazárek 1.4.2013 23:11

Re: Peníze na protinázor?

Je to sviňárna, ale v porovnání s tím, jak naše důchodce (a nejen ty), okrádá tahle svinská politická banda darmožroutů a prolhaných dobytků, je tohle pořád ještě píčovinka.

M. Prokop 1.4.2013 23:18

Re: Peníze na protinázor?

Aha. Ale bojovat se smí jen proti těm místním darmožroutům a dobytkům ...... Přechodem do Brusele jsou z nich andělé.

Co mi to jen připomíná, ono nadšení pro onu velkou, vzdálenou, vznešenou myšlenku, která se nesmí kritizovat?

Že by Pavku Kohouta básníka zamlada?

J. Ryba 1.4.2013 23:30

Re: Peníze na protinázor?

Aha. Ale bojovat se smí jen proti OZE ne proti darmožroutům ČEZu, to jsou vaši andělé.

S. Lazárek 1.4.2013 23:31

Re: Peníze na protinázor?

Víte co? Bojujte si proti čemu ctěná libost, Herr Volksturm Prokop.

J. Ryba 1.4.2013 23:36

Re: Peníze na protinázor?

jo, už vstali noví bojovníci kontrarevoluce: „Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU“ třeba se přidá se svou stejně dementní ikonkou .-)

M. Prokop 1.4.2013 23:01

Re: Peníze na protinázor?

Já bych dal přednost tomu, že stát raději nemá financovat propagaci ideologií. Vzpomínám si, jak to s oblibou činily diktatury.

Odboj? Zatím jsem uvažoval v rovině odlišných názorů na řešení problému. Je-li to "odboj", pak skutečně nevím, tam si diktatura, odlišné názory nepřipouštějící, asi nemůže dovolit jejich financování. Jestli už jsme tak daleko, .......

Technické provedení už je celkem hračka a ta loga mi připadají odpuzující tak jako tak, jako když mi starší příbuzní zamlada říkali nahlas před dárcem čehokoliv "pěkně se poděkuj!". (Čímž zcela z úvahy vynechávám onen fakt, že to nejsou jejich peníze, nám milostivě darované, ale naše peníze, o nichž oni přemoudří usoudili, že jsme dostatečně pokorně požádali o část z nich).

Opravdu stačí ty peníze lidem nebrat, ne jim je pak někdy a po poslušné suplice vrátit.

M. Prokop 1.4.2013 23:02

Re: Peníze na protinázor?

Já bych dal přednost tomu, že stát raději nemá financovat propagaci ideologií. Vzpomínám si, jak to s oblibou činily diktatury.

Odboj? Zatím jsem uvažoval v rovině odlišných názorů na řešení problému. Je-li to "odboj", pak skutečně nevím, tam si diktatura, odlišné názory nepřipouštějící, asi nemůže dovolit jejich financování. Jestli už jsme tak daleko, .......

Technické provedení už je celkem hračka a ta loga mi připadají odpuzující tak jako tak, jako když mi starší příbuzní zamlada říkali nahlas před dárcem čehokoliv "pěkně se poděkuj!". (Čímž zcela z úvahy vynechávám onen fakt, že to nejsou jejich peníze, nám milostivě darované, ale naše peníze, o nichž oni přemoudří usoudili, že jsme dostatečně pokorně požádali o část z nich).

Opravdu stačí ty peníze lidem nebrat, ne jim je pak někdy a po poslušné suplice vrátit. Ono je to užitečné i pro jiné věci, méně přerozdělovat, mimo jiné jako součást boje proti korupci.

P. Pokorný 1.4.2013 23:04

Re: Peníze na protinázor?

Pani Martinovská, neměl by být český parlament český, tudíž nezávislý? Není trestné vměšování se do vnitřních zaležitostí té které země? Tudíž lze to chápat, že iniciativy a parlament byl pod těžkou korupcí? Že Vydra, Pajerová a další z toho měli korupční peníze a jela v tom celá rodina včetně biomasové a všech příbuzných Moniky Mc Donagh? Pajerové? Vůdkyně SSM Pajerová ihned přešla jako vůdkyně odboje, ihned se napíchla na zdroje z EU a obsadili všechny informační zdroje? Ano, já to vím, ale je nutné, aby se to dozvěděla celá veřejnost. A referendum, které chce ČSSD a kníže, se odzkoušelo na otázce, zda chceme v EU pokračovat! Dnes informace už jsou!

J. Ryba 1.4.2013 22:53

Re: Divné, ANO pro Evropu najednou zmizelo

nechte si ikonku sponzorovat institutem IVK

J. Ryba 1.4.2013 22:56

Re: Divné, ANO pro Evropu najednou zmizelo

skutečně? Já stránku http://www.anoproevropu.cz/cs/news/ normálně vidím :-)

P. Vandas 1.4.2013 22:15

Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

V. Vlach 1.4.2013 22:16

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Zaplaťpánbůh!

S. Lazárek 1.4.2013 22:19

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Je to stejné, jako mít špatné manželství. Můžu se kousnout a překonat všechna protivenství, nechat se rozvést a začít na zelené louce od nuly znovu nebo tu mrchu zabít a zahrabat na zahradě za švestku. Co doporučuješ?.......:-)

I. Gellner 1.4.2013 22:22

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Navrhuju, kousnout se, překonat protivenství, rozvést se, a mrchu zabít a zakopat po švestkou!

S. Lazárek 1.4.2013 22:24

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Nejste skromný.....:-)

P. Vandas 1.4.2013 22:27

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

 Jak tak přemýšlím, nad variantami, které jsi nabídl v upřímné snaze vyčerpat všechny možnosti, tak přesto si vybrat nemohu, ač některé stojí za úvahu. Pravdou je, že revoluce se mi líbila. Od toho bych se odrazil. Když je krize, oživnu a cítím se , jako ryba ve vodě. Nicméně už jsem starší a přestávají mi být příjemné příliš rychlé pohyby, takže bych volil variantu reformy spojené s generační výměnou. Chybí pozitivní impulzy. Všichni fňukají, že je blbě a bude hůř a to je zhoubné. Vyhlásit nějaký úderný program, New Deal třeba.

V. Vlach 1.4.2013 22:32

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

To zní smířlivě....ale bez zavedení kryté měny to zkrátka a dobře nepůjde.

Musí zmizet i dluhy. Jakkoliv, třeba i tím švihnutím proutku.

M. Prokop 1.4.2013 22:37

"Musí zmizet i dluhy. Jakkoliv, třeba i tím švihnutím proutku."

Aha, už chápu. Byl u vás exekutor. To pak revoluční nálady narůstají.

I. Gellner 1.4.2013 22:33

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Měl jsem zlý té noci sen.

Pod peřinu se mi vnucovala žena nehezká, oděná v modrou vlajku s hvězdičkami, na čele opatřená energetickým štítkem, na hlavě solární panel, místo oného větrník, a chtěla mi přeměřovat křivost.

Hrůza hrůz.

J. Ryba 1.4.2013 22:54

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

ftypný

M. Prokop 1.4.2013 22:36

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

New Deal byl pěkný průser a valná část z něj naštěstí neprolezla Kongresem.

Revoluce raději ne. Tu generační výměnu bych bral, ale, zatím se všichni drží namazané strany chleba. Peníze za nic jsou v Bruseli, ne v opozici.

M. Prokop 1.4.2013 22:19

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Jdeme na to!

Změnit na ...... ?

S. Lazárek 1.4.2013 22:22

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Jestli umíte Švýcarsko, tak bych pěkně prosil.

V. Vlach 1.4.2013 22:24

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

A měnu krytou zlatem! Jinak bych škodoval!

S. Lazárek 1.4.2013 22:26

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Jak to má v rukou pan Prokop, jsem klidný.

M. Prokop 1.4.2013 22:39

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Jdeme na to, pokud umíte udělat z Čechů a Moraváků Švýcary.

S. Lazárek 1.4.2013 22:46

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Vy jste si tu před zrcadlem natíral bicepsy strojním olejem, já ne.....:-))

M. Prokop 1.4.2013 23:07

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Že už byste chápavostí dostihl Tykálka či leknutou?

S. Lazárek 1.4.2013 23:12

Re: Věc je vcelku prostá. Když se nám systém nelíbí, je jej třeba změnit. Samo se to neudělá.

Jděte do hjazlu.