17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Kozel zahradníkem

Andrej Babiš si myslel, že se to vyřeší vtipem, ale ono se to nevyřešilo. Novým ministrem dopravy má být Dan Ťok, doposud šéf stavební firmy Skanska. Bohuslav Sobotka se s ním ve čtvrtek sešel a pak oba na tiskové konferenci seznámili veřejnost s výsledky. Ťok má do soboty předložit koncept svých úmyslů a má premiérovi i veřejnosti objasnit, jak se chce vyhnout střetu zájmů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 14.11.2014 20:22

Pane Berko

tady nejste na XXV. sjezdu ÚV KSSS, česky prosím, pokud Vás to ovšem příliš neuráží. Díky.

J. Láníček 14.11.2014 20:27

Re: Pane Berko

Někteří zas neumí anglicky, tak tady těmi americkými žblechty taky neotravujte.

S. Lazárek 14.11.2014 20:32

Re: Pane Berko

A kde vidíte nějaké moje americké žblebty? Myslíte snad KSSS? Ó né milý Pláteníku, to není nic imperialistického. Nebo že by jo?.....:-)

M. Mařák 14.11.2014 20:32

Odkazy na zdroje v angličtině

od pana Lazárka jsem zde na Psu co se týče politiky nezaznamenal. Ale není vyloučené, že se mýlím, netrávím zde tolik času jako VIP diskutující Vašeho typu.

J. Slanina 14.11.2014 20:33

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Да здравствует Великая Октябрьская социалистическая революция.

I. Tellner 14.11.2014 20:35

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

..na RSDr dobrý ... -)

S. Lazárek 14.11.2014 20:42

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Tohle je lepší.....:-)

https://pbs.twimg.com/media/B2an06oIYAEfJ-c.jpg

I. Tellner 14.11.2014 20:47

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

..to mi něco říká.... -)

Je tam v té angličtině nějaký nesmysl..?

S. Lazárek 14.11.2014 20:52

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Je to na hlavičkovém papíře, jméno MIT expertů((a?), pár drobných

stylistických chyb, které by uričtě udělal každej Amík z východního

pobřeží, ti anglicky moc neumí, to ví každej, tenhle mail jsem psal já

pane ellnere a dokažte mi, že ne.....:-)

Fakt jsem si myslel, že máte na víc, než na tuhle zábavnou píčovinu z prvního ruského kanálu. Bez smajlíku......

I. Tellner 14.11.2014 20:59

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

...no jo, furt....

M. Varadinková 14.11.2014 21:17

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Vy ovšem anglicky taky moc neumíte, Lazárku, protože ten člověk píše, že je:¨

...an MIT graduate and expert in aviation with more than two decades of professional experience...

čili absolvent MIT a odborník na letectví s více než dvacetiletou profesionální zkušenosti. O žádných "expertech MIT" tam není zmínka.

Jak jste přišel na hlavičkový papír, taky netuším. Já tam vidím akorát datum a e-mailovou adresu. Prostě e-mail, který si někdo vytiskl.

A ty chyby máte na mysli které?

S. Lazárek 14.11.2014 21:25

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Pokud umíte anglicky, nebudete se mě na ně ptát, přece. Vidíte je sama, přece.

Ad hlavičkový papír a mail, který si někdo vytisknul (sám napsal).....no právě, milá milko, no právě.....

M. Varadinková 14.11.2014 21:37

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Já tam chyby nevidím. Takže které to jsou podle Vás?

Opravdu se domníváte, že nějaký "Snowden II", který by se dostal k americkému družicovému snímku (může pracovat třeba na pracovišti, které ty snímky vyhodnocuje) a předával by ten snímek Rusům, by použil ke korespondenci hlavičkový papír?:-))))

Já bych řekla, že když už, tak e-mail, který si za tím účelem jednorázově anonymně vytvoří a odešle z nějaké internetové kavárny.

Podstatný je přece ten snímek a ne ten e-mail.

S. Lazárek 14.11.2014 21:46

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Já tam pár drobností vidím a je mi to divné. Přece.

M. Varadinková 14.11.2014 22:04

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

Tak které drobnosti to jsou? Konečně máte možnost mít nade mnou navrch, tak se neupejpejte!

K. Laus 14.11.2014 23:21

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

třeba to more than, správně je např. over 10 years

K. Laus 14.11.2014 23:07

Re: Tož něco pro tebe, lžidimitriji:

je to otrocký překlad :-)

M. Varadinková 14.11.2014 20:36

Re: Миг-29 обстреливает малазийский "Боинг"!

Že by nějaký Snowden II předal Rusům důkaz?:-))))))

Tím by se vysvětlilo, proč Američani nemohli zveřejnit tento družicový snímek a jejich mluvčí z toho musela vycouvat stylem "důkazy (že za to mohou separatisté) jsou na internetu".

K. Laus 14.11.2014 21:11

Re: Миг-29 обстреливает малазийский "Боинг"!

důkazy viděli poslanci bezpečnostního výboru Bundestagu. Pokud by v letadle byl Čech mohli si důkazy vyžádat i poslanci našeho branně-bezpečnostbího výboru. Pak byste se od svých komunistických poslanců jistě dozvěděla, co a jak :-)

JInak důkazy publikovány byly, publikoval je i tým Bellingcat. JInak obdobně byl zadokumentován útok ruských gradů na ukrajinské území (rovněž Rusy a vámi popíraný)

http://virtualglobetrotting.com/map/russia-fires-artillery-into-ukraine/view/google/ ........stačí přiblížit

Thumbnail Russia Fires Artillery into Ukraine Novaya Nadezhda

k tomu: http://goo.gl/9w7t6F

M. Varadinková 14.11.2014 21:25

Re: Миг-29 обстреливает малазийский "Боинг"!

Já ale mluvím o snímku z americké družice a "Snowdenovi II", který ho předal Rusům, ne o poslancích Bundestagu. S tím, kdo byl nebo nebyl v letadle, to nemá co do činění. Tak neodklánějte.

K. Laus 14.11.2014 23:27

Re: Миг-29 обстреливает малазийский "Боинг"!

to je legenda, jakože to pořídili amíci a ne rusáci....navíc to popírá vše, co zatím tvrdili rusáci...je to mig nebo su? :-)

J. Matuška 14.11.2014 19:50

Ještě co tomu řekne mírotvorce Jaceňuk!

Ukrajina nebude usilovat o navrácení kontroly nad Donbasem silou. Místo toho bude hledat politické řešení tohoto problému.

Prohlásil to šéf ukrajinského ministerstva zahraničí Pavlo Klimkin v rozhovoru s německými novináři.

Kromě toho šéf ukrajinského ministerstva zahraničí nevyloučil, že v brzké době bude Ukrajina znovu potřebovat od Západu finanční pomoc. /Hlas Ruska/

M. Mařák 14.11.2014 19:46

Odhalení Havlovy busty v Kongresu USA

se blíží, Havel a Churchil, dva ze tří Evropanů, kterým se dostalo podobné pocty. K té slávě, kterou bude poctěn každý vlastenec, zbývají tři dny.

Mám však obavy o nacionalisty, kteří jsou již několik týdnů osypaní kopřivkami, jejich nejvyššímu představiteli se na bradě možná opět objeví červený kosočtverec, zvláštní to forma prapodivné alergie.

J. Matuška 14.11.2014 19:54

Re: Odhalení Havlovy busty v Kongresu USA

Havlova busta v Kongresu USA je poctou pro všechny občany ČR, tedy i pro patrioty!

M. Mařák 14.11.2014 19:59

Re: Odhalení Havlovy busty v Kongresu USA

Je poctou pro všechny občany ČR, samozřejmě. Vlastenci - patrioti si toho podle mne váží, nejsem však přesvědčen o tom, že tomu tak je i u nacionalistů - národovců.

J. Matuška 14.11.2014 20:09

Re: Odhalení Havlovy busty v Kongresu USA

Doufám, že šovinistů je podobný počet jako eurožeryků...

M. Mařák 14.11.2014 20:14

Nerozumím Vašemu tvrzení,

ve kterém nazýváte české vlastence jakýmisi "eurožeryky" a české, moravské, či slezské nacionalisty "šovinisty". Mohl byste to rozvinout?

J. Slanina 14.11.2014 20:35

Re: Nerozumím Vašemu tvrzení,

Raději ne. On by se do toho mohl zeolit tak zamotat, že by to pak už nevydejchal.

J. Matuška 14.11.2014 20:46

Re: Nerozumím Vašemu tvrzení,

Pane doktore, prakticky jsem celý život pracoval manuálně. Od Vás bych očekával, že budete formulovat své dotazy tak, abych Vám porozuměl. K mému předchozímu příspěvku nemohu nic dalšího dodat. Zřejmě jste asi něco požil, takže Váš trénovaný mozek je poněkud mimo běžnou normu. Bunga bunga! Tu-ááá!

M. Mařák 14.11.2014 20:59

Vážený pane Matuško,

nemůžete nic dodat, no a tak kličkujete a urážíte. Tedy, abych byl přesnější, vyhýbáte se věcné diskuzi a napadáte osobu diskutujícího, což vypovídá nejen o Vašem intelektu, ale i o Vaší povaze.