1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Komunisté do vlády

Tak tohle je druhý Sobotkův předvolební tah. Nejdříve slíbil, že každý dostane přidáno, a v druhém kroku se vyslovil pro koalici s komunisty. Prohlásil to v rozhovoru s Hospodářskými novinami. Nasadil citovou notu, zahrál na housličky v mollové tónině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 18.2.2017 21:59

Tak z tohohle jsem celý paf

Žádné výmluvy! Davy v Barceloně žádaly přijetí více migrantů

Na 160 tisíc lidí přišlo podle policejních odhadů v Barceloně na demonstraci za přijetí více uprchlíků, jak se k tomu úřady zavázaly vroce 2015. Levicová starostka druhého největšího španělského města Ada Colauová demonstranty vyzvala, aby zaplnili ulice při pochodu nazvaném Chceme vítat. Plná lidí tak byla i třída, která prochází Starým Městem. http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/zadne-vymluvy-davy-v-barcelone-zadaly-prijeti-vice-migrantu_418279.html

L. Kolman 18.2.2017 22:08

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

A u nás si Okamura a jemu podobní udělají politickou živnost z padesáti migrantů.

R. John 18.2.2017 22:11

Tak jdem do vlády Láńo...

..Socbotka to říkal... já si beru se Semelkou vnitro...

J. Matuška 18.2.2017 22:18

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

Pane Kolmane, SPD Tomio Okamury volit nebudu, ale s jeho názory souhlasím. Nechci, abychom dopadli jako pro mě nepochopitelní Švédové. Muslimů je tam téměř deset procent, tedy skoro jeden milión. Kolik jich tam budou mít už jenom za deset let? A za dvacet?

E. Erat 18.2.2017 22:32

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

No, Barcelona je tzv. multikturní město. Takže není divu, že místní uzenáči podporují své soukmenovce.

J. Matuška 18.2.2017 22:37

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

A já těm Kataláncům tak fandím, aby získali nezávislost na Španělsku...

A. Nový 18.2.2017 22:51

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

Že by to byli tihle?

https://ukaz.cz/_RWG2M

J. Matuška 18.2.2017 22:56

Re: Tak z tohohle jsem celý paf

Gr8!

J. Matuška 18.2.2017 21:51

Přišla řeč na Negrelliho viadukt.

Podíval jsem se na WIKI. Most byl budován od jara 1846, dokončen roku 1849 a uveden do provozu 1. června 1850. Když se tohle dozvím, je mi snad líto, že jsme nezůstali v R/U... Sakramentská 1. světová...

R. John 18.2.2017 20:20

Zdař.. tak dneska sedmkrát za sebou...

... životní rekord...jsem pašák..ale néé tamto...to ani ve snu, ale kvartičky..nějak to tágo začínám mít v ruce...no.. komu se nelení, tomu se zelení...

S. Lazárek 18.2.2017 20:33

Re: Zdař.. tak dneska sedmkrát za sebou...

Orgasmus? Tak to je mazec a ani nevím, jestli mám závidět......:-)

S. Lazárek 18.2.2017 20:36

Re: Zdař.. tak dneska sedmkrát za sebou...

aha, néé tamto.....jen tak vědět, co jsou kvartičky za sexuální praktiku.....:-)

Z. Čábelka 18.2.2017 20:41

Re: Zdař.. tak dneska sedmkrát za sebou...

Ve čtyřech? Hmmmm?

R. John 18.2.2017 20:52

Na čtyři nehraji...

... na tři je to lepší zábava, to se člověk i pěkně zavzteká...Ale Korejskej kulébr na čtyři je zábava, dvě červené, bílá plus bílá s tečkou, hraje se to do červených a bílá se nesmí dotknout druhé bílé, to je faul a jde si člověk sednout.. docela se u toho musí myslet, jak to kam poslat...

R. John 18.2.2017 20:41

Hele... stav blaženosti...

... musel jsem si sednout a zapálit si...mocného ločíka minerálky dal, kouř vyfoukl ...jen se tetelil blahem, škoda osmýho šťouchu, hrál jsem složitější strk, aby mě to přišlo následně do postavení na další šťouch, těsně mě to šlo. To vyjít, tak jsem možná udělal deset karambolů... ale i takhle je to perfekt.

J. Matuška 18.2.2017 20:57

Re: Hele... stav blaženosti...

Roberte, hlubokosklon, ať jde Trump, Putin, Zeman, Havel, Klaus atd. kamsi... /Houbaření ani kulečník není o politice.../ Tu-ááá! Bunga bunga!

R. John 18.2.2017 21:05

Si myslim Jardo...

..politika je pro děti, ale zábavička, to je pro nás celé chlapy... :-)

J. Matuška 18.2.2017 21:11

Re: Si myslim Jardo...

Roberte, máš pravdu. Tágo neumím vzít ani pořádně do ruky. Ptám se třeba blbě, ale klasika je na tři koule?

R. John 18.2.2017 21:30

Jasně, na tři koule...

... těch disciplín je více, ale kvarty jsou nejtěžší ..ale o to více to potěší, když se mrška povede... volná hra je , že karamboluješ napřímo koule, potom přes jeden maňťák ve strku, to je nepřímá hra a potom kádr , to je na kulébru namalováno několik polí a v jednom nesmíš udělat více, než tři šťouchy, potom jedna koule musí ven z pole, ale může se tam vrátit...

J. Matuška 18.2.2017 21:34

Re: Jasně, na tři koule...

Roberte a o to jde, Já mám hlavu tak akorát na čepici... A tak se mám jít oběsit?

R. John 18.2.2017 21:41

Nevěš hlavu a "se"...

.. nemůžeš obsáhnout všechno...já také nejím všechno...:-)

S. Lazárek 18.2.2017 21:03

Re: Hele... stav blaženosti...

Já to mám takhle s tenisem. Na turnaji, který jsem teď organisoval jsem s parťákem vyhrál celou skupinu, všechny jsme v ní porazili a první zápas v pavouku jsme dostali ptáka. Tak jsem se pak věnoval už jen alkoholu v naší tenosivé hospůdce a to byl taky karambol, vůbec nevím , jak jsem se dostal domů a druhý den jsem měl dost zkažený dopoledne. I to je sport!......:-)

R. John 18.2.2017 21:12

Já hrál vánoční turnaj v kvartách...

.. byli tam jen extraligový hráči... prvních pět si prohazujou titul mistra republiky... ti mě vyprášili kožich... ale letos jsem si řekl, že musím postoupit ze skupiny. Měl jsem smůlu , první dva zápasy jsem hrál s mistrem a druhý zápas s vice mistrem...A protože nechlastám, tak jsem si dal řízek... A potom řezal do jedný do rána mariáš..tam se mě dařilo.. šel jsem domu o pětikilo a něco bohatší...

J. Matuška 18.2.2017 21:14

Re: Hele... stav blaženosti...

Stasi, klobouk dávám dolů i před tebou... Tenis jsem kdysi jako kluk zkoušel, ale netrefil jsem raketou do míčku. A tak jsem to zabalil. Zdravím.

S. Lazárek 18.2.2017 21:22

Re: Hele... stav blaženosti...

Já to jako malej kluk tehdy zkusil a míček jsme trefil, tak ho hraju dodnes. Taky zdravím.

J. Matuška 18.2.2017 21:29

Re: Hele... stav blaženosti...

A tak co mi zbývá, než se držet aspoň toho Parasjuka...

P. Vandas 18.2.2017 21:48

Re: Zdař.. tak dneska sedmkrát za sebou...

Tak Ti Roberte blahopřeji k mistrovskému výkonu.:-):-):-) Co mne se týče, nemám nic, čím bych se přidal. Pool jsem kdysi hrál jen proto, že jsem koupil stůl a oboje blbě a i ten Mariáš jsem hrál s tchánem a strýci, jen ze společenské povinnosti. Dodnes nepoznám ve čtyřech s kým vlastně hraju. :-):-):-)

R. John 18.2.2017 22:08

To je u křížového normálka...

.. že dva nevědí, s kým hraje forhont... zažil jsem hry, kdy se to vjevilo až na předposlední štych... záleží na rozhozu karet... forhont to také neví a proto si jde do hry dloubákem, aby věděl s kým hraje... tedy v případě, že si forhont hraje sedmu a nikdo neflekuje ani hru, ani sedmu... nebo hlásíš na čtyřku kilo s esem .. to se většinou také neflekuje, to jsou potom chvíle strachu, to zestárneš při tom kilu o sto let.. když eso nejde a nejde ven.. :-)))

P. Vandas 18.2.2017 22:29

Re: To je u křížového normálka...

Ovšem já nejednou namazal soupeřům i tehdy, když to už ostatní věděli. :-):-)

R. John 18.2.2017 22:33

A co jako...

..když máš plonkovou desítku.. tak jí tam hodíš i s rukama... nebo musíš přes.....když jí máš osazenou plinerou..