2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Klaus vytáhl strašidlo Benešových dekretů

Proč s tím nevyrukoval už dávno? Taková otázka napadne každého, kdo vyslechl Klausovo páteční prohlášení, v němž žádá - domyšleno do důsledků - aby celý proces vypracování a schválení Lisabonské smlouvy začal znovu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Milazly 10.10.2009 10:01

Re: Pro blázny a grázly životopis prezidenta České republiky pana Václava Klause, který prošel mnohými volbami a proti kterému nikdo nic zatím nenamítal ! Takže je prověřený ! Dzp.

Mílá Hanko, z Vašich slov soudím, že máte sklon ke generalizaci. To že nevěřím stránkám, které si nechal vytvořit Václav Klaus, jsem rudý primitivní mozek?

I-Worm 10.10.2009 9:50

Re: Pro blázny a grázly životopis prezidenta České republiky pana Václava Klause, který prošel mnohými volbami a proti kterému nikdo nic zatím nenamítal ! Takže je prověřený ! Dzp.

já bych řekl, že když někdo pracuje na podřadných místech v SBČS, tak to není z politických důvodů... Z politických důvodů se chodilo pracovat jinam...

Ivan Nový 10.10.2009 10:01

I-Worme,

komunisté, protože to většinou byli hloupí lidé, kteří nic odborného neuměli, museli využívat nestraníky, kteří tu práci dělali za ně. A k tomu účelu používali i lidi se škraloupem. Mohli dělat práci, co je bavila, ale nesměli postupovat. Do kotelny odcházeli lidi, co byli perzekuovaní už od 50. let, právě proto, že něco uměli, a nebo lidi, kteří opravdu nic neuměli, a svůj život do jisté doby zasvětili omylu, postupu v komunistické hiearchii, možná potom prohlédli, ale taky ne všichni, což jsme viděli po roce 1989.

cicero .jan 10.10.2009 9:33

Jen malou poznámku.

Jako kluk jsem viděl odsun Němců. Dodnes si pamatuji ty opilé "bojovníky za vlast" co mlátili německé babky a dědky. A to jsem se ještě dověděl později, že to byli zhusta práskači gestapa, kteří si vylepšovali renomé v národních gardách aby dostali osvědčení. Asi na to nemůžem být moc hrdí. A nejsem žádný milovník Němců, děda byl v Buchenwaldu celou válku, otec létal V RAF a pak za to seděl v českém kriminále spolu s fašouny.

Hanka 10.10.2009 9:37

Re: Jen malou poznámku.

S tím co píšete souhlasím! Jen by se slušelo dodat, že tito lidé bez špetky charakteru pak vstupovali do KSČ-  a se stejným zaujetím - mlátili  politické vězně a piloty RAF v Jáchymovských koncentrácích!!!!!!!!!!!!!!!

I-Worm 10.10.2009 9:42

Re: Jen malou poznámku.

jediné rozumné řešení by bylo potrestat ty "bojovníky za vlast" - ale nic víc k tomu! Ale ani dnes nikdo netrestá "pilíře pravice", kteří si vylepšují renomé. Alespoň pokud jsem si všiml, jedinej komanč u nás byl asi Štěpán, ostatní byli zřejmě "pomýlení"...

Kajan 10.10.2009 9:32

Myslím, že Německo bude mít stoprocentní zájem na otevření otázky Benešových dekretů ! Jedná se o bilionobé částky !!! Francii, Německu a Rusku zásadně nevěřit !!! Dzp.

Ivan Nový 10.10.2009 9:43

Re: Myslím, že Německo bude mít stoprocentní zájem na otevření otázky Benešových dekretů ! Jedná se o bilionobé částky !!! Francii, Německu a Rusku zásadně nevěřit !!! Dzp.

R^Německo ne, ale Němci. Německé politické elity Němce klidně podvedou, jak je v EU zvykem.

Kajan 10.10.2009 9:46

Re: Myslím, že Německo bude mít stoprocentní zájem na otevření otázky Benešových dekretů ! Jedná se o bilionobé částky !!! Francii, Německu a Rusku zásadně nevěřit !!! Dzp.

Ano, použil jsem zkratku. Dzp.

.. 10.10.2009 9:29

Kráva může být nejen veselá,ale dokonce na sebe hodí i neoprén :-))))))))

http://img.blesk.cz/img/1/gallery/410066_petra-paroubkova.jpg

;-D;-D;-D

Frank 10.10.2009 9:28

Neffe, jděte už do hajzlu s reklamou na TOP 09!

Pokolikáté připomínáte, že Klause dostala na hrad ODS? Jak hlasoval takový Kalousek? Sám jste strašidlo, které několikrát týdně straší Ruskem a bůhví čím ještě. Není vám podezřelé, že za LS bojuje nejvíce Paroubek? Nemáte rád Klause a přitom mu právě vy můžete být vděčný, že za jeho vlády se mohlo rozkrádat ve velkém a také vy jste se dostal k lizu při rozkradení MF. A když stačí ústní slib od bafuňářů EU, proč si výjimku dojednalo Polsko a GB? A proč Klaus přišel s námitkou pozdě? Pozdě, ale přece! Každá zdržovací taktika, která vede k oddálení schválení tohoto shitu je dobrá. Taky jsem si nepřál Klause za prezidenta, ale dnes sdílím jeho postoje. A je opravdu hrozné sledovat, jak se na něj tlačí ze všech stran a různí pitomci se snaží přihřát svoji polívčičku. A ještě zajímavější jsou argumenty eurohujerů pro ratifikaci LS. Stačí si poslechnout Paroubka.

PavelS 10.10.2009 9:55

Re: Neffe, jděte už do hajzlu s reklamou na TOP 09!

Zapomněl jste, že za LS nejvíc bojuje v současné době Topolánek.

R.J. 10.10.2009 9:17

Tak jsem se v Týdnu dočetl,

že Livia Klausová křtila knihu Bobošíkové. Tak to je hlína, ještě tam mohl být za kmotra Grebeníček. Jó, to jsou ta ukopnutá zpětná zrcátka. Ale muselo jim to spolu slušet, pí. Klausová  a  pí. Bobošíková, dvojka k pohledání. Hlavně že si ideově rozumějí, není nad shodu. ;-D

Hanka 10.10.2009 9:22

Re: Tak jsem se v Týdnu dočetl,

Ještě Vám tam ubohý komouši chybí- jak tu rádi píšete, že paní Klausová je dcerou ""ŠALGOVIČE"":-D:-D:-D:-D:-D!!

R.J. 10.10.2009 9:47

Re: Tak jsem se v Týdnu dočetl,

Nejsem a nebyl jsem komouš, nevím  čí je pí. Klausová dcerou, zato vím jistě, a Vy také, že její tchýně, tak ta komouška byla. Takže než začnete házet komoušema sem a tam, ráčejí si nejdříve vyjasnit komouše u někoho jiného. Jinak to nemá logiku , kdybych byl komouš, tak proč bych jí denuncoval komunistou Šalgovičem? Jinak neznáte jeho pravé jméno ? To by byla relevantní informace, když se již hrabeme v té kupě komoušů. ;-D

čulibrk 10.10.2009 9:31

NAKUPUJÍ V HARRODS

o nic jiného nejde......a Grebeníček je "koňák",znají se z dostihů.Člověče,kapitalismus už je mnohem vyvinutější,bývalý soudruh je nyní velký Gatsby.:-D:-D:-D

Hanka 10.10.2009 9:14

pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

Opět, píšete jen to, co se Vám - hodí!! V nedělních otázkách VM pan Topolánek jasně řekl, že má na LS stejné názory jako pan prezident!  Ošem, že se obává nebezpečí , kdybychom zabránili ratifikaci , že by nám to mohlo přinest větší škody. Toto ani jeden novinář, který po něm neustále plivou - necitoval! Vše se dá dohledat na č.t.24- v historii vysílání!  Dnešní /rudé/ PRÁVO- má titulek článku- ODS a komunisté podpořili Klause! Neskutečně zavádějící prasárna- evokující tupce aby si  spojovali ODS s KSČM!!  Prostě umyslný hnus!  Drtivá většina ODS  podporuje naše členství v EU a NATO!!DRTIVÁ většina - svinských komunistu si přeje zánik těchto dvou svazku!!!

Hanka 10.10.2009 9:19

Re: pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

oprava: kteří po něm....

www.Jiří 10.10.2009 9:30

Re: pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

Jen se za to nestyďte a neomlouvejte, prostě vaše myšlení je bolševické a zde se to opět ukázalo v celé nahotě. Přední politici ODS jsou zkrátka bolševici a je jim jedno co si myslí jejich voliči. ODS je pro slušné voliče nevolitelná. Klaus je škůdce národa.

jamo 10.10.2009 9:37

Re: pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

..autor se nemá za o stydět, ale vy byste se měl stydět za to, že jste tak neskonalé tupý..to si ovšem takoví b l b c i nepřipouštějí (Y)

Ivan 10.10.2009 9:32

Re: pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

To jen propagandistům ODS jsou dovoleny titulky, spojující ČSSD s KSČM.  Když se objeví titulek spojující KSČM s ODS, tak je to podle značky Hanka prasárna. 

Členství v NATO zatím ČR zavedlo jen k podílu na okupaci Afghanistánu a k tomu, že čeští žoldnéři vraždí afghánské partyzány bojující za osvobození své země od okupantů z USA a NATO. Obdobné  platí o Iráku.

Orel 10.10.2009 9:40

Re: pro NÁHODNÝ KOLEMJDOUCÍ

Soudruhu bolševiku, jsi afgánským partizánům mentálně velmi blízko, tak se k nim přidej. Kobereček ti určitě poskytnou zdarma.

Vlastimil 10.10.2009 9:06

Máme my to ale chytrého pana prezidenta

Česká vláda podepíše nějakou mezinárodní smlouvu a parlament ji odhlasuje dokonce ústavní většinou hlasů. Pak se ale smlouva dostane na stůl našemu chytrému panu prezidentovi a ten hned vidí, že smlouva je špatná a vrátí jí zpět k přepracování. Česká vláda, parlament ČR, celá EU, ti všichni jsou úplní blbci! A my si ho tatíčka našeho nevážíme!

yorik 10.10.2009 9:08

Re: Máme my to ale chytrého pana prezidenta

Parlament dává k ratifikaci pouze doporučení. ;-)

No... 10.10.2009 9:05

Benešovy dekrety zmínil Klaus před vstupem do EU

Nicméně, to by Aston musel mít v hlavě namísto pilin něco jiného, neboť o této problematice se mluví s občasným přerušením neustále. Aston zřejmě trpí účelovou amnesií.....nakonec, němečtí majitelé všech českých novin, že....koho chleba jíš, toho píseň zpívej, jak astonovsky ubohé.....

FS 10.10.2009 9:04

Smutný vtip dne

O následující příhodu se musím podělit:

Na portále Novinky.cz jsem četl nějaký článek, který mne poněkud vyvedl z míry a chtěl jsem přispět do diskuse pod článkem. Diskuse na Novinky.cz jsou řízené, musíte se zaregistrovat. Moje rozhořčení nad evidentně lživým článkem bylo tak velké, že jsem se rozhodl postoupit proces registrace. Klikl jsem na odkaz pro registraci a ...

dočkal jsem se následujícího:

"Registrace do diskusí je dočasně pozastavena. Vzhledem k obrovskému zájmu byla redakce Novinek nucena dočasně pozastavit přijímání nových registrací."

Dobré, ne? Nepřipomíná vám to něco? Mám z toho trošku mrazíka v zádech...

cicero .jan 10.10.2009 9:08

Re: Smutný vtip dne

Novinky jsou portál, patřící pasovské společnosti Ringier, co tady vlastní řadu regionálních novin. A proto koho chleba .............

Vlastimil 10.10.2009 9:16

Re: Smutný vtip dne

Ale jdi, ty už strašíš jako Klaus. Novinky jsou portál patřící pod deník Právo. A deník Právo jako jeden z mála v ČR Němcům nepatří - majitelem je tuším společnost Borgis, kterou si kdysi v Právu založili.

FS 10.10.2009 9:22

Re: Smutný vtip dne

Právo - komunisti - aha, je mi jasné, proč se nesmí přihlašovat možní diskutéři do diskusí. Já jsem jenom myslel, že něco podobného už v dnešní době není možné. A zvlášť už ne na internetu.

Chápu výmaz sprosťáků z diskusí. Nechápu ale znemožnění příspěvku do diskuse již od počátku. To je ale hnus...

yorik 10.10.2009 9:25

Re: Smutný vtip dne

Zvykejte si. Já už u nich byl na idexu několikrát. Stačí se dotknout některého z jejich nedotknutelných. ;-)