29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Když se policie omlouvá

Důstojně a přesvědčivě působil v přímém přenosu policejní prezident Martin Vondrášek, když se vyjadřoval k zákrokům jihočeských policistů na akcích Andreje Babiše. Největší pohoršení vyvolal incident v Borovanech, kde tři muži v civilu zaklekli provinilého žáka osmé třídy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Černý 7.8.2022 18:44

To píší? Stihoman? ;-D

P. Jirkovský 7.8.2022 19:08

Kdo je stihoman?

D. Mach 7.8.2022 19:09

Navezl jste se do vlákna o televizní debatě, kde byl Vondra. Tím, jak všude cpete antiFialu, matete davy.

P. Boublíková 7.8.2022 18:50

Paní Krejčová, to máte těžké. Fiala poněkud neuváženě slíbil, že vláda nenechá nikoho padnout. Nijak nedefinoval, co konkrétně pád na hubu obnáší - takže každý si může představit něco jiného. Víceméně je to jasné jen u firem - krach firmy.

No a teď ti chudáci žvaniví slimejši neví, jak z toho ven. Kdyby slíbili pot a slzy (krev snad téct nemusí) nebo aspoň utahování opasků, nemuseli by teď blbě žvanit.

J. Fridrich 7.8.2022 18:51

Je to tak paní Krejčová jak píšete, s touto neschopnou a nesourodou vládou nejde nic - " Výsledek je, že u nás nejde nic, ani to co jinde jde."

R. Nešpůrek 7.8.2022 18:56

Silně progresivní daně a problém by nebyl ...

L. Kolman 7.8.2022 18:26

Bilion korun ztráta? Bóžínku, to jsem já vydělal za celý svůj život. A co jsem se u toho musel nadřít. Tož o tolik bych teda přijít nechtěl. No vlastně ani přijít nemohu, maximálně o polovinu z toho. Horší věc ovšem, když někdo přijde o rozum. Takové tady vidíme dnes a denně. No a úplně nejhorší pak je, když si takoví postižení ještě myslí, že sežrali všecek rozum světa.

P. Jirkovský 7.8.2022 18:35

Odborně se tomu říká introspekce. Ještě se doučte ty číslovky.

J. Černý 7.8.2022 18:42

Neni vás tu škoda ;-D

L. Kolman 7.8.2022 19:00

Jirkovský, vy máte štěstí, takový trefný příspěvek se mi na to podařil, oni mi to vyhodili. A docela dlouhý, boha jeho, co to tady jééé, že někomu ano a někomu ne?

P. Jirkovský 7.8.2022 19:10

Třeba to byla ještě větší kravina, než to předtím. A holt to nějakej redaktor už nevydržel.

L. Kolman 7.8.2022 19:19

A ty příspěvky Hájkové a spol. si zakládají do archivu. Ty budou sloužit jako návody pro výuku komunikace při studiu novinařiny. ;-D

P. Manda 7.8.2022 19:34

No to bych chtěli vidět. Ten bilion, možná v přepočtu na říšské marky po velké válce.

J. Krejčová 7.8.2022 18:18

Vondra vládu hájil, že se starala o zajištění dodávek plynu na zimu a že zásobníky jsou de facto plné. Dále, že máme prostor k čerpání zkapalněného plynu i s těmi tranzitními cestami a do třetice jsme dojednali tu evropskou solidaritu. Přece. K plným zásobníkům tam někdo připodotkl, že jaksi nejsou naše. Co znamená mít prostor k čerpání netuším. Bude nebo nebude zkapalněný plyn a kdy? A o evropské solidaritě si myslím své.

Že mu to nevadí takhle plácat na obrazovce a vlastně nic neříci.

D. Mach 7.8.2022 18:31

Plnění zásobníků vláda zčásti financovala, takže to má pojištěné.

J. Černý 7.8.2022 18:43

Jak ta část je velká?

J. Jirka 7.8.2022 18:49

Asi takhle: |-----|

J. Černý 7.8.2022 19:07

Božínku to je tedy macek.

J. Krejčová 7.8.2022 18:11

Tak nejsem tak nechápavá jak jsem si myslela, když mi ani po přečtení několika článků nebylo jasné jak to Sikela myslí s tím energetickým balíčkem. Dnes na CNN Prima se ukázalo, že neví která bije ani ministři ani poslanci, kteří kostru zákona schválili. Okecávali to stylem, že komunikace by měla být lepší, hlasitější a přehlednější. Na takové plky jim lid kašle. Zkrátka od poloviny února se stále neví jak to bude vypadat.

J. Havelka 7.8.2022 18:17

A to je ostuda, páč všichni víme, že Únor byl vítězný! Původně..

K. Křivan 7.8.2022 18:18

Původně byl únor bílý a pole sílí.

J. Havelka 7.8.2022 18:24

A taky: Studený Máj, v stodole ráj, než si přivlastnili 1.Máj ...

P. Jirkovský 7.8.2022 18:33

A březen, za kamna vlezem a tam si čtem měsíc knihu.

Někdy i dvě.

S. Lazárek 7.8.2022 18:38

únor bílý, sílí pole, pičo vole. To je ostravsky.

J. Jirka 7.8.2022 19:06

Únor bílý, UV šílí.

P. Manda 7.8.2022 19:37

ne, to je unor bily pole sily. A dál už to máte gut.

L. Kolman 7.8.2022 18:18

Asi předpokládají, že lidé jsou inteligentnější než vládní odborníci a pochopí to snadněji. Nebo když lidé budou něco kritizovat, můžou se vymluvit, že to mysleli jinak.

D. Mach 7.8.2022 18:35

Nepočítali ale s Kolmanem a Krejčovou, kteří prostě nechápou a nechápou ...

J. Krejčová 7.8.2022 18:41

Ne, takovou komunikaci s občany opravdu nechápu. A osobním útokem na situaci s energiemi nic nespravíte.

J. Jirka 7.8.2022 19:03

Jó kde jsou ty doby, kdy se s občany komunikovalo tak ňák licky a srozumitelně:

Cit: " V březnu přišel někdo s tím matematickým modelem.

A v srpnu někdo, sice to byl ten stejnej člověk, ale už přišel v jiném čase.

A ty, který měli přijít, nepřišli.

Takže to je podle mě v této fázi zbytečná debata."

Prostě jasně, ale úderně. Ale chyba je možná v tom, že už se nerozdávají koblihy moudrosti.