13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

Kalousek na tahu

Prvním čtením ve sněmovně prošel návrh zákona o fiskálním paktu. Aby naše země k paktu přistoupila, je třeba ústavní většiny a tu Sobotkova sestava nemá. Komunisté nepodpoří nic, co by Česko přiblížilo Západu, ODS si udělala z odporu vůči Bruselu stéblo, jímž se snaží ubránit před utonutím. Míč je tedy u kopačky TOP 09.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 15.5.2014 21:11

Chybí vám ....

.... i jen základní vzdělání ve věci spontánních řádů. To ony jsou zřídlem a autory jsoucího. Dzp.

J. Láníček 15.5.2014 20:58

Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Už jsem ty jeho zdroje objevil.

http://www.literarky.cz/civilizace/89-civilizace/16915-zapadni-tajne-sluby-manipuluji-diskusemi-na-internetu

J. Kombercová 15.5.2014 21:02

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

To jste se netrefil... v Literárkách hledá zdroje pí Varadinková. Že by ti dva měli stejný vkus, tomu snad nevěříte.

J. Anděl 15.5.2014 21:12

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Já se obávám, jestli to nemyslel tak, že v Literárkách hledá zdroje pan Láníček, zatímco pan Jílek dostává zprávy od těch západních tajných služeb.

A jak všichni víme, Literárky jsou jedním z několika těch pravých zdrojů informací, podobně jako Britské listy nebo dfens (nebo tak nějak), zkrátka všechna ta média, která díky neúnosné pravdoláskové totalitě ve skutečnosti ani neexistují, zatímco ukazují pravdu, kterou všechna ostatní média tají.

J. Václavíková 15.5.2014 21:17

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

:-)))

J. Kombercová 15.5.2014 21:17

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Jj. trošku jsme se minuli, ale jen v čase.

J. Anděl 15.5.2014 21:24

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Ještě bych k tomu doplnil svůj názor: jsem přesvědčen, že každý, kdo chce nějakým způsobem ovlivňovat veřejné mínění a může si to dovolit, tak zaměstnává lidi, kteří chodí na internetové diskuze. Obzvlášť nápadné to je před volbami, ale vím to i proto, že jsem jednou dostal takovou nabídku (a teď hádejte, o propagaci čeho šlo a jestli jsem na ní kývnul ;-)

J. Václavíková 15.5.2014 21:26

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Vzhledem k tomu, že tu propagujete pouze Pravdolásku a ta propagaci nepotřebuje, je jasné, že jste to odmítl. Ale jsem jedno ucho, o co šlo?

J. Anděl 15.5.2014 21:29

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Uší je tady víc a ne všechny za sebou mají mozek, napíšu vám mail :).

J. Václavíková 15.5.2014 21:31

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Svatá pravda!

J. Jílek 15.5.2014 21:32

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

rozumíte tomu, jak jsou tam ty ruce? :-)

http://zpravy.idnes.cz/zalobci-rozdelil-kauzu-nagyova-d3k-/krimi.aspx?c=A140515_165923_krimi_cen#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

J. Kombercová 15.5.2014 21:36

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Jestli si vzpomenete na film Cirkus bude a Duo Papáto... :)

J. Jílek 15.5.2014 21:39

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

takovéto propletence vznikaly, když se děti učily, kterak pomocí čtyř rukou sedátko pro zraněného vyrobit... :-)

J. Kombercová 15.5.2014 21:43

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

:) Najednou je těch údů neurekom.

J. Václavíková 15.5.2014 21:36

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Jo :-)

J. Jílek 15.5.2014 21:40

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

to se dá vysvětli jedině Saxánou :-)

J. Václavíková 15.5.2014 21:43

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Kdepak. Perspektiva.

J. Kombercová 15.5.2014 21:27

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

No, před volbami, jakýmikoliv, je intenzita psaného textu vyšší, a to nejen od stálých... nová jména, angažující se jen určitou dobu... hádat nebudu, postrádám fantazii, tipnu si jen to,že jste nekývl. :)

J. Anděl 15.5.2014 21:34

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

No o co šlo není tak důležité, bylo to něco mně relativně blízkého, ale nekývnul jsem na to, protože, jak bych to tak..... já chápu, že to je asi pragmatické a že to v tomto případě stejně asi vesměs dělali lidé, kteří dané straně fandí, ale mně to prostě stejně připadá divné.

Nedávno jsem četl krásnou knihu Enderova hra, což je sci-fi odehrávající se v nějaké té budoucnosti, ve které se (coby vedlejší linie příběhu) už na netových diskuzích skutečně profilují politici, a dvě postavy, bratr a sestra, tam vytvořili dvě virtuální, navzájem ostře nesouhlasící postavy, hájící opačné názory, čímž oba společně chtěli dosáhnout jednoho konkrétního záměru (čehož dosáhli).

J. Kombercová 15.5.2014 21:39

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Ta zápletka ale není originální... už jsem viděla i v české tvorbě a dokonce o více osobách. :)

J. Anděl 15.5.2014 21:45

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Myslím si, že to ani moc není scifi

J. Kombercová 15.5.2014 21:55

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

I Kajan měl jednoho bráchu,co byl u komoušů. :)

M. Prokop 15.5.2014 22:16

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Hm, tak to já ne, i když, u mne by bylo trochu obtížnější nabídku doručit.

J. Anděl 15.5.2014 23:04

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Nebylo to nic oficiálního, žádní men in black za dveřmi, prostě se mě někdo zeptal jen tak mezi řečí, žádné významné zdvihání obočí, žádné přísliby tučných sum (já nejsem zas tak dobrý diskutér :-)).

J. Anděl 15.5.2014 21:07

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Chá chá, teď jste mě opravdu pobavil :-))) Proto jsou internetové diskuze plné pomatených frustrátů, které nikdo nezná a kteří neodpovídají nikomu, koho člověk normálně zná z běžného života :-)

I. Gellner 15.5.2014 21:08

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

..máte pravdu, nikdy jsem nevěřil, že by mohl Jílek existovat... -)

P. Hofman 15.5.2014 21:10

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

A on fakt existuje?

I. Gellner 15.5.2014 21:11

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

..je to neuvěřitelné, ale asi ano.

J. Kombercová 15.5.2014 21:14

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

Vypadá to, že ano... je jedním z těch. co na netu mají svou, jak bych to napsala hezky česky... skutečnost? O to líp se do něj anonymové mohou strefovat... no, není jediný, i Vy jste terčem vtipných poznámek skrzevá svou profesi.

P. Hofman 15.5.2014 21:21

Re: Já že kde gůglista Jílek bere ty zaručené informace

O nikom nemůžete vědět, že je to jeho opravdová skutečnost. V tom je internet geniální. A to je i určitá genialita Neffem vymyšleného názvu "Neviditelný pes".

Mně to strefování se do mně naopak povzbuzuje a myslím si, že je naprosto v pořádku. Kdo nemá nervy na anonymní diskuse nemá na ně lézt.