5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Jako králík z klobouku

Jak se zdá, nikomu to nevadí: Andrej Babiš podrazil svého koaličního partnera sociální demokracii v kauze Pocheho nominace. Jeho kouzelnický trik s dvojí vládní nominací patří do varieté a ne do demokratického státu. Libo ministr? Nelibo? Nevadí, sáhnu do klobouku a ejhle, je tu jiný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Šimek 1.7.2018 17:25

Re: Jak

Stando-ten předseda-co má tiituly před i za jménem po volbách dopadne stejně, jako p. ing Nečas a s.kpt Topolánek. Ani pes po něm neštěkne......:-(

P. Bolec 1.7.2018 17:32

Re: Jak

Převezme to nějaký lapka z Prahy.

F. Šimek 1.7.2018 17:36

Re: Jak

asi jo......:-)

P. Vandas 1.7.2018 15:28

Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

... chci napsat. "„Vůbec nic jsme nedojednali, jde o rozhovory, které by se mohly konat,“ řekla Merkelová. " :-):-):-)

K. Janyška 1.7.2018 15:30

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Je nutno říci, že vámi obdivovaná Merkelová... Dzp.

P. Vandas 1.7.2018 15:37

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Bejvávalo. :-):-):-)

O. Uživatel 1.7.2018 15:37

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 1.7.2018 15:38

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Teď jsem od čtvrtka doma, ale za pár dnů se vracím do Fríska. :-):-):-)

O. Uživatel 1.7.2018 15:40

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 1.7.2018 15:43

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Mlýn nepokračuje, neb zakládám firmu v Holandsku a mám s tím spoustu práce. Mlýn musí počkat další rok, nic mu neuteče. :-):-):-)

K. Janyška 1.7.2018 15:49

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Jste dobrej, škoda, že neznáte kompozitivní teorii... Dzp

P. Vandas 1.7.2018 15:59

Re: Tož nazdar dementi. Ej čo to vravím, dementi Merkelové...

Karle, tu kompozitivní teori, co zde melduješ umím nazpaměť a mohu ji mrskat i o půlnoci. Jenom ji neumím nikde rozměnit na drobné. :-):-):-)

J. Kanioková 1.7.2018 18:16

Přeji hodně štěstí :)

P. Vandas 1.7.2018 18:47

Re: Přeji hodně štěstí :)

Díky. Budu jej potřebovat. :-):-):-)

L. Kolman 1.7.2018 14:52

Jestli se na něco těším,

pak hlavně na to odhlasování důvěry nové vládě. Už je to hodně dlouhá doba jen samá nuda, pak začne být konečně veselo. Doufám, že Kalousek, Pospíšil, Fiala, Gazdík a spol. se pochlapí a budou vypouštět z huby jednu perlu za druhou. Jen aby se Kalousek ze samého žalu moc neožral a nevyluzoval toliko nesouvislé (rádoby)bonmoty. Musí to být věrohodné a hlavně hodně strašidelné, aby se lidé z toho opětovného přebírání moci komunisty samou hrůzou strachy otřásali.

K. Janyška 1.7.2018 15:28

Re: Jestli se na něco těším,

Také doufám. Taková pro mne a podle mne sebranka ještě navržena nikdy nebyla a o důvěru ještě větší zločinecké sebranky se nikdy neucházela... Dzp.

P. Vandas 1.7.2018 15:29

Re: Jestli se na něco těším,

Karle, mně se ta vláda docela líbí, až na ty Socany. Ti mi dělají šťávy. :-):-):-)

K. Janyška 1.7.2018 15:31

Re: Jestli se na něco těším,

Mně vůbec ne. Jednou vrah - navždy vrah... Dzp.

P. Vandas 1.7.2018 15:36

Re: Jestli se na něco těším,

A kdy se ti to stalo? :-):-):-)

R. Tesařík 1.7.2018 15:28

Re: Jestli se na něco těším,

Víc perel než ale vypustit nedokážou.

R. Tesařík 1.7.2018 15:32

Re: Jestli se na něco těším,

než vy.

M. Mařák 1.7.2018 14:42

ODS stále roste

Pozvolna, klidně a doufám, že i nezastavitelně.

https://zpravy.idnes.cz/volebni-pruzkum-kantar-tns-ano-pirati-propadli-klesaji-preference-1dp-/domaci.aspx?c=A180701_130221_domaci_hell

J. Schořík 1.7.2018 14:44

Re: ODS stále roste

A růžička se i v nejhorších okamžicích drží.. :))

M. Mařák 1.7.2018 14:45

Re: ODS stále roste

Vy máte skalní voliče, kteří vás nepotopí.

J. Schořík 1.7.2018 14:47

Re: ODS stále roste

Spousta těch skalních nás v nimulých volbách opustila, včeně našich vlastních vrcholných představitelů..

L. Kolman 1.7.2018 14:55

Re: ODS stále roste

Schoříku, mě si předcházejte, já vám navzdory všemu stále zachovávám věrnost. Něco byste za to mohl poslat. Nemusí to být ani moc drahé, stačí něco hezkého do deseti tisíc.

J. Schořík 1.7.2018 14:58

Re: ODS stále roste

Vždyť si toho taky vážím pane Kolmane, i když nejsem na výsledcích Socdem nijak mimo členství interesován. A jak říká můj kamarád poslanec "dvakrát dobře slíbit je jako jednou dát".. Tak si klidněš řekněte co Vám mám slíbit :).

L. Kolman 1.7.2018 15:09

Re: ODS stále roste

Už si ani nepamatuji, co říkali mí kamarádi poslanci. Nebožtík Franta Strnad, Jirka Petrů, Zdeňa Škromach, Bohuš Sobotka, Skopal, Koudelka ad. Hlavně nedávný nebožtík, senátor Jenda Hajda. Ten z nich byl nejsolidnější a nejslušnější člověk. Toho jsem znal od nepaměti, od mladých let, kdy jsme proti sobě hrávali soutěžně pingpong.

M. Mařák 1.7.2018 14:59

Re: ODS stále roste

Je to tradiční a zavedená značka, kterou volí i boháči Vašeho typu, přežije, nemám obavy.

P. Hofman 1.7.2018 15:12

ODS zdánlivě roste

ODS je strana bez jakékoliv perspektivy, přežitá, nudná, předseda bez sebemenšího charizma, bez vizí, nulový politický talent. Strana bez nových, moderních tváří, nic lidem nenabízí. A dávno dokázala, že to nedokáže a teď už jen přežívá.

Má pouze kliku, neb napravo jsou už jen totální lůzři - TOP 09, STAN, KDU-ČSL, kteří se stávají nevolitelnými. Protože jejich voliči, nechtěje riskovat, že jejich hlas propadne, proklamují ochotu volit ODS. Stačí ale, když nějaký jejich bývalý sponzor typu Babiše založí novou, pravicově se tvářící stranu, s šikovným lídrem, a ODS půjde do kytek.

To bych spíš věřil na renesanci socanů, přesněji jejich levicového "Foldynova" křídla. Ti budou mít kde lovit. Komouši už zpohodlněli a i Okamurovi voliči jsou k mání.