Diskuse
Jak je to s diletantismem?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
balthasar
Re: Nu, musím přiznat, že včera tu bylo veseleji.
No ono když je srandy moc, tak se z toho taky většinou někdo posere ..
hoblík
100% souhlas
kdo nechce radar je sockomouš a miluje kldr a hladomory
Autoritativni Zdroj
Jiri Hlino, jses si jisty ze SMS zprava
z nedavne doby nebyla o tobe a zes to nebyl ty kdo se posral?
Nic ve zlym hlino, ale reagovat sam na sebe, nekdy i nekolikrat, indikuje celkem zajimavou akutni psychozu. Mel by ses jit hochu lecit. V pripade ze si by u vas psychiatri nevedeli s tvou vysr/antosti mozku rady, informuj je ze vhodna lecba tve psychoticke kondice je dobre mireny kopanec do pr/dele, nejlepe okovanou botou a s rozbehem. Okamzita uleva zarucena jak pro nakopnuteho tak pro kopajiciho.
clay
Re: Jiri Hlino, jses si jisty ze SMS zprava
převlíkači kabátů, asi ti doplnění informace nic neříká. Ty znáš jen slovo reakce. Tak si klidně dál reaguj....
Dana
Hezký pozdní večer...
je-li. Mám vůbec číst, co se tu napovídalo? Nějak nemám odvahu kazit si dovolenou...
Psí vrah Čumil
No, bylo to, přátelé, opravdu osvěžující, byť poněkud pokleslé.
Ale udělal jsem si radost - krásných osm hodin vysílání. Tak se tady mějte.
Ladislav N.
Re: rudý Žvanil ČRo Čumil a spol.
Mobil se tím nabít nedá, zatopit v kamnech taky ne. Jenom nas*áno po tobě zůstalo...
Draft Evader Dubya Bush
"plainclothes police officer investigating lewd conduct (in a public washroom)"
clay
čumile
Saddám, milý Milane, byl v těch časech kamarádem Spojených států, nepamatujete? Kdo že mu dodal ty chemické zbraně na Íránčany a Kurdy? Spotřeboval všechny, nezbyly mu žádné, jak se ukázalo.
tak kdože mu je dodal milý watsone? Na to si počkám
Draft Evader Dubya Bush
Petre H, popravde receno
kdyz jsem zil v Kanade, Evropa mi pripadala jako fantasmagoricky kontinent populovany bezmeznymi zvanily (neco jako Kral Debilu Jiri Hlina a.k.a. clay) ale na druhou stranu na Evrope je hezke jak si lidi dokazou uzivat zivota (v kontrastu k Americke protestantske strizlivosti).
Rekl bych ze budoucnost Evropy je ve spojeni s Ruskem nez ve spojeni s Amerikou. Evropa mozna dala Americe cast jejich korenu, ale Amerika sla svoji cestou.
Tezko rict jestli Americe dochazi dech a Evropa pomalu dostava druhy dech, nebo jestli Evropa konecne dokazala skrze svou zvanivost sama sebe dosrat a Amerika prezije diky sve neztizenosti minulosti.
V kazdem pripade, Kanadsky pas v suplicku a nejake ty miliony vydelane na debilnich postkomunistech ulozene v bezpecne bance s prospektem odsunu do Northwestern Territories nebo jineho podobneho mista az bude potreba jsou celkem rozumna insurance policy.
Sam jsem zvedav jak se bude budoucnost vyvijet.
Oteplovač
Re: Petre H, popravde receno
Vy jste opravdový a zásadový marxista. Za každým obchodem vidíte zločin. I za tím svým.
Sekac
20:25 - Žena v osmém měsíci těhotenství se v lese u Chrustenic na Berounsku zřejmě přiotrávila houbami. Přímo v lese snědla bílé syrové houby. Trpěla nevolností a halucinacemi. Nyní je v nemocnici v Berouně.
Haf
Re: 20:25 - Žena v osmém měsíci těhotenství v lese sežere, co potká
Většina zvířat to nedělá. Moje kůzlata jednou žraly mokrou trávu, hezky se zeblily a vod tý doby se jí netknou. Myslím, že ta těhotná chtěla spáchat sebevraždu. Ani se někdy lidem nedivím, že tak řešej svý problémy. V týhle společnosti je velmi často člověk naprosto bezmocnej a bezradnej.
Sekac
Parlamentní televize 24.cz přerušila vysílání. Oznámila, že hodlá k 1. září požádat Radu pro rozhlasové a televizní vysílán o souhlas, aby mohla přerušit na měsíc své vysílání, což mediální zákon majiteli licence umožňuje.
Důvodem je nedostatek financí. Na majetek majitele společnosti je vyhlášena exekuce.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz