19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Hup do třetí komůrky

Skupina senátorů se rozhodla podat stížnost ústavnímu soudu ve věci sKarty. Opět rána krumpáčem do hrobu parlamentarismu. Zdravý rozum napovídá, že ústavní soud má zasahovat v případech, kdy je ohrožena ústava. Zdravý rozum ale jde stranou, když přichází politika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Brabencová 3.2.2013 18:28

Re: Pro uklidnění hudební okénko

To jsem si nenechala ujít. Zatím nic moc. Snad se to zlepší. Před chvílí tam bylo zase válečný téma.

K. Drobková 3.2.2013 18:16

Omlouvám se všem primátům, že jsem Douška nazvala primátem ........

Pojem primát - nejvyšší řád savců z řádu Primates, představující vrchol vývoje živočichů, do něhož člověk zařadil i sebe.

Doušek není, nebyl a zřejmě nebude primát. Je to jenom hloupej nadávač.

F. Doušek 3.2.2013 20:26

Re: Omlouvám se všem primátům, že jsem Douška nazvala primátem ........

You are The Bitch.

K. Drobková 3.2.2013 23:05

Re: Omlouvám se všem primátům, že jsem Douška nazvala primátem ........

Jak píši. Nadávač.

F. Doušek 4.2.2013 0:00

Re: Omlouvám se všem primátům, že jsem Douška nazvala primátem ........

Jak píši, Drobková - prolhaná pyzda.

K. Berka 3.2.2013 18:12

Největší "bankster" na světě je FED, krerý tiskne ničím nekryté $.

Popis, jak to vlastně funguje, najdete zde :

Komu patří Federální rezervy?

S. Netzer 3.2.2013 18:17

No tohle! Kdo by to řekl!

Wertzyz Report, nebo Outsider media?

K. Berka 3.2.2013 18:32

Re: No tohle! Kdo by to řekl!

Zdravím. Jedna malá rada : najeďte si kurzorem na odkaz a dole na liště se vám objeví "zdroj" odkazu.

D. Polanský 3.2.2013 17:48

Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

tresty za nekvalitní potraviny. Já myslel, že takovou banalitu trh vyřeší. Už i ODS vidí, že to po dobrém nejde? Neboli pohádka ala Adam Smith.

P. Hofman 3.2.2013 18:06

Re: Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

Pokud supermarkety budou ty potraviny v hnusné kvalitě prodávat, nikdo s tím nic neudělá. Teprve když to lidi přestanou houfně kupovat, začnou i ony kvalitu zvyšovat. Jednoduché.

L. Brabencová 3.2.2013 18:12

Re: Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

Když se budou prodávat ve slevě,tak se na pultech ani neohřejí.

K. Drobková 3.2.2013 18:30

Re: Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

 To je uzavřený kruh. Dokud bude mít určitá skupina málo peněz, tak bude kupovat šmejd, protože jim nic jiného nezbývá a markety to nabízejí protože na tom mají zisk. A tak dokola. Pokud se nebude zvedat životní úroveň čím dál větší skupině lidí, tak se na tom nezmění nic. A vyhlídky, predikce tomu neodpovídají, spíše naopak. Bohužel.

P. Hofman 3.2.2013 18:35

Re: Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

Já se o tom nechci rozepisovat, na to tady není místo. Reagoval jsem na to, že nějaký Bendl či spíš stát chce něco změnit na tom, že prodavači prodávají a lidé kupují vysoce nekvalitní potraviny. Stát prakticky nemůže udělat skoro vůbec nic.

K. Drobková 3.2.2013 18:40

Re: Nechápu Bendla (ODS), že se přitvrdí

To jsou populistické výkřiky ODS určené pro blbce, aby si mysleli, že stát ( oni ) něco dělá.

K. Drobková 3.2.2013 17:40

Primát, Doušek ?

  V chování některých druhů primátů je sice důležitá teritorialita, která ale málokdy vrcholí fyzickým zápasem na ochranu "svého" území. Mezi primáty existují různé způsoby komunikace. Bývá jak verbální, tak neverbální, ta může být olfaktorická (vůně, pachy), zraková (mimika, postoje) nebo taktilní (doteky). S postupujícím stupněm vývoje pozorujeme rostoucí sociální chování, zvláště pak u lidoopů. Rozvinula se rituální jednání jako grooming (čištění) a zdravení. U primátů existuje také infanticida (zabíjení mláďat), která je běžně vysvětlována teorii o reprodukční strategií samců, tu ale nelze přijímat bez výhrad.

I. Gellner 3.2.2013 17:47

Re: Primát, Doušek ?

Jejda, kádrovácká tlustoprdka kopíruje z wiki.

F. Doušek 3.2.2013 17:48

Re: Primát, Doušek ?

Co jí zbývá, když její lži opakovaně vyvracím.

I. Gellner 3.2.2013 17:51

Re: Primát, Doušek ?

Pane Doušek, to nemá cenu. Je to prostě pytcha.

K. Drobková 3.2.2013 17:53

Re: Primát, Doušek ?

Další nadávač. Co tam máte ještě ?

S. Netzer 3.2.2013 17:56

Re: Primát, Doušek ?

Opět Fotze, Vy dobytku?

K. Drobková 3.2.2013 18:23

Re: Primát, Doušek ?

 Nic jiného neumí.

R. Tesařík 3.2.2013 19:39

Re: Primát, Doušek ?

zdá se, že taky chlastáte, když píšete tak vulgárně, vy údernice zbytečné práce.

K. Drobková 3.2.2013 17:52

Re: Primát, Doušek ?

To je pro blbý jako jste vy. Aby to vůbec pochopili.

K. Berka 3.2.2013 17:48

Re: Primát, Doušek ?

Dobrý večer. Šmarjájosef, to všechno, co píšete, jsem o sobě nevěděl.

M. Vondráček 3.2.2013 18:48

Re: Primát, Doušek ?

To jste někde četla, nebo to máte z vlastní zkušenosti :-)

F. Doušek 3.2.2013 17:32

Ta blbá Drobková mně bezdůvodně nazve primátem,

a teď se ptá, kde to bylo. Neskutečné.

F. Doušek 3.2.2013 17:34

Re: Ta blbá Drobková mně bezdůvodně nazve primátem,

Autor: F. Doušek Datum: 03.02.2013 16:59Já se ptám NA SEBE. Co na tom nechápete? Vy jste napadla mně za tento odkaz:

http://www.finance.cz/makrodata-eu/hdp/statistiky/vyvoj-hdp/

Bez jakéhokoli komentáře z mé strany.

Mně je fuk vaše chybějící znaménko, já jsem pouze zveřejnil tuto tabulku s pohyby DPH (tam znaménka jsou). Vy jste mne za to nazvala primátem.

K. Drobková 3.2.2013 17:37

:-))

Primát jste byl, jste a budete. Prostě jste se za každou cenu zastával Hajkové i když jste věděl, že nemá pravdu a píše zhůvěřilosti. Kdyby jste byl normální, tak Hajkovou opravíte a nebudete opravovat mne. Já to na rozdíl od Hajkové a vás nepotřebuji. Primáte !

F. Doušek 3.2.2013 17:46

Re: :-))

Drobková, nejen že lžete, ale ještě jste slepá a neschopná sledovat vlákno. Vraťte se k tomu vláknu a zjistíte, že nereaguji na váš výblitek, ale na paní Hajkovou, konkrétně na toto:

Re: Je to zajímavé, ale když poslouchám toho skorosatana Kalouska, má to hlavu a patu.:

Autor: V. Hajková Datum: 03.02.2013 12:11

Nemohu  za  to,  že  jste  tupá-  a  nevíte,  že  vše  dohledáte  na  stránkách  min.  financí

reagovat

K. Drobková 3.2.2013 17:49

Re: :-))

Tak proč se tak čílíte a neustále nadáváte ? Nejste podělanej ? Podívejte se !