6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

Hučínův zápas

Vladimír Hučín asi netušil v listopadu 1989, že ho nejtěžší zápas s komunismem teprve čeká. Třináct let to trvalo, než se dočkal naděje na plnou rehabilitaci: zabetonované české soudnictví se pokusilo Hučína zdeptat a vnutit mu absurdní a amorální takzvané zbytkové tresty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
brouk 25.5.2006 11:18

Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

Ty   zkratka nezklames.

www racek 25.5.2006 11:20

Re: Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

já psychopaty, partyzány a bolševiky prvicové či levicové rád nemám. bytostně.

huhu 25.5.2006 11:26

Re: Re: Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

vám by nejlépe sedla "Strana mírného poktroku.."

www racek 25.5.2006 11:33

Re: Re: Re: Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

toť přesné. já být konzerva. stará a brzo už prošlá, jistě ...

AeroKarel 25.5.2006 11:21

Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

No, za nebezpečného psychopata bych ho neměl. Jeho podezření na prolezlost BISky velmi pochybnými elementy se v podstatě potvrdila, zato obvinění proti němu ne. I když byla podporována ministrem/ministerským předsedou. Možná je na nás pragmatiky nezvykle horlivý, to ovšem nemusí být na závadu. Spíš bych meditoval, jak je možné proti někomu (beztrestně) spustit takovou kampaň. A není první, Hrubant, Macháček .........

Tam bych hledal psychopaty, mezi organizátory podobných kampaní ......

Andy 25.5.2006 11:25

Re: Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

R^

huhu 25.5.2006 11:27

Re: Re: Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

zkuste porovnat Hučína s jeho tehdy šéfem Bublanem - no nemá Hučín jasně pravdu ! :-P

Andy 25.5.2006 11:20

Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

racku, ty se k němu pro jistotu fakt nevyjadřuj. Mohl by ses dozvědět, kam patříš ty.-

www racek 25.5.2006 11:21

Re: Re: k tomuhle nebezpečnému psychopatovi už nemá

andy, to víš , já to vím. tys to o sobě ještě nezjistila.

Taraszátaras 25.5.2006 11:09

Pro Honzu s Tamtím Malým

Tuším, že se ti nedá nic vysvětlit, ale jsem úžasně trpělivý a zkusím to. Takže jsi zde (spolu s dalšími) vyhrožoval skupině osob pověšením, šibenicí, ti další (např. kocour) pak střílením u zdi. Pravičáci si při svém drzém, agresivním a hulvátském naturelu myslí, že si mohou dovolit všechno (viz Macek). Protože je takové šmejdy vhodné odkazovat do patřičné vzdálenosti od slušných lidí, je nutné je trestat. Protože ti nemohu rozbít hubu, jsem civilizovaný a mám zábrany, udělám to podle zákona, trestním oznámením. To není udavačství, to je deratizace. A "vtipným pravičákům" předem říkám: nesnažte se na mě vyblít další vaše blbé heslo, i když vím, že nic jiného než točit hesla a nadávky neumíte.

Béda, medvěd sežratelný 25.5.2006 11:10

Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Taraszátarasi, zkuste to dnes bez fackování. Jsem vyslancem dobrých zpráv. :-)

Taraszátaras 25.5.2006 11:21

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Medvěde, já jsem ve svém příspěvku naopak fackování jako metodu zcela vyloučil, přiznám, že ve vztahu k tomu s malým s jistou lítostí.

Equus Minimus 25.5.2006 11:13

Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Neuškodilo by nikomu, ani autorovi, ani objektům jeho kritiky civilizovat slovník, aby byla diskuse hodna čtení i účasti a nepolekala markantní žumpou.

Béda, medvěd sežratelný 25.5.2006 11:16

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Souhlas. Bylo by škoda bát se otevřít Psa, když už se nutně musíme bát zapnout TV, rádio, či otevřít noviny.

www racek 25.5.2006 11:19

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

no, vůbec z tý nový party, co sem poslední doboun přišla, mě nikdo hoden diskuse na psu ... tedy téměř ... nepřipadá. chtělo by to nějakou přípravku zaměřenou podle gutha - jarkovského na odstranění základních děr ve výchově a nauení se několika jednoduchým pravidlům umění diskutovat a přesvědčit. jsem si jist, že by velké procento z nich, nejméně 7%, prošlo dál.

Taraszátaras 25.5.2006 11:23

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Přehlížíte, vznešený, fyzikální princip akce a reakce.

Svobodomyslny Jacques 25.5.2006 11:16

Tarasi, jelikoz Beda razi cestu Nebudme Jako ONI,

zdrzim se jakychkoli derogativnich poznamek a odkazu vas na me vcerejsi prispevky ohledne instituce kde predmentna osoba zrejme az do vcerejska pobyvala. At je to jak chce, je videt ze inhibitor antikomunisticke schizy konecne zabral a H. je na nejlepsi ceste rozsirit rady Svobodomyslnych. At je to jak chce, jedina ucinna obrana je delat si z toho srandu.;-)

www racek 25.5.2006 11:17

Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

tak jasně, vol komunisty, ty nic takového neslibujou.

NoName 25.5.2006 11:20

Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Už jsem se ptal včera, ale ptám se znovu: proč se většina voličů ČSSD, resp. KŠCM na tomto fóru tak strašně stydí přiznat, že těmi voliči ČSSD jsou ? Je to legitimní, prostě se Vám model vládnutí ČSSD líbí nejvíc ze všech. Proč pořád to obkecávání: pravičáci, modrí ptáci, střílení ... Je to Vaše právo, volit je. Ale proč si k tomu takhle dodáváte kuráž ?8-o

www racek 25.5.2006 11:22

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

třeba je to proto, že tihle voliči nemaj v práci internet ... což mi docela koreluje s názory zde vyslovenými.

NoName 25.5.2006 11:30

Re: Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Racku, já mluvím o lidech na tomhle fóru. O těch, co od rána do večera vypisují, jak by volili pravici, kdyby byla, jak je ODS mizerná a její příznivci militantní ... Jak si tady dodávají odvahy a hledají argumenty, aby to tam hodili ČSSD. Jistě, ODS je mizerná pravice, ale o nic víc mizernější, než je ČSSD  mizerná levice.

Rudý Baron 25.5.2006 11:46

Re: Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Racku, však víš, že já již pravidelně nediskutuji, ale když to tak dneska čtu, musím na vlastně Tvůj popud něco říct.

Jde o ten internet. Dneska už je úplně nesmyslné komukoliv argumentovat tím, že "v práci má internet a tak se vykecává za cizí peníze" ( já vím, žes to myslel jinak, ale taky nemluvím o tom, cos řekl ty, upozorňuji všeobecně, když vidím, kam se diskuse posunuly...)

Doba vytáčených připojení je nenadále pryč a kdo nemá WiFI, tak má určitě Krause a jeho inet za kačku. Kdo má doma ještě modem k telefonu a jede na něj v minutáži jako telefonní hovor je magor...omlouvalo by ho jedině, že bydlí někde na konci světa..vlastně ani to ne, pokud tam je telecom, není co řešit.

Jen pro ilustraci, za bezdrát platíme měsíčně 350,- i s DPH což je hubička.

Taraszátaras 25.5.2006 11:29

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Ale proč bych se měl stydět, kdybych volil ODS, připadal bych si jako člověk, u něhož propukla nebezpečná duševní porucha. Vždy jsem volil ČSSD. Lidé se bojí spíše přiznat, že budou volit KSČM, protože pravičácká štvanice už přešla ve fyzické napadání. Důkaz: volební výsledek KSČM je vždy o řadu procent vyšší, než prognózy.

Kantor 25.5.2006 11:39

Re: Re: Pro Honzu s Tamtím Malým

Proč bychom se měli přiznávat, vždyť už to přeci dávno víte.;-)

Bedo, 25.5.2006 11:08

malý dotaz.....OT

jsou dnes skvrny na slunci?8-o:-D

Béda, medvěd sežratelný 25.5.2006 11:11

Re: malý dotaz.....OT

Jo, asi nejvíce působí na "levičáky". Ale třeba se pletu. :-)

Béda, medvěd sežratelný 25.5.2006 11:05

Pane Janyška, pojďme zkusit se přít bez vulgarit

Dokážete to, jsem o tom přesvědčen. Dokonce se přiznám, že s tím Vaším "jistoty a prosperita" nejdou dohromady, ste mne dostal. Nejistoty opravdu do značné míry jsou v životě lidském nepostradatelné. Jinak by každý na všechno kašlal...

Nebuďme jako ONI. Berete to? :-)

Svobodomyslny Jacques 25.5.2006 11:12

Re: Pane Janyška, pojďme zkusit se přít bez vulgarit

Skoro bych rekl ze jste Blizenec (multiple personalities) jako ja - vcera vlk, dnes beranek. Ze by efekt tjb?

Béda, medvěd sežratelný 25.5.2006 11:15

Re: Re: Pane Janyška, pojďme zkusit se přít bez vulgarit

Vodnář. 75 % flegmatik, 25 % cholerik. Včera bylo to druhé. Dneska jsem opravdu pod vlivem "tjb". :-)

Svobodomyslny Jacques 25.5.2006 11:19

Re: Re: Re: Pane Janyška, pojďme zkusit se přít bez vulgarit

U me je pomer prinejmensim opacny 8-o