3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Hrozba, nebo užiteční idioti

Sociální demokraté spolkli slinu naplivanou jim do obličeje, smířili se s podrazem v kauze Poche a hledají nového ministra zahraničí. Na prvním místě z kandidátů je obvykle citován Jan Kohout. Rezortu šéfoval už za Fischera a Rusnoka a zná OSN i Brusel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 3.7.2018 16:39

nový ti

R. Neveselý 3.7.2018 16:15

To Švýcarsko také už není,

co bývalo. To je samej Rodrigues, Shakiri a další exoti.

M. Martinovská 3.7.2018 16:45

Re: To Švýcarsko také už není,

No, tak to v Evropě chodí, víte? I Holandsko je velice národnostně pestrá země. Má to dokonce povolené od pana Vandase, na rozdíl od Česka. V Holandsku je tato vlastnost prý v pořádku (napadá mně, že možná též v Británii, USA a pár dalších Západních zemích). Nevím, proč u nás ne. Asi jsou na to povolení prostě dlouhé čekací lhůty, pár set let demokratické přátelské vstřícnosti a máte to.

I. Kellner 3.7.2018 17:10

Re: To Švýcarsko také už není,

Ale ty konce..

V. Čermák 3.7.2018 17:10

Re: To Švýcarsko také už není,

Co takhle, že si to většina lidí nepřeje, to vás nenapadlo?

J. Forman 3.7.2018 17:22

Re: To Švýcarsko také už není,

To byste chtěl moc.

M. Varadinková 3.7.2018 17:15

Re: To Švýcarsko také už není,

Neměli jsme nikdy kolonie. Takže máme možnost poučit se z neblahých zkušeností jiných a rozhodně nemáme zapotřebí ty "přínosy" multikulti (které nefunguje, jak už před lety přiznala Angela, ještě než zcela zešílela) zakoušet na vlastní kůži.

M. Martinovská 3.7.2018 17:33

Re: To Švýcarsko také už není,

USA taky zešílely, spousta zemí zešílela... když se tam projedete, hend na letišti vás to trkne - prostě skoro všichni na Západě zešíleli, jen my jsme letadlo.

M. Varadinková 3.7.2018 17:47

Re: To Švýcarsko také už není,

Všichni na Západě ne. Třeba Trump nezešílel. V každé zemi najdete spoustu (dokonce bych řekla většinu) obyčejných lidí, kteří nezešíleli, a ti pak volí v USA Trumpa, v Itálii Salviniho, v Rakousku Kurze... a tento trend bude pokračovat i v dalších zemích. Buď se tomu tlaku voličů stávající politické strany přizpůsobí, nebo skončí na smetišti dějin.

M. Moravcová 3.7.2018 17:50

Re: To Švýcarsko také už není,

však se taky všechny ty země potýkají se spoustou národnostních a kmenových problémů. Rasismus tam je a velký, i rasismus naruby, posvěcený elitami. Ne že ne. Jen se o něm nesmí mluvit.

J. Anděl 3.7.2018 17:54

Re: To Švýcarsko také už není,

V Čechách je třeba vybudovat skanzen a přestěhovat se do Holandska ;-)

S. Lazárek 3.7.2018 17:56

Re: To Švýcarsko také už není,

Možná se dočkám doby, kdy mi autentnický Čech Tomio Okamura oznámí, že moje DNA není dostatečně česká a abych se pakoval tam, odkud mí předkové kdysi multikulturně přitáhli....:-)

M. Varadinková 3.7.2018 18:22

Re: To Švýcarsko také už není,

To Vy sám, Lazárku, teď uvažujete jako rasista, tak to nepodsouvejte Okamurovi.

S. Lazárek 3.7.2018 18:42

Re: To Švýcarsko také už není,

To Vy sama volíte rasistu, tak mi nepodsouvejte to, že jím jsem já, krávo blbá.

M. Varadinková 3.7.2018 18:53

Re: To Švýcarsko také už není,

Já žádného rasistu nevolím a Váš způsob rasistického uvažování je mi na hony vzdálený. To jenom Vás napadlo to hodnocení lidí podle DNA, tak to nepodsouvejte jiným.

Už zase jste neudržel na uzdě svoje sklony k vulgaritě. Ale nehledala bych příčiny těchto sklonů ve Vaší DNA, spíš to bude ve výchově.

S. Lazárek 3.7.2018 18:57

Re: To Švýcarsko také už není,

Ptal jsem se svýho táty, jestli Vás můžu poslat do prdele a říkal, že jo, páč jste prý neskutečně blbá kráva. Asi to bude opravdu výchovou, máte pravdu, myslím si o Vás to samé.

I. Kellner 3.7.2018 16:03

#SWESUI

Při zpívání hymny bylo dobře vidět, kdo je Švýcar a kdo Kosovan..

V. Čermák 3.7.2018 17:11

Re: #SWESUI

Když ONI se neintegrují a neintegrují....

J. Kozák 3.7.2018 17:17

Re: #SWESUI

Vaše příjmení vypovídá, odkud že přivandrovali vaši předci a nikdo Vám nic nevyčítá, nebo ano?

V. Čermák 3.7.2018 17:19

Re: #SWESUI

Myslím, že ani vám....

J. Kozák 3.7.2018 17:30

Re: #SWESUI

No, právě .., ale některá rasa se nezapře, a nezapře .. :-)))

V. Čermák 3.7.2018 17:39

Re: #SWESUI

Rasa? Vy jste Rasista?

F. Doušek 3.7.2018 15:39

Nedráždil bych Hrad, nebo městu hradní pán

odebere právo várečné:

https://www.novinky.cz/domaci/476901-plzen-promine-zemanovi-parkovne-az-prestane-delat-ostudu-rekl-namestek-primatora.html

F. Šimek 3.7.2018 15:48

Re: Nedráždil bych Hrad, nebo městu hradní pán

tak sem čet, že majk džegr, musel v Praze k doktorovi. Kůli hlasivkám...:-) Když sem R-S slyšel, tak majk nezpíval živě. Proto se divím, naco potřebuje hlasivky....:-(

H. Omar 3.7.2018 15:50

Re: Nedráždil bych Hrad, nebo městu hradní pán

Četl? A pochopil?

H. Omar 3.7.2018 15:50

Re: Nedráždil bych Hrad, nebo městu hradní pán

A vyšle Ovčáčka. :)

I. Břízová 3.7.2018 15:21

?????

Neopsala náhodou Malá tu práci o králíkách od Drahoše?!!:-)))

H. Omar 3.7.2018 15:29

Re: ?????

Chichichichi.

I. Břízová 3.7.2018 15:44

Re: ?????

Pane H.Omare, musím se vám svěřit, že na rozdíl od několika zde přítomných si nemyslím, že jste bývalý pan Rys. Protže ten mi opravdu nepřipadal až tak....podivný.

H. Omar 3.7.2018 15:51

Re: ?????

Tedy, to jsem si hluboce oddychl.