20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Hra o Babiše

Už ne Hra o jablko, teď je v sázce hlava momentálně a pořád ještě nejúspěšnější politické formace v Česku. Ve světle událostí posledních doslova hodin se ukazuje, jak zásadní udělal Andrej Babiš chybu, když si koupil noviny v pošetilé naději, že ho budou chválit a pomůžou mu na výsluní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Berka 9.5.2017 17:34

Re: Už to jede...

Navrhuji změnit termím. Místo "Vláda" zavedeme termí "Nezvláda". Já jsem tušil, že ta instituce nemá sídlit ve "Strakovce"...

F. Doušek 9.5.2017 17:26

Re: Už to jede...

Pelta jenom trošičku zaloboval, a hned takový průser.

A. Trick 9.5.2017 17:28

Re: Už to jede...

Tak se Doušek konečně dnes dočkal. Byl z toho celý nervózní, nespal a ani mu nechutnalo.

I. Břízová 9.5.2017 17:13

A je to

Ministryně Valachová rezignuje!!

M. Berka 9.5.2017 17:14

Re: A je to

Byla jste proklatě rychlá.... Kdo tam ještě zbyl?

I. Břízová 9.5.2017 17:15

Re: A je to

Jenom jestli to Zeman uzná?!!

P. Vandas 9.5.2017 17:23

Re: A je to

Ta vláda zkončila. Jde jen o hru, komu zůstane černý Petr v ruce. :-):-):-)

F. Doušek 9.5.2017 17:27

Re: A je to

To bude ten ministr za ČSSD, který jediný letí se Zemanem do Číny.

P. Vandas 9.5.2017 18:24

Re: A je to

Který je ten odvážlivec, že jsem tak zvědavý. :-):-):-)

I. Břízová 9.5.2017 17:30

Re: A je to

Skoro bych řekla, že už je to stejně jedno. čím déle to budou protahovat, tím to bude horší. A černý Petr se tak zamaže, že si ho budou lidi pamatovat mnohem víc. Jenom doufám, že zamazal i toho Zemana.

L. Kolman 9.5.2017 17:10

Pane Vandas, mně je tak líto,

že vám to nevyšlo ani s tou Máňou Le Penovou. Rakousko, Holandsko, Francie - a furt nic. Mohla být sranda, Lepenka měla v programu vystoupení z NATO, zrušení protiruských sankcí atd. Samé rozumné věci. Že vy jste ve skutečnosti zakuklený kremelský agent? Ale to byl dobrý zastírací manévr, jak jste si koupil ten americký prapor, zasazoval se o výstavbu amerických radarů a vítal americké dragouny. Že vy jste ochoten se do té Ameriky i odstěhovat? Odstěhujte se na Floridu, že bych k vám v zimě jezdil na ozdravný pobyt. Zimu nemám ani trochu rád, lepší je teplíčko a taky hodně rád plavu v moři.

P. Vandas 9.5.2017 17:14

Re: Pane Vandas, mně je tak líto,

Mně Vás, pane Láníčku líto není. Sám si za to můžete! :-):-):-)

L. Kolman 9.5.2017 17:18

Re: Pane Vandas, mně je tak líto,

Však jo, co mám, to potřebuji.

R. Tesařík 9.5.2017 17:35

Re: Pane Vandas, mně je tak líto,

Tak co tu furt naříkáte...

M. Vondráček 9.5.2017 18:24

Re: Pane Vandas, mně je tak líto,

Tak buďte rád, že nemáte co si zasloužíte :-)

P. Vandas 9.5.2017 16:51

Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

Přemýšlím, zda bych se s ním nesvezl, když nejsou lidi. :-):-):-)

K. Zelený 9.5.2017 16:55

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

Lidi jsou, splachovacích kývačů se mu nějak nedostává. Ty chcete zastoupit ?

Co v Číně, přijďte radši sem: https://www.facebook.com/events/1122251594586534/,

nebo na tu Lišku jak jsem se vás ptal a vy jste to nedopatřením přehlédl.

P. Vandas 9.5.2017 17:08

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

Na tuto akci nepůjdu, neb s cílem nesouhlasím a to ač mezi aktivisty vidím pár svých přátel. Nevyžaduji od nich, aby zastávali můj názor, ale též se nenechám umlčet v tom svém. A k té Lišce mohu říci jen to, že nevím proč bych se o tomto setkání měl bavit zrovna s Vámi, když ani nemám představu, kdo jste a zda jste tu vůbec pod svým jménem. :-):-):-)

K. Zelený 9.5.2017 17:27

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

Když nevíte, tak nevíte, co já už s tím. Připomínám, že jsem chtěl vidět naživo člověka, který zastává názor, že o pravdě se hlasuje a pravda je co za ní prohlásí většina. No tak vezmu vnoučata do zoo, tam je taky spousta exotů.

Pokud je podmínkou diskuse s vámi zdepřítomnost bez nicku, nelze mi než konstatovat jistou vaší výběrovost v její aplikaci.

P. Vandas 9.5.2017 17:33

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

1.) Pokud oponujete můj názor, tak jej citujte a neuvádějte sem názor svůj. To se Vám potom krásně vyvrací ta kravina, kterou jsem nenapsal.

K bodu 2.) Pouze toto. K diskuzi na Psu od nikoho identitu nevyžaduji, ale pokud jde o domlouvání setkání kdekoli, tak tam bych už rád věděl, s kým asi tak se domlouvám.

Chystám se vzít Vlastu k vodě. A Vy pane Zelený pište, rád odpovím příště. :-):-):-)

K. Zelený 9.5.2017 17:52

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

1. "Kdo měl pravdu ukáží jedině volby." Chraň mě pámbu abych tohle uváděl jako svůj názor.

2. A jak asi to potřebujete vědět ?

P. Vandas 9.5.2017 17:58

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

1.) No vidíte, že to jde.

2.)Nepotřebuji, ba ani nechci, ale také Vám nemusím odpovídat na Váš dotaz na Lišku. Tak je to prosté. :-):-):-)

K. Zelený 9.5.2017 18:12

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

ad 2: A to to nemůžete říct rovnou místo abyste "...rád věděl, s kým asi tak se domlouvám." ?

P. Vandas 9.5.2017 18:21

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

A jak rovněji byste si to přál? :-):-):-)

K. Zelený 9.5.2017 18:40

Re: Zeman prý poletí do Číny poloprázdným letadlem.

Prostě rovně, bez výmluv že mě neznáte.

M. Prokop 9.5.2017 17:35

"že o pravdě se hlasuje a pravda je co za ní prohlásí většin

To máte na mysli globální oteplování?

K. Zelený 9.5.2017 17:54

Re: "že o pravdě se hlasuje a pravda je co za ní prohlásí většin

Myslíte jako že o tom kolik ukazují teploměry se někde hlasuje ? Jestli jo, přijdete taky na Lišku, nebo se mám zase spokojit se zoo ?

P. Rajman 9.5.2017 16:44

Ovčáček by se

v době, kdy prezidentovi hrozí obvinění z pletich proti Ústavě, měl zcela zdržet používání podobných slov. V opačném případě (a stalo se tak v souvislosti s ministry, kteří na protest proti chování Miloše Zeman odmítají doprovázet prezidenta do Číny) mu hrozí, že bude přirovnán k zloději, který co mu síly stačí křičí "Chyťte zloděje!".

P. Bolec 9.5.2017 16:46

Re: Ovčáček by se

Neprožívejte to tak.

P. Vandas 9.5.2017 16:54

Re: Ovčáček by se

Tak to je vážné, když hrozí to obvinění z pletich proti Ústavě. :-):-):-)