29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuse k článku

Hra na mano a mano v Ústí

Mano a mano, muž proti muži, utkání gladiátorů, muž s trojzubcem a sítí proti muži s mečem a štítem, na takovou podívanou se můžeme těšit při podzimních volbách. Andrej Babiš se rozhodl vést kandidátku ANO v Ústeckém kraji, takže jako lídr se postaví lídrovi Pirátů s přívažkem Starostů Ivanu Bartošovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 30.7.2021 17:46

Klid! Vidět černě je dnes správné a progresivní! BLM!

I. Semrád 30.7.2021 11:56

Nějak se to sype:-):-):-)

R. Tesařík 30.7.2021 12:11

A to tu bylo před olympiádou keců.

H. Lukešová 30.7.2021 12:12

Lidé toho nakecají, to je normální, slova plynou, řeka teče...

H. Lukešová 30.7.2021 10:55

Ve Švédsku se řežou gangy lidí afrického a blízkovýchodního původu. Kdysi klidné Švédsko má nejvyšší počet vražd střelnou zbraní v Evropě. Většina připadá na válčící gangy menšin.

Na konci května vypukla na náměstí v Hjällbu na předměstí Göteborgu hromadná bitka zhruba stovky mladých mužů převážně afrického a blízkovýchodního původu. Členové konkurenčních gangů se do sebe pustili údajně kvůli jednomu ukradenému mopedu. Dva dny nato byl v nedalekém krámku s potravinami ranou do týla zavražděn muž – pravděpodobně se jednalo o odvetu za onu bitku gangů.

Potom byl v Biskopsgardenu, na jiném předměstí Göteborgu, zastřelen policista. Pár dní nato někdo zavraždil holiče ve Frölundě, což je další okrajová část druhého největšího švédského města. A aby ten výčet nedávné násilné kriminality ve Švédsku nebyl příliš krátký, tak v polovině července dvě malé děti jen taktak vyvázly z přestřelky mezi jinými dvěma gangy. Tentokrát se střílelo ostrými ve Visättře na okraji Stockholmu.

https://www.tydenikhrot.cz/clanek/vsichni-strelci-z-goteborgu-proc-ve-svedsku-pribyva-vrazd-zbrani

Nějak ten multikulti Matičky národů eurounijní nějak moc nefunguje... Něco se pokazilo.

M. Němec 30.7.2021 11:20

A co jste říkala na tu českou střelbu v Tokiu ?

H. Lukešová 30.7.2021 11:55

Vidíte, teď nevím, co máte na mysli. Jakou střelbu?

M. Ilsner 30.7.2021 11:57

na holuby :-)

H. Lukešová 30.7.2021 12:00

Aha, díky. Také nemůžu sledovat úplně vše.

M. Němec 30.7.2021 12:05

Vy bloumáte duchem po Stockholmu, a já po Tokiu.

To je veselejší.

H. Lukešová 30.7.2021 12:09

Tak máte pravdu, že po Tokiu je to lepší, takové mnohem veselejší. Naše tenistky, výborné, Krpálek výborný. Prskavec výborný.

J. Anděl 30.7.2021 10:34

Tak nám titulek říká, že Brazílii překvapil sníh a že ženy musely vyndat místo bikin zimníky.

To jako že muži zimníky vyndavat nemuseli? A není to diskriminace?

Jak jde dát do titulku cokoliv asociujícího prsa a zadky, tak to tam dají :-)

P. Boublíková 30.7.2021 10:42

To proto, abyste nezačal kriticky přemýšlet o validitě hypotézy globálního oteplování.

Pro ženy tam žádný motiv odvádějící pozornost od této hypotézy nedali, takže jsem nezačala myslet na zadky a prsa, nýbrž na globální oteplování. Zda je či není :-)

Správně jsem ale možná měla rovnou přemýšlet o případném nákupu nového kožichu.

J. Anděl 30.7.2021 10:54

Aha. To dává smysl.

Ale vůbec mě to nenapadlo. Protože... no, protože tamty, ty křivky a tak... :-)

R. Tesařík 30.7.2021 11:04

Protože jste sexista, stejně tak jako já.

J. Anděl 30.7.2021 11:09

Jsem no, já vím. A k tomu úplně bílej.

J. Kombercová 30.7.2021 11:14

Vy muži a vaše hrátky v kanálech! :))

J. Fridrich 30.7.2021 10:54

Muži zcela jistě nejsou diskriminováni, když nevyndávají zimníky. Jsou prostě otužilejší a někteří v posledních létech chodí i u nás v zimě v kraťasech - ti jsou prostě IN.. " Aj, čo to tárám " - není to diskriminace žen, když jsem řekl, že jsou muži otužilejší než ženy..?

J. Anděl 30.7.2021 11:01

Ano, s tím opatrně :-)

Já to nicméně chápal jako diskriminaci žen, protože ty zimníky vyndat "musely". Kdyby "mohly", to by byla jiná. Ale že je k tomu nutěj, to připadá trochu moc i mně :-).

J. Anděl 30.7.2021 11:01

A přitom by všechny tak rády vyrazily v těch bikinách...

J. Kombercová 30.7.2021 11:16

Když začaly bikiny (to jste byl asi ještě na houbách), tak pánská varianta plavek byly adamky. Ty ale slušely jen určitým figurám (ostatně stejně jako ty bikiny).

J. Anděl 30.7.2021 11:35

No právě.

Adamky jsem si musel dohledat a dočetl jsem se, že už jsou zase v módě :-)

Ale k pojmu "na houbách".... nedávno tu měl Aston na NP takový fejeton o smrti, o ráji a o chození do lesa. A při čtení mě napadlo, že když jsem v lese na houbách, je to takové bezčasí.

Z čeho vlastně to úsloví pochází?

... Vysvětlení je mnohem prozaičtější, jsem zklamán. Ale vlastně to nakonec sedí k těm bikinám a k mužům, hrajícím si v kanálech.

https://www.nahoubach.cz/clanky/proc-se-rika-to-jsi-byla-byl-jeste-na-houbach/

:)

J. Kombercová 30.7.2021 11:49

Mně to říkala maminka, když jsem byla malá. Nějak jsem to nepitvala, byla to prostě doba před narozením. Přečetla jsem si váš odkaz, je pěkný, takhle by to mohlo být. :)

J. Jurax 30.7.2021 17:42

Jo, adamky jsem taky nosil. Před pětapadesáti lety a a pouhými padesáti kily.

J. Ganaur 30.7.2021 11:54

Globální oteplování v praxi!Za všechno může zlotřilý CO2!Pan PoRada by Vám dal vysvětlující odkaz!;-D;-D;-D

J. Anděl 30.7.2021 12:36

Pan Rada je jediný muž, který by v tom titulku nezaregistroval "bikiny".

:-)

J. Drobný 30.7.2021 12:55

Copak zimníky, daleko horší je, že údajně zdraží káva! :-(

J. Anděl 30.7.2021 13:00

Vážně?

To mě samozřejmě taky netěší. Ovšem vedle zdražení úplně všeho (hlavně ty stavebniny mě netěší, dlouho jsem doma odkládal rekonstrukci chodby :-/) vypadá zdražení kávy tak nějak... očekávatelně.

No, přibral jsem za covidu jednu dírku na opasku (na chvíli dokonce dvě), tak si ho třeba zase utáhnu.

J. Drobný 30.7.2021 13:27

Tak já nevím jestli vážně, ale psali to na novinkách přímo v titulku:

Na jihu Brazílie napadl sníh, roste kvůli tomu cena kávy!:-/

J. Anděl 30.7.2021 13:27

OK, díky.