16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Hovory v Lánech

Miloš Zeman jednal v Lánech s předáky občanských demokratů. Ti opakovali svůj požadavek postu předsedy sněmovny. Je to požadavek rozumný. Andrej Babiš by si měl být vědom, že převaha jeho ANO budí obavy a že by si přál vládní součinnost právě občanských demokratů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 2.11.2017 20:57

Re:

22.10. Europarlament začal realizovat Sorosův migrační plán - http://ceskoaktualne.cz/2017/10/uprchlici-zpravy/europarlament-zacal-realizovat-sorosuv-migracni-plan/

Podľa agentúry MTI sa Hidvégi vo svojom vyhlásení odvolal na štvrtkové rozhodnutie Výboru EP pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE).

Komunikačný riaditeľ pripomenul, že výbor schválil správu o reforme dublinského nariadenia, ktorý sa týka spoločného utečeneckého systému Únie. Z návrhu mandátu EP na rokovania s členskými štátmi vyplýva, že krajiny EÚ, ktoré odmietnu premiestniť na svoje územie žiadateľov o azyl z iných štátov Únie, by mali mať obmedzený prístup k eurofondom. (nechť si je strčí do.. někam, vyděrači)

Už abychom byli pryč - Czexit

P. Vandas 2.11.2017 21:08

Je třeba dojet do Bruselu a říci jim nahlas NE!

Nejlépe od vlády s důvěrou. V trvale udržované krizi nikdo naše zájmy v EU nehájí . Možná, že právě to, je skutečným záměrem Kalousků. :-):-):-)

J. Vobr 2.11.2017 20:03

MISTR PAVEL SEPISUJE ASI ENCYKLIKU !!!

Jinak by tu už byl !!!

R. Neveselý 2.11.2017 20:35

Re: MISTR PAVEL SEPISUJE ASI ENCYKLIKU !!!

Prokop - Rys - Hájková ... kalhoty !!

J. Vobr 2.11.2017 21:00

Re: MISTR PAVEL SEPISUJE ASI ENCYKLIKU !!!

:-)))

:-)))

P. Boublíková 2.11.2017 19:18

Pašeráci vystřelovali přes hranice

cigarety katapultem https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=453815&sId=&mId=

Nešlo by to dělat i s imigranty? Politicky korektně dodávám - nelegálními.

R. Neveselý 2.11.2017 19:23

Re: Pašeráci vystřelovali přes hranice

Nelegální jsou téměř všichni.

J. Venc 2.11.2017 19:42

Re: Pašeráci vystřelovali přes hranice

Nechť ty cigarety katapultují oni? V rámci plné zaměstnanosti, anebo jak?

:-)

R. John 2.11.2017 19:11

Vobřééé ...

...prosím tě, určitě si měl jako mastičkář i něco ze zoologie... je možné, že když byl svazák ministrem a zakrmoval tu svojí, že prý dře jako kůń, tak na vládě potom Máňa křičela, že dře jako kráva... Jak probíhá taková proměna z koně na krávu...? Nemá v tom prsty třeba to GMO ?.. jsem z toho celej tumpachovej... z koně na krávu za tak krátkou dobu... to mě podrž.... :-)

J. Vobr 2.11.2017 19:49

BRATŘE TAJNÝ OPATE - to nedám !!!

Ale ten parasitolog co si pěstuje tasemnici by to mohl vědět !!!

P.S. To by nedal ani Mistr Pavel.

:-)))

M. Vondráček 2.11.2017 21:10

Re: Vobřééé ...

Mohlo by to být podobné jako přeměna ve vola . A tom jistě něco víte :-)

J. Anděl 2.11.2017 19:05

K úvodníku

Hon na čarodějnice je vtipný, páč v kombinaci s tolerancí k imigrantské neschopnosti přizpůsobit se bude jediným řešením zavedení šaríi. Ideálně i s tím kamenováním. Jen se budou progresivně kamenovat nestoudní chlapi. To je konečné vítězství feminismu skrze islám.

Podle mě to skvěle zapadá.

A. Trick 2.11.2017 18:43

Velmi se mi líbilo

vyjádření Ivana Bartoše pro ČT po návštěvě u prezidenta v Lánech. Mluvil jasně, přehledně, srozumitelně. Velký rozdíl oproti Sobotkovi a dalším, kteří žvaní a neřeknou nic. Piráti se vyprofilují jako levicově liberální strana a to mi vyhovuje. S velkou pravděpodobností příště volím Piráty.

Piráti v hokeji, Piráti v politice!

R. Tesařík 2.11.2017 18:54

Re: Velmi se mi líbilo

řekl bych, že to odpovídá vašemu poněkud roztěkanému myšlení.

A. Trick 2.11.2017 18:55

Re: Velmi se mi líbilo

Vy jste psycholog-samouk?

R. Tesařík 2.11.2017 19:06

Re: Velmi se mi líbilo

životní zkušenosti. To víte, už jsem potkal hodně lidí.-))

P. Bolec 2.11.2017 19:10

Re: Velmi se mi líbilo

V tom s vámi p. Tesaříku bezvýhradně souhlasím !

P. Spáčil 2.11.2017 19:43

Re: Velmi se mi líbilo

ač jsem ty kluky volil, mám trochu obavy jak vydrží poslouchat v PS nekonečné kecy o ničem. A zvyknout si, že od dobrého nápadu je 3 roky k realizaci.

Uvidíme, co to s nimi udělá.

R. Tesařík 2.11.2017 19:48

Re: Velmi se mi líbilo

Já bych ty jejich nápady oželel.

P. Spáčil 2.11.2017 19:50

Re: Velmi se mi líbilo

i funkční e-gouverment?

R. Tesařík 2.11.2017 19:53

Re: Velmi se mi líbilo

Jestli myslíte, že to oni spasí?

P. Spáčil 2.11.2017 20:10

Re: Velmi se mi líbilo

psal jste, že byste jejich návrhy oželel, tak jsem Vám dal příklad, kdy by mohla být jejich parketa.

R. Sorge 2.11.2017 20:17

Re: Velmi se mi líbilo

Myslím, že je e-gouverment moc nezajímá, ale berou je "sociální otázky", samozřejmě zleva. Trochu se divím, že jste jim hodil hlas.

P. Spáčil 3.11.2017 2:36

Re: Velmi se mi líbilo

když jsem se podíval, kdo má šanci se dostat do parlamentu tak byli pro mě jediní přijatelní.

J. Venc 2.11.2017 19:45

Těm hokejovým se tak nějak nedostává peněz, ne?

Naznačujete snad, že i ti političtí mají nakročeno k témuž?

:-)

M. Mařák 2.11.2017 18:42

Švik mele cosi o policejním státu ve Francii,

no a Marine LePen dnes vydala rozhořčené vyjádření k současným aktualitám. Věnuje se skutečnosti, že ve Francii končí výjimečný stav a nový zákon boje proti terorismu odzbrojuje Francii, které hrozí velká kriminální nebezpečí a zároveň oslabuje kapacitu Francie k odplatě a prevenci. Bruno Bilde, poslanec za FN, v tiskovém prohlášení o něco níže také píše, že stát je momentálně odzbrojený. Tak nevím, co si o tom mám pomyslet, ale relevantní informaci o Francii bude jistě mít Švik, o tom nepochybuji ani sekundu.

http://www.frontnational.com/2017/11/apres-la-tragedie-de-manhattan-rearmons-la-france-contre-lislamisme/

M. Mařák 2.11.2017 18:53

ANTIFA Švik je nespokojen,

protože je ve Francii policejní stát, národovci jsou nespokojeni, protože je stát bezbranný a málo policejní...

Ehm.

M. Prokop 2.11.2017 18:54

Re: Švik mele cosi o policejním státu ve Francii,

Případně přehánějí všichni, ale na různé strany.

R. Tesařík 2.11.2017 18:58

Re: Švik mele cosi o policejním státu ve Francii,

Tak jsem dnes zaslechl zprávu, že někde v Bretani se bude rušit pomník Jana Pavla II. Tedy bude odstraněn sedmi metrový kříž. Zároveň jsem se dozvěděl, že už v mnoha menších obcích byly před tím zakázány jesličky a některé další znaky vánoc. Zdroj Radiožurnál..Hezky to tam vedou.

M. Mařák 2.11.2017 19:03

Re: Švik mele cosi o policejním státu ve Francii,

To by mne u Bretaňců docela překvapilo, nejsou to s Basky a Korsičany žádná ořezávátka a stát kolem nich chodí po opatrně a špičkách. Ale je to možné, třeba z nějakých jiných důvodů, nic o tom však nevím.