9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Honička ve výborech

Komunista Pavel Kováčik oznámil, že „konečně jsme se dohodli“, a tím se nám mělo ulevit. Stalo se tak po schůzce devíti parlamentních stran, která měla stanovit, jak mají být složeny výbory sněmovny. Těch bylo v 7. volebním období osmnáct, když tedy uvážíme, že jenom ANO, ODS, Piráti a SPD mají nad 20 poslanců, bude to docela hoňka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Neveselý 24.11.2017 18:49

Re: Upozornění

http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live

P. Bolec 24.11.2017 18:48

Re: Upozornění

Pěkná reklama pro obě strany !

J. Vobr 24.11.2017 17:44

SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

... vyzvednout poštu "k rukám" !!!

:-)))

BUDE SE ZATÝKAT BABIŠ !!!

J. Schořík 24.11.2017 17:47

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Díval ses na toho Kotena? třeb aby Tě to zaujalo.

Předtím než ses stal koblihářem jsi býval i amerikanofil. Jakoak se ti líbí předseda Bezpečnostního výboru, který je na FB součástí skupiny (nejen) Chceme pryč z NATO a EU - Rusko je náš opravdový přítel !!!

R. Brzák 24.11.2017 17:53

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Ale toho bych se nebál - dokud se to nebude hodit Andrejovi, žádný z jeho zaměstnanců nijak vybuřovat nebude...

J. Schořík 24.11.2017 17:54

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Tenhle je ale z SPD.. A že bych přes tohoto týpka chtěl nechat téct nejdůležitější informace o bezpečnosti země, to teda vážně ne..

R. Sorge 24.11.2017 18:13

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Týpek - jednatelem firmy OK Comp, která sídlí ve Ždírci nad Doubravou, která se zabývá servisem a prodejem výpočetní techniky i budováním bezdrátových a kabelových sítí.

J. Schořík 24.11.2017 18:14

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Koukněte na tu analýzu, jeho civilní zaměstnání není až tak podstatné.

R. Sorge 24.11.2017 18:20

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Jakou analýzu ? Myslíte nějaký blog, to je pro Vás "analýza" ?

Civilní zaměstnání považuji za podstatné. Čím se živí pan údajný Zelený ?

J. Schořík 24.11.2017 18:24

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Nechcete to přečíst? Dobrá. Pak o tom ale nediskutujme, je to zbytečné.

Analýza je možná zbytečně silné slovo, tak tedy informační vydokladovaný blog? Na mne to, že je někdo jednatel stotisícového sróčka vážně žádný dojem nedělá..

Jak s tím souvisí Zelený a jeho zaměstnání?

R. Sorge 24.11.2017 18:33

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Proběhl jsem to očima, nezaujalo mne to. Vyčkám na další informace medií.

Pokud je někdo jednatelem stotisícového sróčka, tak se evidentně živí poctivou odbornou prací, zatímco pan údajný Zelený je jakýsi parazit.

J. Schořík 24.11.2017 18:54

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

To že je jednatelem stotisícového sróčka neříká vůbec nic, teda kromě toho že to už dělá dlouho a že není nějak převratně úspěšný. Ale jinak je to samozřejmě Vaše rozhodnutí.

R. Sorge 24.11.2017 19:01

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Nevím proč by měl někdo být "převratně úspěšný" podle Vašich představ. Já si odborníků, kteří poctivě pracují vážím.

Zkuste zjistit, nakolik je převratně úspěšný pan Zelený.

J. Schořík 24.11.2017 19:08

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Pokud máte s.r.o. jen se základním kapitálem 100 000 Kč, tak to znamená, že je to "staré" s.r.o. protože už delší dobu je základní jmění minimálně 200 000 Kč. zároveň to znamená že jste za celou dobu nezvýšil základní kapitál, takže (nejspíš, nemusí to tak být) neděláte velké věci.. To zda tam pan Koten pracuje a zda je odborník nevím. Být jednatelem můžete být třeba u dvaceti firem, to ještě nic neznamená..

R. Sorge 24.11.2017 19:17

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Jenom stále odkláníte.

J. Schořík 24.11.2017 19:20

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Jen říkám, že to že je jednatel nic neznamená. Tak to prostě je pane Sorge. Takže si ho třeba važte, ale jen za to, že je jednatel je to zvláštní.

R. Sorge 24.11.2017 19:27

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Je jednatelem a spolumajitelem malé firmy, kde (zřejmě) pracoval na plný úvazek. Pokud to nechápete, tak se nedá nic dělat.

J. Schořík 24.11.2017 19:28

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

"Zřejmě".. A to je podstata celého mého příspěvku.. Nevíte to, ale přesto si ho za to vážíte..

R. Sorge 24.11.2017 19:33

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Tak to vyplývá z dostupných informací. Vážím si poctivě pracujících lidí z menších firem, opravdu nevím, co Vám na tom vadí.

J. Schořík 24.11.2017 19:36

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

To mi nevadí. Jen to z těch dostupných informací nevyplývá, ale neříkám že to tak není..

R. Sorge 24.11.2017 17:56

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Díval jsem se na toho Kotena - a on to popírá, asi ho tam někdo přidal. Co Vy na to ?

J. Schořík 24.11.2017 17:59

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Nevím. Ale tenm článek obsahuje těch věcí mnohem více než jednu FB skupinu (a v ejjí třetí verzi jsou zdokladované jeho příspěvky). I ty věci co sám sdílí jsou výživné. Viděl jste ten článek nabídnutý původně panem Zeleným?

R. Sorge 24.11.2017 18:10

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Zkuste spíš tento článek, pan Rudý Zelený je známý demagog.

https://zpravy.idnes.cz/bezpecnostni-vybor-koten-spd-djy-/domaci.aspx?c=A171120_121555_domaci_kop

J. Schořík 24.11.2017 18:14

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Se vší úctou pane Sorge, ten článek postovaný panem Zeleným je plný faktů, v tom co jste nabídl je jen prohlášení Fialy, že Koten nic s Ruskem nemá.. To že to postoval Zelený za tak silný handicap nepovažuji. Je to vyzdrojované.

R. Sorge 24.11.2017 18:18

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

To je blog jakéhosi týpka Romana Máci. Blogy mne neberou, jak je to od Zeleného, tak je to jasné.

J. Schořík 24.11.2017 18:19

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Jak myslíte. To co pan Koten sdílí je tam nafocené a zdokladované. Nemám důvod tomu nevěřit.

J. Venc 24.11.2017 19:48

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Pan Máca jest poctivcem, čtu ho rád. Lehce tendenční, ovšem vždy "vyfutrované" a nadmíru odzdrojované info. Slušný pracant protiruského týmu.

:-)

J. Vobr 24.11.2017 18:06

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Já jsem víc než amerikanofil, díky dceři,son in law a třem vnoučatům, kteří jsou Američani mám k USA special-relations jako Británie.Jsem Doníkův supportér !!!

NATO na čele s USA a podporou UK je garant bezpečnosti !!!

J. Schořík 24.11.2017 18:07

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

Jsem si toho vědom. A ten týpek v čele Bezpečnostního výboru ti teda nevadí?

T. Kohout 24.11.2017 18:23

Re: SCHOŘÍK,NEDŘISTAT HLUPOTY !!!

"Amerika" (asi USA) není nějaký stalinský monolit. Je to široce rozvrstvená společnost. Ke kterému spektru se hlásíte? Zřejmě to nemohou být všechna spektra.

Je to třeba Buffalo Bill, Bush jr, nebo současný pán? Nebo FDR, JFK? Jsou to beatnici, hippies či green berets?