9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Honička ve výborech

Komunista Pavel Kováčik oznámil, že „konečně jsme se dohodli“, a tím se nám mělo ulevit. Stalo se tak po schůzce devíti parlamentních stran, která měla stanovit, jak mají být složeny výbory sněmovny. Těch bylo v 7. volebním období osmnáct, když tedy uvážíme, že jenom ANO, ODS, Piráti a SPD mají nad 20 poslanců, bude to docela hoňka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 24.11.2017 20:33

Re: K volbám místopředsedů PS.

Mně se nelíbí to rpohlášení, že je šéfem bloku. K tomuto tvrzení prostě není žádný reálný důvod. Kalouska nehodnotím, i když mám za to, že ho babiš dlouhodobě démonizuje..

Můj milec to nicméně není..

M. Berka 24.11.2017 20:36

Re: K volbám místopředsedů PS.

Za Kaldou jsou obchody na M Obrany... To stačí na to, aby byl absolutně nedůvěryhodný... Viz jeho obhajoba Parkanové...

P. Bolec 24.11.2017 20:41

Re: K volbám místopředsedů PS.

Jestli jste měl nějaký semestr sociologie, tak si jistě vzpomenete na termín " neformální vůdce".

J. Schořík 24.11.2017 20:45

Re: K volbám místopředsedů PS.

Měl, ale tohohle vůdce podle mého stvořila Babišova média. Celý projekt je tak od začátku spojený s negativním vnímáním..

M. Berka 24.11.2017 20:49

Re: K volbám místopředsedů PS.

To není pravda, problematika Kalouska v tomto směru je jasná asi 10 let před medii Babiše...

J. Schořík 24.11.2017 20:51

Re: K volbám místopředsedů PS.

Vůdce toho bloku z něho podle mého udělala Babišova média..

M. Berka 24.11.2017 20:58

Re: K volbám místopředsedů PS.

Já nevidím žádněho vůdce bloku, je mi u prdele. Je to prostě zločinec. A je jenom otázkou času, kdy na tom dojede.. A to je vše, co ke Kaldovi chci říct. A nedej Bože, aby ode mne někdo chtěl to dokázat... To bych mu tedy opravdu nepřál... Opravdu s tím nemám problém...

M. Berka 24.11.2017 19:56

ženy...

Jsou nám, mužům příbuzný živočišný druh... Nemám s nimi problém, vážím si jich a někdy bych pro ně udělal víc, než pro sebe, i za cenu svého života... To ale nijak neospravedlňuje buzno-lezbický HUMUS. který popírá základní principy vývoje a evoluce. Slepá větev, mrtvá větev se snaží stát se větví vedoucí a řídící... Je to podobné, jako by se tasemnice chtěla stát rozhodující ve vývoji lidstva...

Jenom IDIOT a Brusel toto nechápe....

M. Mařák 24.11.2017 19:37

K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

nikdy jsem žádnou neuhodil, přestože si to občas zasloužily. Vyžadovalo to silný mentál, ale doposud jsem to vždy zvládl. Nikdy jsem žádnou fyzicky a ani sexuálně neobtěžoval a naprosto to jejich momentální hnutí chápu.

Jsem pro, babáčům na celém světě v tomto boji fandím a doufám, že si macho predátoři budou dávat o něco více bacha. V žádném případě to nepovažuji za formu jakéhosi levicového extrémismu.

Jde o vzájemný respekt.

P. Bolec 24.11.2017 19:41

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

No vy pane Mařáku uhodit ani nemusíte. Pohled na vás ji vystraší a bude muset vyhledat lékařskou péči !

M. Mařák 24.11.2017 19:46

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

Mám již na to roky, můj rafinovaně pěstěný lůzr houmles lůk, mně zcela vyhovuje.

J. Venc 24.11.2017 19:44

Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Si to schytáte a dobře Vám tak. Vykasaná kalhoto!

:-)

M. Mařák 24.11.2017 19:47

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Yes We Can!

J. Venc 24.11.2017 20:02

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Muži se mezi sebou samými ovšem fláknou zcela zběžně, chcete-li tedy úplnou rovnoprávnost, pak by měla i žena umět přijmout ránu, no ne?

Berte to prosím coby pouhou hříčku, coby čerstvě ocejchovaný "elitář a havlista" musím nejprve nalézt svou někdejší rovnováhu.

:-)

M. Mařák 24.11.2017 20:21

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Jedná se vesměs o něžné láskyplné bytosti, ke kterým je třeba přistupovat s porozuměním. Nikoliv s primitivně predátorským mačismem, jenž se jako mocný proud valí skrze všechny kultury a všechna náboženství. To ví každý, kdo prošel výcvikem Specnaz, či něčím podobným.

J. Venc 24.11.2017 20:35

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Nemyslím, že k přirozené genetické výbavě muže patří "porozumění" tak jak ho definujete. A nemyslím ani, že to lze "nařídit" legislativně či nějakým sociálním působením. Naopak z toho vznikají zmatky, mnohem více ve svých důsledcích škodící.

Ale ta má rovnováha ... furt zlobí.

:-)

M. Mařák 24.11.2017 20:37

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Nepotřebuji legislativu, či jakési sociální působení. Byl jsem tak vychován a takto to prostě cítím a praktikuji.

J. Venc 24.11.2017 20:47

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Ano. Jiní byli ovšem vychováváni/nevychováváni v jiném duchu.

Snažit se napasovat na to celospolečensky (menšinou) vykřičenou "normu", se mi tedy jeví coby prazvláštní způsob "sociálního" inženýrství.

:-)

M. Mařák 24.11.2017 20:50

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Měl jsem pocit, že se bavíme o těch fayz-tvít aktivitách a podobně, kdy ženské začínají mluvit. Ale možná se mýlím.

J. Venc 24.11.2017 21:21

Re: Hm, jste rozvášnil zdejší protikorektní a antigender klaku.

Nemyslím, jen jsem zbytečně odtáhl debatu jinudy.

Ta rozhozená rovnováha a cejch "havlismu", snad si zvyknu.

:-)

V. Kotas 24.11.2017 19:47

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

To jsi měl štěstí, že jsi ještě zažil ženy. V dnešních generacích jich už moc nepotkáš, pomalu samá gender, sufražetka, zelená - " Emila ". A místo chlapů mamánkové.

J. Schořík 24.11.2017 19:51

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

Já s vaším názorem nemám problém pokud se bavíme o nějakých jasně nechtěných aktivitách (násilí je samozřejmě zcela mimo debatu). Mám ale pocit, že se to nějak mění z kampaně proti sexuálním predátorům na kampaň proti standardnímu mužskému chování. Pokud se mnou jde holka z baru, kde jsem si povídali, tak vážně čekám že něco bude a že ji neobtěžuji.. Letmý dotyk nepovažuji za obtěžování a pokud je nechtěný a je to následně řečeno, tak na tom stále nic odsouzeníhodného nevidím. Je to o míře..

M. Mařák 24.11.2017 19:53

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

Přirozeně, že je to mimo jiné také o míře. Ale hlavně o respektu.

M. Berka 24.11.2017 20:00

Re: K ženám jsem se vždy choval jako džentlmen,

Je to přesně tak...

J. Anděl 24.11.2017 19:35

To je taky řešení

Koukám, že jsme přešli na metodu dvou paralelních streamů. V jednom se jedou hnusy o Fialovi a Kalouskovi, ve druhém se nadává na Babiše. Navzájem se nikde nepotkávají.

Občas se přidám do té fronty na Babiše, jestli vám to nebude vadit :-).

J. Schořík 24.11.2017 19:37

Re: To je taky řešení

Klíďo. Ale už za to tady dostávám vynadáno, že vůbec o tom mluvím (vždyť není důvod to probírat, stejně je to účelovka).. A z některých těch výtek jde až strach :)..

J. Anděl 24.11.2017 20:23

Re: To je taky řešení

Já vím, však jsem o tom taky dneska psal, že jde do tuhého :-)

J. Schořík 24.11.2017 20:26

Re: To je taky řešení

Já jsem zvyklý na výhružky i v reálném světě :)..

M. Mařák 24.11.2017 19:10

Pan Schořík má klíště na zádech,

přeskočilo na něj od pana Lazárka.

https://www.youtube.com/watch?v=A6EIORwZZu8

J. Schořík 24.11.2017 19:12

Re: Pan Schořík má klíště na zádech,

Už odpadl. Jenom mne mrzí že si nechce povídat o Kotenovi..