8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

Honička ve výborech

Komunista Pavel Kováčik oznámil, že „konečně jsme se dohodli“, a tím se nám mělo ulevit. Stalo se tak po schůzce devíti parlamentních stran, která měla stanovit, jak mají být složeny výbory sněmovny. Těch bylo v 7. volebním období osmnáct, když tedy uvážíme, že jenom ANO, ODS, Piráti a SPD mají nad 20 poslanců, bude to docela hoňka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Berka 24.11.2017 20:33

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

JO, Kaldu je potřeba upálit... A to je už stejně pozdě...

J. Schořík 24.11.2017 20:35

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Kalda to má za pár. To znovuzvolení mu byl čert dlužen.

M. Mařák 24.11.2017 20:40

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Děkuji za poklonu. Také jsem čertil.

M. Berka 24.11.2017 20:43

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Víte... Rozhodnutí Gripeny, obrněné transportéry... To jsou "politická rozhodnutí" , sice to mohlo být o 80 procent levnější, ale ne...

Tož tak. To není kriminální činnost, ale "politické rozhodnutí"... Roky jsem se tak nepobavil. Zločinci pracují "politicky"... Milí politici..Jděte už konečně DO ŘITI... To sežere jenom naprostý IDIOT.

J. Schořík 24.11.2017 20:48

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Vždycky to bylo podloženo vojenskou odbornou komisí. Kalousek nastavil ten systém na MO vážně dobře. náměstek a nedejbože ministr nikdy za nic neodpovídal. Všechno rozhodli vojáci na základě odborných kritérií..

A já jen říkal že to má za pár, alespoň podle toho jak v reálu vypadá..

P. Vandas 24.11.2017 20:53

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Nikdo nevíme dne, ani hodiny, kdy nás Pán povolá. Tyhle řeči o druhých nerad čtu. :-):-):-)

J. Schořík 24.11.2017 20:55

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Chápu, ale kdybys ho viděl.. Je to tři týdny co jsem ho potkal. Barva jak cihlová zeď, při pomalé chůzi slyšitelné dýchání. Ptal jsem se na to dalších lidí a prý je to už standard.. Vážně to bylo hodně šokující..

J. Schořík 24.11.2017 20:58

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Asi stres a léčba stresu chlastem..

P. Bolec 24.11.2017 20:47

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

Ptal jste se na Onderku. Já ho osobně neznám. Je v Brně znán hlavně, jako primátor co se zasadil o postavení toho pověstného orloje (ččurráka) na nám.Sv.

J. Schořík 24.11.2017 20:49

Re: Očekávám obnovení čarodějnických procesů.

JJ. Myslel jsem, že bude mít mizernou pověst, ale usuzoval jsem z toho že se na něm udělalo to Žít Brno..

M. Berka 24.11.2017 20:12

Takže abych to shrnul a zjednodušil...

Dnes je řeč v podstatě o tom, kdo tady ukradl 50 milionů a kdo 50 miliard... Takže v podstatě o hownu. Jeden zločinec jako ten druhý... A proto se jeví jako účelně je všechny poslat do řiti a volit jiné strany. Neví se kolik si toho nakradou, ale horší už to být nemůže... :D :D :D

P. Spáčil 24.11.2017 20:23

Re: Takže abych to shrnul a zjednodušil...

No, zase jedna teorie říká, že ti co jsou už dlouho u koryta tak tolik nežerou. A ti noví je ale chtějí rychle dohnat. (:-))

R. Brzák 24.11.2017 20:34

Re: Takže abych to shrnul a zjednodušil...

To je ale hloupá teorie - praxe je přirozeně taková, že čím déle je člověk vystaven vlivu moci nad druhými lidmi, tím bude na ní závislejší a tím pravděpodobněji se bude chovat nesoudně...na což demokratické režimy zavdeli ten jednoduchý princip obměny těch, co jsou u moci. Ještě ale důležité pobrat, že moc nad druhými lidmi je nejen ta politická, ale i mediální a finanční...

V. Fenzel 24.11.2017 20:33

Re: Takže abych to shrnul a zjednodušil...

Volit jiné strany, no jo, ale kde je vzít?

M. Berka 24.11.2017 20:45

Re: Takže abych to shrnul a zjednodušil...

To já nevím. Ale to, co vidíme, není OK.

J. Vobr 24.11.2017 20:02

TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

To líp umí lhát i Schořík ... a není to profesor !!!

________________________________________________

J. Schořík 24.11.2017 20:05

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

Já umím lhát dobře, mám na to vysokou školu! :))

Ale správně se tomu říká "jiný úhel pohledu"..

P. Spáčil 24.11.2017 20:11

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

Jako právník musíte umět lhát zcela určitě. Kolik se tomuto předmětu věnuje semestrů? (:-))

J. Schořík 24.11.2017 20:17

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

To je kontinuální :). Už v prvním ročníku se učíte v právní filosofii že právo není spravedlnost a pak postupně přivykáte tomu, že na všechno jsou různé pohledy, různé verze a různé subjektivní pravdy.

P. Bolec 24.11.2017 20:12

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

Ptal jste mě povýšeně co jsem studoval. Tak to vám řeknu přesně ! Střední- sociálněprávní a od r. 89 FF UK. To víte Plzeň mi v té době nenapadla !

J. Schořík 24.11.2017 20:16

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

jsem brňák, mám Brno. A nebylo to povýšeně, myslel jsem že máte sportovní vzdělání. Nijak to nesnižuji, kamarádím s pár klukama co dělají "pasáky" sportovcům a je to docela řehole..

P. Bolec 24.11.2017 20:34

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

Hrál jsem fotbal do 42 let. V 88.r. dokonce krátce v Rakousku, ale rodiče chtěli študenta, tak jsem se musel vrátit. Mám trenérskou dvojku a moji 3 svěřenci reprezentují mládežnickou za ČR. Teď jen vyhledávám talenty po celé JM.Kus 5 tis odměna. Platí sponzor ! Pelta se soc.dem zhurvili fotbal v ČR.

J. Schořík 24.11.2017 20:43

Re: TAK JSEM SLYŠEL LHÁT FIALU U TVARŮŽKOVÉ

To budete určitě znát třeba Vaška Vodu, Okříšky, representace, zranění, dneska spokojený notář..

P. Bolec 24.11.2017 20:02

K volbám místopředsedů PS.

Poměrné zastoupení ano !

Demokratický blok: V žádném případě nepodpoříme kandidáta KSČM a SPD. A toto stanovisko zaznělo ode všech zástupců dem.bloku.

Piráti: Nepodpoříme kandidáta SPD a KSČM

ČSSD (Hamáček) Nepodpoříme kandidáta SPD

Volba předsedy PS: Kýble špíny! Tak prosím nekňučte !

J. Vobr 24.11.2017 20:04

Re: K volbám místopředsedů PS.

ASI TAK !!!

J. Schořík 24.11.2017 20:14

Re: K volbám místopředsedů PS.

Chmmm. A není to náhodou jenom o tom koho podpořilo a nepodpořilo ANO? Piráti a zjevně ani my jsme nepotřebovali k prohlasování ani SPD ani komnisty. Ano prostě nehlasovalo s blokem podle předběžné dohody.

Jestli za to může Kalouskův projev nevím. Spíš bych to vážně viděl na to, že je ANo rpostě umravnilo a připomnělo jim jak to stojí..

K. Němec 24.11.2017 21:14

Re: K volbám místopředsedů PS.

Četl jste alespoň provolání Demokratického bloku? Co bod 6?

M. Berka 24.11.2017 20:15

Re: K volbám místopředsedů PS.

Já nechápu, jak se sbírka HNUSU s Kalouskem v čele může seriozně nazvat "Demokratický blok" to je výsměch tomu pojmu... To se mělo jmenovat "mafiánský blok" ...

J. Schořík 24.11.2017 20:19

Re: K volbám místopředsedů PS.

Zas ta podpásovka s Kalouskem v čele.. Ach jo..

M. Berka 24.11.2017 20:30

Re: K volbám místopředsedů PS.

Kalousek je mafián a zločinec, že mu zatím nikdo nic nedokázal nic neznamená. Stačí obhajoba Parkanové... Protože jinak by on sám šel do kopru... Byl na obraně... Hájí ne Parkanovou, ale sám sebe... A takový HUMUS my bereme vážně... K tomu opravdu není co dodat.