19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Honička ve výborech

Komunista Pavel Kováčik oznámil, že „konečně jsme se dohodli“, a tím se nám mělo ulevit. Stalo se tak po schůzce devíti parlamentních stran, která měla stanovit, jak mají být složeny výbory sněmovny. Těch bylo v 7. volebním období osmnáct, když tedy uvážíme, že jenom ANO, ODS, Piráti a SPD mají nad 20 poslanců, bude to docela hoňka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Venc 24.11.2017 14:03

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Tak určitě!

Až se konečně v těch svých fantasmagorických odsudcích projednou i trefíte - budu Vám to neskonale přát. Zasloužila už byste si to!

:-)

M. Varadinková 24.11.2017 14:12

Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Fantasmagorickými odsudky to tady zasypáváte přece Vy z pozice nadřazeného elitářského pozorovatele mraveniště. Což už samo o sobě je levičáctví (havlismus, pravdoláskařství) jako vyšité.

Ještě jsem od Vás nečetla žádný věcný názor, jen se tady stále opovržlivě ofrňujete nad všemi ostatními diskutéry (Havel by řekl: pitomými spoluobčany).

J. Venc 24.11.2017 14:17

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Zkuste hodit do placu alespoň jeden můj ofrňující koment nad konkrétním diskutérem.

V opačném případě Vás budu míti nejen za hloupou, ale i hloupou lhářku.

:-)

M. Varadinková 24.11.2017 14:26

Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Proč konkrétním? Vy tady přece vynášíte své povznesené ofrněné komenty hromadně nad všemi přítomnými, což je mnohem horší, než kdybyste poukázal na něco, co Vám vadí na jednom konkrétním diskutérovi.

Prostě je to od Vás takové havlovské, tedy levičácké.

J. Fialová 24.11.2017 14:27

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Paní Varadinková píše: "nad všemi ostatními diskutéry". Což znamená tak nějak globálně. Jako důkaz by mohl posloužit Váš ofrňující ne koment, ale ofrňující nadpis příspěvku, pod kterým se právě bavíme :))

J. Schořík 24.11.2017 14:30

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Nade mnou se nikdy nepovysoval. A to jsme my sosani jak známo ta největší špína. Pokud se sama radíte mezi zastydle levičáky na barikádach, tak to tak asi bude ;)

M. Varadinková 24.11.2017 14:45

Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Takže Vy sám se nepovažujete za součást zdejší diskuse? Co tady potom pohledáváte?

J. Schořík 24.11.2017 14:51

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Tě které se účastníte vy rozhodne ne ;).

M. Varadinková 24.11.2017 15:37

Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Té, o které se s despektem vyjádřil Venc.

J. Schořík 24.11.2017 15:39

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Te o které se vyjádřil s despektem se určitě účastníte vy.

M. Varadinková 24.11.2017 16:00

Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Vy taky. Venc psal o zastydle levicovém portálu, ne o mně nebo o Vás.

A cože to má ten Vandas odvolávat? Jednou se o to zahrnutí mezi levičáky derete a teď pro změnu tvrdíte, že se Vás to Vencovo prohlášení netýká. Proč by nemělo, když sem denně lezete?

J. Schořík 24.11.2017 16:48

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Já nejsem zastydlý levičák ani národovec. Tak se mne to netýká. To dá rozum..

J. Venc 24.11.2017 19:24

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Potvrzuji.

:-)

J. Venc 24.11.2017 14:47

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Kategoricky se ohrazuji, aby se mne zastával sosan!

Byť už paní Varadinková promptně odhalila, že jsme oba tzv. "pravdoláskaři" a ti, jak známo - drží pospolu. Já dnes dostal naloženo i "havlistu". Vy ještě nikoli anebo jsem to jen přehlédl?

:-)

J. Schořík 24.11.2017 14:54

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Havlista ještě nejsem. A já se vás přece ne zastávám. Jenom ukazuju ze jste nejen povýšenej ale i tolerujete ty nejhorší živly mého typu ;)))

J. Venc 24.11.2017 15:02

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Děkuji za vysvětlení a především popření toho zastání! Má už tak pošramocená diskusní pověst by v případě opačném utrpěla destruktivní a nevyléčitelný šrám.

:-)

J. Schořík 24.11.2017 15:06

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Vůbec není problém. Jen vémě do úvahy ze my sosani taky pořád lzemě. .

J. Venc 24.11.2017 15:10

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Beru. Lžete patrně natolik, že si občas i myslívám, že jste tu lež tak nějak zákeřně socansky vůbec vynalezli. Nelhalo se předtím, přece.

:-)

J. Schořík 24.11.2017 15:13

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Je to bohužel tak. Vidim ze už začínáte chápat nás hlavní problém. Ani vevnitř ve straně se moc nejde dohodnout když si musíme všichni navzájem lhát. Je to chaos..

J. Venc 24.11.2017 19:39

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Entropie, nikoli chaos. Je třeba začít lhát pravdivě, jako velekněz Babiš.

Preference poletí.

:-)

J. Venc 24.11.2017 14:33

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Paní Varadinková jako obvykle vyčetla co tam není a rovnou i učinila zdrcující závěr. Jako obvykle.

Kde jste v mém komentu vyčetla Vy, že se dokonce globálně (!) ofrňuji nad zdejšími diskutéry? Kde jste v mém komentu vyčetla, že nerespektuji názory a postoje zdejších diskutérů?

:-)

J. Fialová 24.11.2017 14:38

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Tady prosím. Naozaj, zvonku to tak vyzerá :))

"Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál: Autor: J. Venc Datum: 24.11.2017 13:32 Aston musí řičet radostí anebo jest skutečně pravdou, že to zde nečte. Nedivím se mu. Psí diskutéři na barikádách, působivé."

J. Venc 24.11.2017 14:42

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Hm. Nevidím tam nic takového. A skutečně si myslím, že z toho Aston radostným není, ovšem jen můj názor. A začínám i chápat, že se zde za to ukřižovává, za všeobjímajícně nekonvenující názor. Zacyklená partička, nezlobte se, ale jest tomu patrně tak.

:-)

J. Fialová 24.11.2017 14:46

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Technická: Jestli sem chodíte teprve měsíc, pane Venci, tak vám možná uniklo, že se tu některými některým pravidelně přiděluje už klasická nálepka: Kdo není vítač, ten je národovec a tak podobně :))

J. Venc 24.11.2017 14:51

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

Technická: nálepku lze přidělit tak maximálně konkrétnímu diskusnímu objektu. A to já nedělám a nikdy dělat nebudu. Od toho jsou tu jiní.

A ani Vaše zdejší ustálené zvyky jaksi respektovat nehodlám. Půjdu si svou cestou, nevadí-li.

:-)

M. Prokop 24.11.2017 14:59

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

To byla informace, ne pokyn.

J. Venc 24.11.2017 15:04

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

I ode mne. To byla informace. Nebo jste to pochopil jako pokyn?

:-)

J. Fialová 24.11.2017 15:58

Re: Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál

"Jan Venc: Technická: nálepku lze přidělit tak maximálně konkrétnímu diskusnímu objektu. A to já nedělám a nikdy dělat nebudu. Od toho jsou tu jiní."

"Nejen zastydle národovecký, by i zastydle levicový portál"

Pravda, tady jste ji nepřidělil konkrétnímu diskutujícímu, ale celému portálu :)))

J. Venc 24.11.2017 19:26

Ano

A stojím si za tím.

:-)

J. Venc 24.11.2017 19:28

Ano

A stojím si za tím.

:-)