19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Hlas rozumu od lidovců

Zchlaďte hlavy, tak zní stanovisko lidovců, jak vyplynulo z úterního jednání jejich předáků. Lidovci vyzývají prezidenta, aby odložil státní návštěvu do Číny a řešil krizi. Je to návrh legitimní, rozumný a nesplnitelný. Prezident si zakládá na tom, že krizi bude rozdmychávat, podporovat a násobit

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 10.5.2017 10:39

Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

M. Varadinková 10.5.2017 10:47

Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Když se ANO před čtyřmi lety dralo k moci, tak jsem tu od kohosi dostala dotaz, zda je Babiš pravdoláskař. Já jsem tehdy odpověděla, že u Babiše nevím, ale že někteří, co se na něho nalepili, aby jim financoval jejich cestu k politickým korytům, pravdoláskaři určitě jsou. A že pokud Babiš pravdoláskař není, tak oni ho dříve či později podrazí. No a je to tady.

O. Uživatel 10.5.2017 10:55

Uživatel požádal o vymazání
J. Jelínek 10.5.2017 11:05

Re: Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Z Čuby to pravdoláskařství přímo stříká přece. Paní Varadinková to musí vědět, ale co neví, co jí ještě "kdosi" neřekl je to, že za Burešem stojí hlavně pražská kavarna. Nebo moskevská stalóvaja?

M. Prokop 10.5.2017 11:03

Re: Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Pravdoláskaři jsou všichni kromě vás, Zemana a Čuby, ne?

M. Varadinková 10.5.2017 11:16

Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Všichni ne, ale Telička ano. Eurohujerský pravdoláskař. ANO je slepenec všech možných i nemožných individuí, s některými se dá občas i souhlasit, jiní jsou typičtí pravdoláskaři (třeba Zlatuška). Prostě Babišovo ANO se stalo "výtahem k moci", takže se na ně nalepil kdekdo.

J. Jelínek 10.5.2017 11:19

Re: Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Je eurohujerský pravdoláskař opakem asiofilního lžinenávistníka?

M. Varadinková 10.5.2017 11:28

Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Netahejte mne do Vašeho primitivně černobílého uvažování.

J. Jelínek 10.5.2017 11:36

Re: Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Takže není, nebo je?

M. Prokop 10.5.2017 11:42

Re: Ejhle,Telička se ujal v předstihu úlohy Plojhara. :-):-):-)

Telička je EUnijní vyžírka.

Zlatuška jo, to je typická P&L.

J. Vobr 10.5.2017 10:22

VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Proč se ten Sobotka tak urputně brání vypovědět koaliční smlouvu ???

____________________________________________________

Že by tím vláda ztratila legitimitu páč důvěru PS získala na základě koaliční smlouvy ??? A Zeman by ji tím pádem mohl odvolat én bloc ???

COOOO ???

R. John 10.5.2017 10:30

Kdes byl... ?

.. já si tu lámu bednu, jak z té prekérní situace ven a ty si dáváš za altánem lehára a pojídáš jeden koblížek za druhým ... nechápeš, že situace je vážná ?...

P. Vandas 10.5.2017 10:34

Re: VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Proč zrovna já bych to měl vědět? Vězte, že se mi ani nechce vžívat se do motivací Sobotky, abych mohl odhadnout jeho další kroky. Je to šmejd, co se neumí postavit soupeři čelem. Stejně o osudu vlády rozhodne jedině Sněmovna, neb tam stačí, aby hlasovala o nedůvěře vládě a všechny tanečky Sobotky jsou k ničemu. A tak zvažme, zda je to pravděpodobné. Moc není, neb žádný z poslanců si nezkrátí těžce vydobytý mandát o pět měsíců dobrovolně. Pokud bychom očekávali, že hlasování vyvolá ANO, tak jí nebudou stačit hlasy a spojence nemá. Takže dojde na to Únorové schéma, kdy Premiér "rekonstruuje" vládu proti vůli koaličního partnera a vláda se udrží. Do týdne očekávám, že na Staromáku se bude zase radovat lid, až Sobotka vystoupí na balkon a pronese legendární slova: " Právě se vracím z Hradu.......... Mohu vám oznámit...........Že všechny mé návrhy.....tak jak byly předloženy......pan Prezident přijal!......" :-):-):-)

I. Břízová 10.5.2017 10:39

Re: VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Lid bude jásat, Chovanec založí LM a z Babiše se stane disident. Případně promyslí kandidaturu na prezidenta.:-)) Doufám, že mi ze tenhle můj vejšplecht zase někdo nevynadá.

P. Vandas 10.5.2017 10:55

Re: VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Rád bych viděl alespoň těch pár studentů v Nerudovce, co šli na Hrad povzbudit Prezidenta, aby nátlaku neustupoval. Ale to je i nad mou představivost. :-):-):-)

M. Prokop 10.5.2017 11:04

Re: VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Tenhle moc povzbuzovat nepotřebuje, spíš naopak.

http://www.lidovky.cz/zeman-a-babis-skodi-a-jsou-nebezpecim-rika-organizatorka-protestu-proc-proto-1wc-/zpravy-domov.aspx?c=A170509_150351_ln_domov_sk

O. Uživatel 10.5.2017 10:39

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 10.5.2017 10:43

Re: VANDAS MÁM OTÁZKU !!!

Jemně natvrdlý ... :-P

J. Fialová 10.5.2017 10:16

Umělci a osobnosti:

https://www.petice24.com/petice_za_dodrzovani_ustavy_cr

M. Varadinková 10.5.2017 10:40

Re: Umělci a osobnosti:

Klasika. Umělci, osobnosti, petice, demonstrace, ryk v médiích .... pravdoláskaři jsou opět v rauši.

O. Uživatel 10.5.2017 10:54

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 10.5.2017 10:59

Re: Umělci a osobnosti:

Gr8!

J. Franke 10.5.2017 10:08

Tak už se ANOnisti kopou do koulí navzájem...

Podle novinek tečka cé zet Telička nabádá svého guru a kotvu, aby sám odstoupil. Jen do toho, bývalí soudruzi...

To je nádherný pohled!!!

R. John 10.5.2017 10:14

Teličká má MIGMO....

... či jak se jmenuje ta líheň agentů KGB v Moskvě... Tak to má Bureš blbé... jak po něm jdou rusobolševici , nevsadil bych si na něj ani pětník.. co pětník, ani troník... :-)

J. Matuška 10.5.2017 10:53

Re: Teličká má MIGMO....

Štefan Füle má MGIMO. Zřejmě v zastávání vysokých funkcí u nás i v Unii to nikomu nevadilo. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0tefan_F%C3%BCle

Roberte, škoda, že jsi nebyl po Listopadu v prověřovací komisi...

B. Köhlerová 10.5.2017 9:52

Lidovcům

není radno věřit ani "pozdrav pánbůh"

M. Prokop 10.5.2017 10:03

Re: Lidovcům

Nejenom jim.

M. Valenta 10.5.2017 10:03

Re: Lidovcům

Já tedy nejsem věřící, ale takhle se mnou bolševik nezacvičil.

R. John 10.5.2017 10:07

Bolševik si své chránil...

... to máte pravdu... :-)))

F. Šimek 10.5.2017 10:08

Re: Lidovcům

já teda věřící sem, ale určitě věřím v jinýho boh, než Halík-Herma.-Kalousek-Feri atd....UF !!!