19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Gauck to schytal za Zemana

Zemanova ostuda se internacionalizuje. Německá média by asi věnovala nulovou pozornost protizemanovským vystoupením při oslavách 25. výročí pádu komunismu, kdyby nějaká nešikovná ruka nehodila vajíčko německému prezidentovi na hlavu. A ten se jistě bude ptát, proč ta nevraživost a čím si to pan kolega Zeman vysloužil, že ho lidi vypískávají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 18.11.2014 22:16

Re: Ať ty Klausova zásluhy nezapadnou:

" Národ, který dokázal za tak nepříznivých politických okolností a navzdory všem žabám na prameni na nejvyšších místech snížit ekonomický náskok Rakouska na pouhou jednu třetinu (v reálném vyjádření ještě více), je bez vší ironie národem silným a zdravým, který je schopen velkých věcí."

Z valné části zásluhou pana expresidenta, ano.

:-P

F. Doušek 18.11.2014 21:58

Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

V kauze se totiž dle TvLK objevuje i jméno Jana Korytáře, který se svými spolupracovníky za celým případem stojí. To potvrzují i nejnovější informace. Podle nich byl Jan Korytář několika účastníky řízení obviněn, že požadoval úplatek půl milionu korun od představitelů stavební firmy (Metrostav), kteří v případu figurují. Potvrzují to také odposlechy, které byly v rámci případu realizovány a kde se obvinění manažeři stavební společnosti o „pěti stech tisících pro Korytáře“ baví. V rámci zajištěné komunikace se stejní manažeři ujišťovali také o tom, že Korytář již nebude dělat problémy.

Jméno Jana Korytáře se objevilo i v tabulce, na které byl seznam „příjemců úplatků“ v tomto projektu. Není bez zajímavosti, že Metrostav patří mezi významné sponzory o.s. Čmelák, v jehož čele Jan Korytář stojí.

Hejtman Martin Půta před několika měsíci přiznal, že původně chtěl celý projekt revitalizace kostela sv. Máří Magdalény zastavit, ale po osobní intervenci Jana Korytáře se uvolil jej „nechat běžet“.

M. Prokop 18.11.2014 22:02

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

A začíná se vám ten (původně zelený) Korytář kamarádit s ANOnisty.

Talentovaný člověk, zdá se.

F. Doušek 18.11.2014 22:05

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Nejdříve, že nikdy, dokonce i kádrové materiály na jejich představitele v předvolebním klání vytáhl, ale ta touha po moci je bezmezná.

M. Prokop 18.11.2014 22:07

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Stejně to ale musí být dost talentovaný šmejd.

F. Doušek 18.11.2014 22:09

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Funguje výhradně z dotací a zřejmě i úplatků. A nějakým zázrakem se ze všeho zatím dokázal vylhat.

M. Prokop 18.11.2014 22:12

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Doufejme, že časem dopadne jako ten Kohout od Kavana. Už bručí.

J. Slanina 18.11.2014 22:05

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Zajímavé je, že najednou pan Korytář se dal dohromady do koalice s ANO, která na něj až do nedávna jenom kydala samý hnůj.

F. Doušek 18.11.2014 22:08

Re: Obvinili nám hejtmana, ale myslím, že jsou vedle.

Kydání bylo vzájemné, korytářovci si ovšem začali.

J. Matuška 18.11.2014 21:56

Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Rozhovor s bývalým agentem předlistopadové Státní bezpečnosti Ludvíkem Zifčákem odvysílal dnes odpoledne ze záznamu Český rozhlas Radiožurnál. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Byvaly-agent-StB-Zifcak-popisoval-v-radiu-nacvicenou-akci-ze-17-listopadu-a-zaskocil-moderatora-346380

O. Uživatel 18.11.2014 21:59

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 18.11.2014 22:02

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Aleši, v čem konkrétně Zifčák kecal? 25 let říkal polopravdu a mlžil. Tahle výpověď mně připadá věrohodná. Jestli to bylo skutečně tak, ví nejspíš Lorenz...

S. Lazárek 18.11.2014 22:05

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Ahoj jardo, Vykasané kalhoty někdy na začátek prosince plánují Lišku, jak to vidíš?

S. Lazárek 18.11.2014 22:06

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Jardo....sorry......

M. Prokop 18.11.2014 22:06

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Tak zřejmě říká polopravdu (spíš třičtvrtělež)a mlží i nadále. V čem by se jeho motivace měla náhle změnit? "Těžkou nemocí", jako u Grosse (pokud i tam k nějaké změně došlo)?

K. Janyška 18.11.2014 22:09

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Já se ho zeptám a dám vědět... Dzp.

M. Prokop 18.11.2014 22:04

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

To vám tedy k důvěře stačí sakra málo, slepá víra, málo přemýšlení.

A. Goldbergová 18.11.2014 22:11

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Estébáci jsou dnes pravdomluvní, jejich svědectví jsou věrohodná, věří jim i bratislavští soudci. Oni lhali a mlžili tenkrát a dosud si z té doby pamatují všechno velmi podrobně. Škoda, že takovou paměť nemají i naši politici.

M. Prokop 18.11.2014 22:19

Re: Konečně jsem se dočkal, jak to bylo...

Politik se stará o názory současných voličů, ne nějakých archlívů.

Pokud ne, dopolitikuje.

J. Matuška 18.11.2014 21:44

Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Václav Klaus obdržel Pamětní medaili Ekonomické univerzity v Bratislavě.

M. Prokop 18.11.2014 21:46

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

U toho Mečiara mne nějak nic přínosného nenapadá - leda snad to, že rozdělení ČSR byla převážně jeho práce (a vina).

S. Lazárek 18.11.2014 21:55

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Mně u Klause krom elegantního rozdělení republiky taky ne, takže oběma chlapcům za krásnou medaili víceméně za hovno, náleží gratulace.....:-)

M. Prokop 18.11.2014 22:09

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Ne že by mne udivovalo, že ani nevíte či nechcete vědět, za co vše mu vděčíte. Ona ta cesta ke kapitalismu mohla být i dražší i delší. Levnější a kratší jen hypoteticky.

S. Lazárek 18.11.2014 22:12

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Nevděčím mu za nic pane Prokope. Za všechno co mám, vděčím své rodině a svému umu. Fotky idolů nad postelí už cca nepotřebuji.

M. Prokop 18.11.2014 22:22

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Ale vděčíte, ač možná proti vašemu odporu. Vy ani vaše famílie nenastavujete prostředí a zákony v ČR.

Idol a uznávání zásluh není totéž.

S. Lazárek 18.11.2014 22:25

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Nevděčím pane Prokope. Kdyby nebyl Klaus, byl bych já.

K. Janyška 18.11.2014 22:10

Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Bože, vy jste nadutý trouba... Dzp.

S. Lazárek 18.11.2014 22:15

Re: Slováci dokáží ocenit, co Klaus a Mečiar udělali pro ČSR.

Nejsem žádná ukňouraná ovce v ohradě ani něčí roup nebo škrkavka nebo co za parazitického hnusa to vlastně jste Vy sám....Dzp.

P. Spáčil 18.11.2014 22:18

Re:

proč parazitického?

K. Laus 18.11.2014 22:22

Re:

je přece na levicových dávkách