19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Evropu obchází strašidlo…

Ale ne, zapomeňme na Komunistický manifest a ono to ani není strašidlo. Spíš je to projekt ve stádiu jednání. Evropská komise navrhuje opatření, jemuž se začalo říkat digitální daň a zmínila se o tom v neděli v televizi i naše Venezuela Maláčová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Omar 8.4.2019 16:13

Re: " ANO se změnilo, unavily mě útoky. Ťok vysvětlil svůj odcho

Co bych dělal u vás doma mezi lemply?

M. Prokop 8.4.2019 16:28

Re: " ANO se změnilo, unavily mě útoky. Ťok vysvětlil svůj odcho

On se Klaus moc nevymlouval a Lux skutečně blokoval dost potřebných věcí. Takže tohle ne.

Odpovědnost Bureše zajisté.

M. Prokop 8.4.2019 16:26

Re: " ANO se změnilo, unavily mě útoky. Ťok vysvětlil svůj odcho

Všechny problémy nevytvořil, ale skoro žádný ani nevyřešil. Což je přece jenom problém u hnutí, kde telefon vše vyřeší na počkání, zázraky do tří dnů.

Proto úťoky. :-P

F. Šimek 8.4.2019 14:29

Prej fandí mladým-vzdělaným PIRÁTUM...

https://www.youtube.com/watch?v=8uZOWhVpmPA

H. Omar 8.4.2019 15:28

Re: Prej fandí mladým-vzdělaným PIRÁTUM...

Pořád lepší než starým, nevzdělaným ŠIMKUM.

K. Janyška 8.4.2019 15:44

Re: Prej fandí mladým-vzdělaným PIRÁTUM...

Jsou blbí jak tága, vzdělaní neomarxismem... Dzp.

L. Kolman 8.4.2019 14:28

Nejlepší předvolební kampaň je,

někoho bombardovat nebo raketovat. Ale jen někoho takového, kdo nemá účinné protizbraně, aby nebylo nebožtíků na straně útočníka, to by se nemuselo lidu líbit a tím pádem také nemuselo dopadnout. Možná jsem si toho všiml jenom já, ale když to s prezidentskými preferencemi v Americe a Izraeli zrovna dvakrát nevypadá, vždycky se najde důvod někoho vojensky napadnout. Zabralo to u Clintona, Bushe juniora, jistě to zabere i u Netanjahua. I Porošenko se to pokouší naučit. Ten ale nemůže bombardovat, tak bude aspoň provokovat.

P. Novák 8.4.2019 14:31

Re: Nejlepší předvolební kampaň je,

0,64 Fj

S. Lazárek 8.4.2019 14:36

Re: Nejlepší předvolební kampaň je,

To by odpovídalo.

L. Kolman 8.4.2019 14:42

Re: Nejlepší předvolební kampaň je,

Co to je, vaše IQ?

P. Novák 8.4.2019 14:46

Re: Nejlepší předvolební kampaň je,

Vy nevíte? To je chyba. Doučit!

J. Fridrich 8.4.2019 15:23

Re: Nejlepší předvolební kampaň je,

Pne Kolman, vy jste ale veselá kopa...

J. Matuška 8.4.2019 14:14

ANKETA - ParlamentníListy.cz

Prospívají Piráti české politice?

Prospívají 5%. Neprospívají 95%. Hlasovalo: 14 522 lidí.

P. Jirkovský 8.4.2019 14:30

ANKETA

Prospívají Parlamentní hlísty veřejné diskusi? Ano: pan Matuška, Čím proboha?: 19

V. Čermák 8.4.2019 14:46

Re: ANKETA

Tím, že uvádějí články, které jinde neotisknou?

V. Čermák 8.4.2019 14:44

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Já jsem nehlasoval. Podle mě sice Prospívají převelice- jako Odsrašující příklad, ale jelikož dotaz byl myšlen jinak, nechtěl jsem kazit statistiku....

P. Novák 8.4.2019 14:51

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Vy jste to zas zmotal, teologu. Už jste to dneska se Štípkem natřel panu Vodvářkovi? Určitě se u kompa zase třese, až ho příjdete rozsekat.

P. Jirkovský 8.4.2019 14:55

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Von se zatím jen rozcvičuje, ale až se do TOHO Dá, to Bude paseka!

P. Jirkovský 8.4.2019 14:57

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Mě teda už Odsra ...., to je fakt.

P. Novák 8.4.2019 15:00

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

:-)

L. Kolman 8.4.2019 14:13

Jak se v tom ti naši pravověrní

můžou vyznat, v tom světovém řádu? Ani ti mnohem chytřejší nedokážou rozeznat, jestli Amíci jsou oporou mezinárodního řádu, nebo jeho hlavním protivníkem. Němci s Frantíky co chvíle prohodí, že tento rozpor přispívá k tomu, že se svět stává stále víc nepředvídatelný a neřiditelný. Z neřízené střely Trumpa už jsou skoro všichni na nervy. Se nedivím, že Frantíci s Němci stále častěji upírají své zraky směrem na východ. Asi zjistili, že se musí každý sám postarat, když Amíci nic nenabízejí (kromě zbraní), jen se jim snaží zatrhnout jakoukoliv hospodářskou spolupráci s Ruskem a Čínou.

M. Prokop 8.4.2019 14:17

Re: Jak se v tom ti naši pravověrní

Nevím, kdo jsou ti pravověrní, ale že se nevyznáte vy, to je vidět.

J. Fridrich 8.4.2019 14:04

" Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

" Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých, šest zraněných " - kdo s kým a proč " bojoval " ( ve své vlastní zemi...) ani asi není nutno psát - tušíme to a myslím, že i víme...

P. Jirkovský 8.4.2019 14:23

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Mě by zajímalo, kdo s ým a proč, tak to netajte, nic se vám přece nestane, nebo jo?

R. Brzák 8.4.2019 14:50

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

tak to je přeci naprosto jasné - bojovali proti sobě typičtí Němci, možná Bavoři - to jsou přeci známí rabiáti - počkejte, vlastně Braniboři to byli!!

P. Jirkovský 8.4.2019 14:52

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Já jen, že jsem to poprvé zažil počátkem 70. let na hokeji dorostu. Ale jestli pan Fridrich ví, proč neřekne?

J. Fridrich 8.4.2019 14:50

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Vás kultivovat není nutno - a ani to nejde... Normálním lidem, co vědí, jak se vyvíjí situace v zemích, které přijaly myšlenky multi-kulturalismu není nutný žádný manuál - a vám by stejně nepomohl...

P. Jirkovský 8.4.2019 14:54

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Na vaše "kultivování" sere pes, stejně jako na ty vaše bludy a pitomý výmysly.

J. Fridrich 8.4.2019 15:09

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Hezky - je vidět, že máte dobrou výchovu.. Penzion ve Švýcarsku ? Nestyd'te se za to, že jste byl vychován u Ženevského jezera..

P. Jirkovský 8.4.2019 15:25

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Ale jděte, po kolikátý jste tady tu svou "originální ideu" uplacíroval? Ještě pořád mně dlužíte odpověď na to, kdo se tam pral a s kým a proč. A taky odkud to víte, nebo je to, jako u vás obvykle, jen takovej ten blábol udrbaný hokyně někde na pavlači?