29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Evropa bez bariér

"Potřebujeme Evropu bez bariér. V jednotě je EU silnější," řekl ... kdo? Mirek Topolánek, předseda euroskeptické ODS. Zdá se, že slepci si nasadili brýle a prozřeli, chvála bohu, jakkoli je pošetilá představa, že nějaká Okula dopraví brýle i na Hrad.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Monitor agitace ODS 2.3.2009 19:52

Re: Lidovky.

No a co, spekulanti nemohou potopit vsechny soucasne. Toliko prelevani umoznuje vydelavat. Vy jste jiste z ODS ;-D

+++ 2.3.2009 19:44

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

Co Tě žere, modrá předkožko?;-)

Patrik 2.3.2009 19:44

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

tak to budu v knize rekordů.Ona STB zaměstnávala mimino.Hochu to už snad přeháníš.A zprávy jsem psal na pleny.Dobrý.

Ludmila 2.3.2009 19:47

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

Ta fotka je z lovu bažantů?:-D

Patrik 2.3.2009 19:51

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

Liduš musím ti napsat,že už ti nebudu psát,že jsi slepice,protože bude zapsán jako nejmenší a nejmladší spolupracovník STB.Všechny tvé příspěvky jsou vynikající,když vidím co ten idiot napsal.Vidíš to a já ani nevěděl,že jsem Mirek.To rodičům vynadám,že mi to neřekli.

+++ 2.3.2009 19:53

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

Taras zásadně loví jen modré ptáky a to střelbou z praku. Stříli na ně masové knedlíčky Maggi zákeřně máčené v betonu. ;-)

Patrik 2.3.2009 19:56

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

nevím,ale na pohotovosti by ti snad pomohli.Bere tě to často?

+++ 2.3.2009 20:00

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

Patriku, Ty asi pochopíš nadsázku a humor až ve své vlastní rakvi. Fůj dědku.;-D

Patrik 2.3.2009 20:04

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

jo on to byl humor.Vidíš a já myslel ,že jsi mě odhalil,že jsem Putinův syn.

+++ 2.3.2009 19:50

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

No, co, co? Estebáci byli prohnaní jako lstiví afgánci a mazali se olejem. Lstivý Taras se maže nejen olejem, ale také Alpou.

Patrik 2.3.2009 19:53

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

a ten prášek musíš zapít vodou.a dost.

Patrik 2.3.2009 19:47

Re: Patrik ,krycí jméno Taraszátaras alias Miroslav Kodet :-)

no fuj,tak ošklivý snad nejsem?Bože můj,to je vůl

Modrá volička 2.3.2009 19:20

Začíná to vipadat, že velkým eurohujerem začíná být i pan Topolánek...ale jinak je chitrej....

chitrí jyřýk 2.3.2009 20:02

...já su chitrej....

;-D

go.west 2.3.2009 19:10

Eurohujeři, kam se podíváš...

Astone, rád čtu vaše úvodníky a články, ovšem nesmějí se týkat Evropské Unie. To potom máte klapky na očích i uších a právem Vám náleží ono pojmenování z nadpisu mého příspěvku.

Bohužel jste schopen na podporu svých tezí o naší skvělé EU i mluvit vyloženě nepravdu. Narážím konkrétně na tuto větu v článku - cituji: "Může to být marginálie nebo nemusí - obvykle se jezdí nakupovat do ekonomicky slabší oblasti, protože je to výhodné."

Astone, mám známé, kteří díky bydlišti v blízkosti českoněmeckých hranic jezdí do Německa nakupovat i potraviny a předměty běžné denní spotřeby. Já s rodinou díky bydlišti ve Východních Čechách máme Německo a Rakousko poněku z ruky, takže kromě potravin nakupujeme pomocí internetu téměř vše ve Velké Británii a až bude Libra zhruba za 70 Kč, budeme za totéž platit stejně, jako bychom nakupovali u nás doma V ČR, nehledě na nepřeberný výběr zboží, o kterém se nám v ČR může jen zdát.

Tedy jsou zde lidé, kteří mají vcelku dost obvyklé české obchodnické paraxe, t.j. prodávat třetinový sortiment za dvojnásobné ceny a bez obav jako občané ekonomicky slabší oblasti nakupují v rozvinutých západních ekonomikách.

Slovenští obchodníci jsou možná ještě horší než ti, co působí v ČR.

hleena 2.3.2009 19:09

Veškrna namluvil svojí vlastní hlavu s tělem Igora Táborského :-)))))))))))

http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/jeden-svet-2009/jak-si-vaclav-havel-ne-zahral-v-reklame_108030.html

To je humáč ;-D;-D;-D

Ludmila 2.3.2009 19:23

Re: Veškrna namluvil svojí vlastní hlavu s tělem Igora Táborského :-)))))))))))

ehm.

Herakleitos 2.3.2009 19:36

Re: Veškrna namluvil svojí vlastní hlavu s tělem Igora Táborského :-)))))))))))

Vy tady estebáku ze zoufalosti budete lepit i pohřeb svých rodičů!Jste horší jak JAU JAU!

hleena 2.3.2009 18:59

"Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

Autor: Herakleitos IP: 77.48.237.xxx Datum: 02.03.2009 18:52Neznám, Hamerský byl kdysi můj krycí nick!Ale jestli se při tom ukojíte, tak klidně používejte. V omylu budete vy!

Herakleitos 2.3.2009 19:02

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

???

hleena 2.3.2009 19:03

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

;-D;-D;-D

:-) 2.3.2009 19:05

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

Bodejť by se Hamerský za svoje jméno nestyděl, když tu hněte takové socbolševické hovadiny.

Patrik 2.3.2009 19:11

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

koukám,že se Svatopluk rozjel

hleena 2.3.2009 19:20

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

Patrik ,krycí jméno Taraszátaras ;-D;-D;-D

Patrik 2.3.2009 19:28

Re: "Krycí nick " Hamerský :-)))))))))))

hele Sváto dobrý.Napiš,že jsem byl agent STB.

Ada 2.3.2009 18:59

Přestaňte tady planě žvanit a mazejte nakoupit rejži...

Ten rudej parchant Hůgo Venezuelskej už znárodnil fabriky na rejži a ono to brzo napadne i jiné pitomce...

hleena 2.3.2009 19:01

Re: Přestaňte tady planě žvanit a mazejte nakoupit rejži...

Socbolševici rádi žerou zadarmo ,tady to taky přijde ;-D;-D;-D

.... 2.3.2009 19:13

Re: Přestaňte tady planě žvanit a mazejte nakoupit rejži...

 škoda našich plantáží na rýži :)

Herakleitos 2.3.2009 18:59

Hleena dnes čerpá pilně z Blesku.

Místním modrým magorům dochází argumenty. Vrhají se proto na bulvár. Lepí sem nadpisy, aby upoutali!