3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Euro a referendum

Nedávno nám média sdělila, že europoslanec za ODS Hynek Fajmon přišel s návrhem uspořádat o přijetí evropské měny referendum. Noviny tento nápad zřejmě považovaly za natolik praštěný, že se nám většina z nich o tom zmínila jen okrajově, div to nezařadila do rubriky se zábavou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:58

Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Madame se vypařila jak neblahý průvan...:-)

AeroKarel 3.8.2007 17:20

Re: Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Madame diskutuje slušně, nesnaží se "vychovávat", nemá poťouchlé poznámky. To zřejmě vadí, že?

Dana 3.8.2007 17:00

Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Čumile, tohle nemá cenu. Víte, občas se stane, že někdo překopíruje - a teď budu psát jen o sobě - můj komentář na nějaké jiné forum a tam ho místní podrobí zdrcující kritice včetně osoby a rozumu autorky. A nejlegračnější na tom je, že se vždycka v té společnosti najde někdo, kdo prý z kamarádství, já říkám škodolibosti,  mě na to upozorní, pošle odkaz či kousek té diskuze.  I vy jste se k takové diskuzi nachomýtl a nevšimla jsem si, že byste někoho okřikoval. Já včera reagovala na jistou diskuzi, která se mě týkala , proběhla tady na Psovi pod úvodníkem a které jsem nebyla přítomna. A psala jsem to na tom místě, kde se to stalo. Byl to můj problém a já ho řešila.

Ale to opravdu nemá cenu, každý to vidíme tak, jak to vidět chceme - včetně psí i jiné netové diskuze. Všiml jste si, že od určité doby už příznivci levice a pravice nejsou schopni se spolu bavit ani o počasí? Myslíte, že to je vina pravičáků, jak se mezi vašimi známými traduje? Myslíte, že třeba nějaký váš komentář se  někoho nedotkl, neurazil?

A už opravdu dost. Z takových řečí mohou vzniknout jen další hádky a nedorozumění a nemá to cenu. Mizím pro tuto chvíli s křovákem a sekačkou.

Psí vrah Čumil 3.8.2007 17:15

Re: Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Všiml. A docela mne překvapilo, jak jednooké je vaše vnímání. Tak debata byla totiž pod citátem s odkazy, které jedna tunajší nejmenovaná dáma, vybraného slovníku a společenského šarmu, nedokázala unést, což se projevilo v jejím vybraně hulvátském komentáři, od něhož se odvíjelo to ostatní. Je to její osobní problém, že nedokáže reagovat jinak. Netroufám si tvrdit, že to byla ona, kdo vám z čistého kamarádství zaslala důvěrné upozornění - ale patří to k jejímu duševnímu habitu a má s tím potíže, kamkoli přijde. Snadnost, s jakou jí nabíháte, diskvalifikuje v mých očích zase vaše morální soudy. Ostatně vašim vskutku uváženým soudům vděčím také za nick. Přeji hezké chvíle s vaším nářadím.

Dana 3.8.2007 17:27

Re: Re: Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Čumile, ta dáma, kterou podezíráte, měla na ono forum zakázaný přístup,  takže věřte, ta to nebyla. To byste se divil!  Víte co, uděláme dohodu, kolikrát vy napomenete hulváty z leva, já napomenu hulváty z prava. Jenže mám dojem, že těch z prava tady chodí čím dál míň.;-D;-D;-D;-D;-D

A ještě k té dámě. Občas jí ujedou nervy, to je pravda, ale vy i kolegové zleva nevynecháte jedinou příležitost ji napadnout, pro jistotu dopředu a občas to bývá opravdu nechutné - to vám nevadí, takový slovník, jaký vůči ní používají? Víte, já začínám mít dojem, že moralistou se stáváte spíš vy..a planým. Nic ve zlém.  A už tu fakt nejsu.

AndyO 3.8.2007 17:30

Re: Re: Re: Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

můžete to něčím dokázat ?  Zachovejte se jednou jako chlap, vy drbno, a přesně napište, čím dokážete své tvrzení .

AndyO 3.8.2007 17:13

Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

no vy jste ten pravej, co tohle může hodnotit;-D 

AndyO 3.8.2007 16:34

Re: Tu je dneska legrace...

Dano, já  bych neměla námitky proti nadávání Topolánkovi za špatné vedení státu, úmysl vytunelovat vše to, co socani pozvedli z popela a zajistili tomu prosperitu, dokonce i za dejme tomu úmysl nechat americkými vojsky českou kotlinu- ale že se najde dospělý člověk, schopný žvanit o příchylnosti Topolánka k nacismu kvůli nějaké blbé košili, tak to mne vskutku překvapilo. 

Dana 3.8.2007 16:35

Re: Re: Tu je dneska legrace...

je vidět, že neděláš s lidmi...mě to nepřekvapilo...

Psí vrah Čumil 3.8.2007 15:53

Hm, k triku pana preméra. Takto to řešila hlava státu:

"...nejslavnějším filmem se však stala Zvětšenina, kterou jsem poprvé viděl v Paříži, pár dní po její premiéře, a jejíž tajuplnost byla pro mne tehdy podstatně zvýšena mou chabou znalostí francouzštiny. O její interpretaci je dodnes mnoho sporů a ta její francouzská verze mně to ještě zkomplikovala. Ale tak suverénní nastolení otázky, kde začíná fikce a kde končí realita, už asi nikdo nepřekoná. Druhý den jsem po celé Paříži hledal onu světlemodrou kostičkovanou košili, kterou měl ve filmu na sobě David Hemmings, a pak jsem se s ní dlouhou dobu pyšnil u nás doma. "

http://www.lidovky.cz/konec-starych-dobrych-casu-d0r-/ln_noviny.asp?c=A070802_000006_ln_noviny_sko&klic=220655&mes=070802_0

AndyO 3.8.2007 15:36

včera jste se divili znalcům ohodnocujícím diamanty pro bankovní úvěry a tomu, že neseděj

zde máte pěkný příklad, jak to funguje

http://www.novinky.cz/domaci/policie-nebude-resit-prodej-nesmyslnych-drahych-dek_120136_ufecf.html

O¨Henry by řval nadšením a napsal další tři knihy.

hrouda 3.8.2007 15:43

Pro AndyO: Kdykoliv čtu Vaše příspěvky, píchá mě v pravém oku

Mám začít být pověrčivý?;-)

AndyO 3.8.2007 15:45

Re: Pro AndyO: Kdykoliv čtu Vaše příspěvky, píchá mě v pravém oku

určitě. Pravděpodobně to znamená, že pokud nebudete příště volit monarchisty, vypíchnete si při odchodu z volební místnosti voko o karafiát z výzdoby.

hrouda 3.8.2007 15:46

Sorry, už jsem našel příčinu

já si nevyndal lžičku z hrnku s kafem;-D

AeroKarel 3.8.2007 16:10

Re: včera jste se divili znalcům ohodnocujícím diamanty pro bankovní úvěry a tomu, že neseděj

Viděl bych drobný rozdílek mezi znalcem s kulatým beranem a prodavačem dek.

AndyO 3.8.2007 16:12

Re: Re: včera jste se divili znalcům ohodnocujícím diamanty pro bankovní úvěry a tomu, že neseděj

to je. Ale posuzování úmyslu soudem...tam podobnost vidím. Respektive, u těch dekařů mi připadá nezpochybnitelná, a přesto ji soud neshledal. Nemají to ti soudci jednoduchý- narozdíl od podvodníků

AeroKarel 3.8.2007 16:17

Re: Re: Re: včera jste se divili znalcům ohodnocujícím diamanty pro bankovní úvěry a tomu, že neseděj

S tím posuzováním úmyslů to není moc šťastný nápad, alespoň tak jak to probíhá zde. Ale neodsoudil bych ani ty, kteří v Rakousku prodávají odlučovač atomové elektřiny. Za blbost se platí.

rezy 3.8.2007 16:20

deka proti elektrosmogu stála 22 000 korun.

to bych považoval za diagnozu.:-/

AndyO 3.8.2007 15:29

Číslo osmnáct údajně znamená pořadí iniciál jména Adolfa Hitlera v abecedě... Velmi často ho nosí na svém oblečení např. skinhedi

já se z vás po....Nosím na blůze vyšitý kytičky do čtverečků , v rozích s korálky, myslíte, že to je třeba znamení satana ? Co když jich je 666 ?

Ale pokračujte, je vidět, jak s vámi to zoufalství lomcuje. Co kdybyste podrobili analýze paroprasečí trencle ? Má na nich lampasy ? Nejsou ty lampasy široké 18 centimetrů ?  Nemá velikost 81, nacistický symbol ?  Nenosí v kapsičce obrácený krucifix ?  Pokud si se svou milenkou dává večer Bikaver, znamená to, že je bejk nebo upír ?

S váma je fakt sranda.

hrouda 3.8.2007 15:37

Sakryš, jéminkote, Vy jste se ale rozjela ...

Není nad upřimné rozhořčení;-)

AndyO 3.8.2007 15:42

Re: Sakryš, jéminkote, Vy jste se ale rozjela ...

kdo se rozhořčuje ? Jen vyjadřuji podiv nad mírou idiocie některých zdejších mudrlantů a nezlobte se, zkuste si ty hámotiny o osmnáctce na košili přečíst a oprostit se přitom od politických preferencí.

Lea 3.8.2007 15:47

Re: Číslo osmnáct údajně znamená pořadí iniciál jména Adolfa Hitlera v abecedě... Velmi často ho nosí na svém oblečení např. skinhedi

znamení satana jistě ne. Spíš bych vás zařadila k nějaké kočovné společnosti.

AndyO 3.8.2007 15:49

Re: Re: Číslo osmnáct údajně znamená pořadí iniciál jména Adolfa Hitlera v abecedě... Velmi často ho nosí na svém oblečení např. skinhedi

copak zařazování, to je vaše. Abych pravdu řekla, kočovná společnost by byla proti některým z vás Klub profesorů a akademiků.

hrouda 3.8.2007 16:03

Co máte proti kočovné společnosti?

Čerstvý vzduch, srdečné nátury, kytary a housle, právě chycená drůbež .....

hrouda 3.8.2007 15:25

Doporučuji zajímavý článek k Noci dlouhých nožů

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=479252

Lea 3.8.2007 15:45

Re: Doporučuji zajímavý článek k Noci dlouhých nožů

kdyby si Topolánek něco k Noci dlouhých nožů přečetl,raději by asi držel zobák.Hitler tehdy souhlasil se sedmi rozsudky smrti. Ovšem věc se měla tak,že se každý zbavoval svých protivníků hlava nehlava.Tak došlo i k takové kuriozitě,že von Papena hlídali lidé Göringa,protože na něj měl zálusk Himmler. V říšském sněmu Hitler přiznal 74 mrtvých,Himmlerův seznam obsahoval 82 jmen,celkem se ale zráty počítali do stovek.A Hitler byl z toho dost na mrtvici,protože  lidé z jeho okolí obešli samotného führera. Navíc  se tyhle případy nesměly  soudně vyšetřovat  a  tisku  byl vydán zákaz  psaní  na tohle téma.Takže mi není  skutečně jasné,co tím Topolánek myslel. Navíc likvidace SA,kdy Röhm byl popraven proti vůli Hitlera.

Lea 3.8.2007 15:48

Re: Re: Doporučuji zajímavý článek k Noci dlouhých nožů

fuj ztráty počítaly

Lea 3.8.2007 15:23

Macháček ještě nezapomněl, patrně poznamenán léty v Respektu.

http://ihned.cz/c4-10076520-21743720-00000K_d-letni-premitani-o-nomurastanu-a-nekalem-jednani

hrouda 3.8.2007 15:01

Z rozhovoru s novým manažerem ODS Janem Kočím

- Co budete dělat konkrétně?

- To jsou hodně interní záležitosti. Obecně musí ODS reagovat na to, že řada místopředsedů a poslanců je ve vládních pozicích. To je třeba skloubit a využívat.