9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

Drátování imigrantů a mrkve

Bez vyústění vyzněla parlamentní debata o imigrační krizi a ono to jinak ani dopadnout nemohlo. Jde o problém výslovně exekutivní. Před volbami – našimi, ale také německými, francouzskými, italskými - imigrační problém nebyl na stole.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 22.1.2016 23:46

Re: Feministky tak dlouho prudily,

jeho film - 2002: Alláh progresivní prorok

J. Nový 22.1.2016 23:53

Re: Feministky tak dlouho prudily,

třeba hned v úvodu origoše je, "Je třeba konečně říci...Ženy na celém světě mají problémy....v mnoha západních zemích (bydlím v jednom z nich) je se ženami i nadále zacházeno jako s objekty"

M. Prokop 22.1.2016 21:51

Re: Feministky tak dlouho prudily,

Je to klasický problém, zda je správná rovnost příležitostí, nebo rovnost výsledků.

Asi nemusím psát, kdo všechno je pro to druhé a jaké škody to páše.

M. Prokop 22.1.2016 21:21

Re: Feministky tak dlouho prudily,

V Akademii na Národní.

Ty protestující feministky mají takové zajímavé, navzájem se potvrzující organizace. "Došlo k tomu na nátlak Genderové expertní komory a Kongresu žen, které napsaly ... "

http://g.cz/zakaz-vystavy-aktu-ceske-genderove-aktivistky-se-chovaji-uplne-stejne-jako-radikalni-islamiste

J. Kombercová 22.1.2016 21:29

Re: Feministky tak dlouho prudily,

Jj.

M. Prokop 22.1.2016 21:14

Re: Feministky tak dlouho prudily,

To sice ano, ale utichne to a EU i "pokrokové" státy budou nadále blbnout s kvotami i harašením.

J. Nový 22.1.2016 23:42

jeho zajímavý film

2002: Alláh progresivní prorok

P. Bolec 22.1.2016 20:37

Nastane nová doba!

Až na jaře vyrazí další várka černých doktorů a inženýrů do Němec, a až to Makrela přebere a ten zbytek pošle k nám, tak se nemáme bát, jak říká Bohuš Sobotků.

Vylézt před barák protestovat se také nepodaří. Tam by každého odvážlivce umyli vodním dělem ti, co nám mají pomáhat a chránit !

M. Prokop 22.1.2016 21:24

Re: Nastane nová doba!

Běžte držet smutek za vašeho uála.

H. Balzám 22.1.2016 20:13

Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

a bude mrznout do rána ještě víc! Doufám, že bezdomovci nejsou tak hloupí a aspoň v takovém mraze si zalezli do nějakého tepla v azylovém domě. Nemyslím, že smrt umrznutím je ta nejpříjemnější...

K. Janyška 22.1.2016 20:15

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Vemte si je domů, jak Merkel muslimy. A uvidíte co je většina z nich zač... Dzp.

P. Boublíková 22.1.2016 20:20

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

U nás v domě se zamyká místnost s kontejnery na odpadky (přístupná z ulice), aby tam behem mrazu neprespavali bezdomovci.

Proč někomu vadí bezdomovci v místnosti na odpadky jsem zatím nepochopila.

J. Kombercová 22.1.2016 20:25

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Třeba aby si tam nepřitopili. Nevim.

H. Balzám 22.1.2016 20:26

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Je asi pravda, že tohle nebezpečí tam hrozí.

P. Boublíková 22.1.2016 20:28

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Tak já budu taky zamykat :-)

H. Balzám 22.1.2016 20:32

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Já samozřejmě nikomu nepřeju, aby mu bezdomovci zapálili barák, ale i když jsou ti lidé někdy na ulici vlastní vinou, často z vlastního rozhodnutí a i když jsou možnosti, jak jim pomoct, je mi těch lidí prostě lidsky líto. Asi mám špatný úsudek, když nelituju pěkně oblečené uprchlíky s tisícovkama dolarů po kapsách a radši lituju smraďochy, co se každej den opijou :-)

R. Tesařík 22.1.2016 20:37

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Vy mi připomínáte mýho kámoše, kterej se za ně taky bral.. Později se dostal do průseru. Když se vrátil, tak mi říkal, tak jsem"penetroval" mezi ně ...měl jsi pravdu. Mně zemřel kamarád"rybář", nehohomeless, na podchlazení při pěti stupních. Lil jako prase a měl psa, kterej nikoho k němu nepustil, když se válel u baráku na zemi.

R. Tesařík 22.1.2016 20:39

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Nicméně s tím blžším s vámi souhlasím.

H. Balzám 22.1.2016 20:41

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Já jsem asi indoktrinovanej, jsem z malého městečka, kde úplní bezdomovci snad ani nejsou, máme tu takovou partičku násosků, žíkáme jim tu čučáci. Jenže ty lidi znám osobně od dětství, takže za tím ožralou posedávajícím na schůdkách místní večerky vidím třeba tátovo kamaráda, fajn chlapa, kterej dříve jezdil s trambusem a o prázdninách mě bral na výlety.... Já se polepším a příště na ně budu zase tvrdej, čestný drsňácký :-)

R. Tesařík 22.1.2016 20:52

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

To je jiná. Ke známým ožralům mám osobnější vztah.

H. Balzám 22.1.2016 20:55

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

:-)

M. Prokop 22.1.2016 21:53

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Možnost požáru.

R. Tesařík 22.1.2016 20:16

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Oni se vyznaj...

H. Balzám 22.1.2016 20:20

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

To doufám, ale v minulých letech jsem často četl třeba o Praze, že tam lidi umrzli, protože se jim nechtělo v tom azylovém domě dodržovat pravidla. A přitom v těch velkých mrazech prý přimhouří pracovníci oko i nad lehkou hladinkou alkoholu, což je jindy nemyslitelné.

R. Tesařík 22.1.2016 20:22

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Nalili se a nikam nezalezli..

H. Balzám 22.1.2016 20:24

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Je pravda, že hodně nalitej člověk prý v mrazu prostě usne, nic ho nebolí a už se neprobudí.

S. Lazárek 22.1.2016 20:33

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Asi tak to je.

P. Lepew 22.1.2016 20:38

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Díky chlastu hlavně necítí tu zimu, která by ho jinak probudila. Aj, to je teda téma..

S. Lazárek 22.1.2016 20:40

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Mají roztažené cévy, s teplem z nich odejde i život.

H. Balzám 22.1.2016 20:44

Re: Kůjva, venku zima jak v ruským filmu

Vždyť už nám z těch uprchlíků skoro jebe, teda těm, co sem už nepřišli s duševní poruchou :-)