17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Dneškem začnou tvrdší sankce

Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu vystoupil velmi rozumně místopředseda ODS Jan Zahradil. Mluvil velmi uvážlivě a nevyužil četných příležitostí k útokům proti dvojici Sobotka – Babiš, třebaže si oba pánové o smeč koledují zejména ve věci solidarity s Evropskou unií a ve věci Věry Jourové.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 12.9.2014 16:17

Re: Ukrajinské dobrovolníky přistihli

Jenže, milá dámo, tohle je česky a v Práglu, víme?

P. Boublíková 12.9.2014 16:21

Re: Ukrajinské dobrovolníky přistihli

Všimla jsem si, že tam je latinka, nikoliv azbuka, a že nejde o výstroj vojáků, nýbrž vlajky civilistů.

Ale to všechno vám promíjím - reagoval jste i tak podle mého očekávání :-)

J. Slanina 12.9.2014 16:27

Re: Ukrajinské dobrovolníky přistihli

Zaplať pánbůh, že zatím jenom civilistů. Horší bude až ten verkcajk tady budou provětrávat skutečně nějací vojáci. Jací, si dosaďte sama. Při vašem vzdělání.

O. Uživatel 12.9.2014 16:16

Uživatel požádal o vymazání
P. Rajman 12.9.2014 15:47

Babiš je v tom nevinne

Za maštale, které jsem bezprostředne po volbách předpovedel ( nebylo to težké) tehdy jsem psal o komisariátu pro zber psích hovínek, můžou voliči, kteří k volbám nepřišli a ne Babiš, který k volbám šel. EU správne oceňuje ty co k volbám chodí a zcela správne posílá do maštale ty, kteří nechodí a navíc kradou.

O. Uživatel 12.9.2014 15:48

Uživatel požádal o vymazání
P. Rajman 12.9.2014 15:56

Re: Babiš je v tom nevinne

Jste v tomto ohledu stejne hloupý jako autor článku. I když na jiném míste píše celkem rozume a vy na to jdete svým dotazem správne. Odpoveď je až banální. Za Topolánka jakož i před ním přišlo k eurovolbám v ČR víc voličů,proto mohlo Česko čekat a také se dočkalo lepšího komisariátu.

O. Uživatel 12.9.2014 16:00

Uživatel požádal o vymazání
P. Rajman 12.9.2014 16:18

Re: Babiš je v tom nevinne

Nechtel jsem se Vás dotknout. Dle mého názoru máte vlastní rozum, ale ješte radši než jej používáte papouškujete nesmysly tech, které považujete za autority.

O. Uživatel 12.9.2014 16:33

Uživatel požádal o vymazání
E. Sevrát 12.9.2014 16:03

Re: Babiš je v tom nevinne

Ano, paní Jourová není možná žádný lumen.Ale, je prvním reprezentantem ČR, který není komunista. A to se cení.

J. Slanina 12.9.2014 16:19

Re: Babiš je v tom nevinne

Úžasné. Že by ausgerechnet sesrátovi vadili bolševici?

E. Sevrát 12.9.2014 16:32

Re: Babiš je v tom nevinne

Na rozdíl od tebe lidské prasátko (prasátko promine,to je užitečný tvor), jsem vždy volil po roce 89 pouze ODS.Do zrady Topolánka,o té píši někde jinde.Nyní volím SSO.A pršute,moje politická činnost v předchozím režimu začala a skončila jako Jiskra.Pionýr, jsem nikdy nebyl-klika rok 68,Skaut-Junák,obnovený.Ani, SSM atd. Ano,byl jsem v ROH a VTS. A co ty jelítko,komu jsi sloužil do roztrhání kruponu,která hesla jsi vykřikoval ??

J. Slanina 12.9.2014 16:54

Re: Babiš je v tom nevinne

Hezký CV, ubohý sesráte. Moc se mi líbí jak jsi pěkně zvyklý vyplňovat ty dotazníky. Jenže dnes ti na ně, alespoň tedy já určitě, každý sere. Raději se věnuj golfu, ten přece dnes hraje každý přiblblý snobeček. Tam přece seženeš zakázky na tuny malty, kterou ti míchají ti rusáci.

E. Sevrát 12.9.2014 17:09

Re: Babiš je v tom nevinne

Golf nehraji ( i když mám golfové hřiště v Hostivaři-18 jamek,cca 10 minut chůze),a zcela výjimečně se s tebou krupone shoduji.Také ho považuji za snobskou a modní záležitost.Vyrostl jsem na kopané,hokeji atd.Tedy na lidových sportech, jako mám nejradši bramborák-cmundu,škubánky,bramborové placky,francouzské brambory,zemlbábu,ovocné knedlíky,šunkofleky atd.O svíčkové,koprové,křenové,rajské atd. ani nemluvě.Takže krupone lososem,biftekem,suschi atd. mi opravdu neuděláš radost.Ale,dobrou houbovku bych si opravdu dal. A i bez zakázky na tuny malty.

J. Slanina 12.9.2014 17:33

Re: Babiš je v tom nevinne

A jestlipak, sesráte, rozeznáš bramborák od cmundy?

O. Uživatel 12.9.2014 15:43

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 12.9.2014 15:41

Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří! Petře, dík!

http://www.paratdnes.cz/2014/09/CO-TO-JE-ELEMENTARNI-SOLIDARITA-A-ZA-KAZDOU-CENU.html

J. Slanina 12.9.2014 15:43

Re: Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří! Petře, dík!

Copak ruce. Vy dva byste si měli dát ještě i brežněvovského hubana.

O. Uživatel 12.9.2014 15:47

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 12.9.2014 15:49

Re: Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří! Petře, dík!

Lžidimitrij dává pouze ruského francouzáka.

E. Sevrát 12.9.2014 16:13

Re: Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří! Petře, dík!

Toho má  řádně nacvičeného paní Merkelová.Honecker za kterého vyrostla je její velký vzor.I Topolánek, který zradil usnesení (dodnes platné !!) ODS, volební program a slib ODS a podepsal protektorátní LS, také dostal od ní uslintaného hubana.Falešné zuby nejsou na závadu.A jak byla ta zelená guma šťastná.

J. Slanina 12.9.2014 16:21

Re: Když se ruka k ruce vine, tak se dílo podaří! Petře, dík!

A tys byl, sesráte, samou žárlivostí taky zelený, viď?

O. Uživatel 12.9.2014 15:47

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 12.9.2014 15:15

Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

Nikdo si totiž nevšimne jedné nejdůležitější věci. Fon Kcharl alias kníže, Bělobrádek, Bursík či Štětina volají do zbraně, žádají od nás oběti, na Moravě po severní Čechy zemědělci začínají zoufale volat o pomoc, pěstitelé paprik či jablek jdou do ztrát. Ale kde dělá oběti gauner Schwarzenberg, Kalousek, Štětina a další zločinci? (Víte, že za rozpočty jsem Kalouska chválil, ale jako člověk je to zrůda) Proč neudělají fond a poslanecké platy a trochu peněz do něj neusypou? Žijí si jak prasata, ale oběti mají nést ti s 15000 hrubého měsíčně, občas i níže. Jakým právem?

Stejně tak Poláci. Mávají zbraněmi, vyhrožují Rusku, ale náklady máme nést my. Prasárna s jablky je opět do očí bijící. A ještě žádají 200% dotací. Přitom to posílají k nám. 

Tak kde jsou ti čestní v našem EU čele?

J. Slanina 12.9.2014 15:25

Re: Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

Tvé rozhořčení nad polskou prasárnou s jablky je skutečně udivující, neboť jediná jablka, která ty konzumuješ jsou ve formě calvadosu. Ovšem uznávám, že ten jeho objem, který jsi schopen zřejmě denně vychlastat, je obdivuhodný.

K. Drobková 12.9.2014 15:28

Re: Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

No, pokud dám na vaši prosbu a odhlédnu od autora tohoto blábolu, tak stačí nepsat jediné.

Oni ( ti, kterým s takovým gustem nadáváte ) byli totiž zvoleni v řádných demokratických volbách - do parlamentu, senátu aby zastupovali své voliče, což se vám, při vší vaší snaze, zcela určitě nikdy nepodaří.

K. Drobková 12.9.2014 15:33

Re: Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

napsat

J. Slanina 12.9.2014 15:41

Re: Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

Ježíšikriste, nestrašte. Už jenom to pomyšlení, že by něco podobného mohlo kandidovat?

Nevíte náhodou, jestli kandidáti vnucující se do voleb nemusí kromě výpisu z trestního rejstříku předkládat také osvědčení o svém duševním stavu? Jestli ne, (při pohledu do parlamentu i obecních zastupitelstev mi to tak připadá) mělo by se to změnit. Jenže... (nemusím psát dál, že?)

P. Pokorný 12.9.2014 15:46

Re: Nedívejte se, kdo píše, ale co píše, prosím!

Takže už je mi pohled jasný. Ta svinská lůza, zemědělci, jsou zde od toho, aby sankce za ty moudré zaplatili. A nejen zemědělci. Takže pokud nechci ukončit urážkou, věnujte se zase těm na vaší úrovni. Je to trapné.