Diskuse
Dnes začínají eurovolby
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
No, hlavně když do Černého moře dorazí další mírové lodě
na nich jsou kanóny, co mají zpětný tah a nasávají vystřelené střely. To jsou ty Jůesei tajné zbraně mírové. Vcucnou rakety jako dudlík s mlékem. Jak já ty Američany dnes miluji.
Pro ty velmi, velmi chápavé
jestliže jsou ruská vojska v Rusku, tak nikomu nic není po tom, když jsou v Rusku. USA vojska jsou nejen v USA, ale po celém světě a jaksi to prostě USa samy sobě odhlasují. Ale nedejbože, aby ruská vojska se pohybovala po Rusku.
To fakt mozeček nebere i chlapům, byť pravda, postarším?
Re: Pro ty velmi, velmi chápavé
je to velmi podobné tomu, jako když jsou česká vojska v Česku a ta maďarská zasejc v Maďarsku. Je to fakt hustej chyták, ale dá se to......:-)
Řešíte věci nepodstatné
a uniká Vám podstata SŘLI, tedy návštěva Lady Gaga v Jižní Africe:
I love Rock and Roll
a JAR je asi v pohode, když je tam Rock and Roll hlavní událostí. Až na Rudém námestí zazní opet Back in USSR, bude v pohode i Moskva.
Nekončí UA končí Kreml
a s ním Rusko, jak jsme na nej byli zvyklí.Jakou jinou cenu by melo pár milionů Rusů mimo hranice Ruska (navíc vymezených i proti etnicky blízkým Ukrajincům), kdyby se nehrálo o osud práve ruského národa, který stejne jako kdysi Nemci sám nejlíp ví, jak na tom je.
Re: Nekončí UA končí Kreml
Že by?
Podle mne je to nekončící xindl, ať se to jmenuje Rusko, SSSR nebo zase Rusko.
Mě se líbí taková mazaná věc
Jak říkají Putinovi, aby stáhl své vojáky. To je fakt mazaný. Pouze jim (těm Natovcům generálovým)nikdo neřekl, že když jsou ruská vojska na ruském území, tak stáhnout svá vojska do Ruska je nesmírně náročné. Snad kdyby to byl teserakt, ale to asi Rusko není. A že jako když rozmístí vojska a rakety kolem Ruska jako mírová aliance, tak to je fakt ale fakt božský...
Někomu se to nějak zamotalo v hlavičce...
Re: Mě se líbí taková mazaná věc
Zase jste to moc pěkně a především srozumitelně, napsal.
Poslouchejte ty Dvořáky na ČT 24 o Ukrajině.
Budete konečně vědět o co jde... Dzp.
Re: Poslouchejte ty Dvořáky na ČT 24 o Ukrajině.
Stockolmský syndrom je stavem, kdy unesená oběť začne milovat svého únosce.
Nyní se začíná dostavovat UA syndrom. Oligarchové organizují volby prezidenta, za peníze, které ukradli občanům UA a ti je začnou milovat (a volit)!
EU, postavená na pozitivistické Lisabonské smlouvě je
politickým levičáckým zločinem a vývojovým nonsensem. Rostlý spontánní řád lidské interakce v Evropě je totiž na míle vzdálen tomu, co levičáci po vzoru autorů SSSR prosazují. Je dlouhodobým výtvorem a plodem civilizace, tedy individualizace a subjektivizace jednotlivců obchodem a národní státy jsou produktem právě takto staletími civilizovaných generací jednotlivců. A nelze s tím hnout, jedině násilím a krátkodobě. Vždy však za tragických ztrát a krveprolití. Nařizování lidem a jejich státům je nemožné. To nesnese dlouhodobě nikdo. A EU právě tohle dělá. Je to nadnárodní zločinecká skupina, korumpující ty, kteří jsou do jejího soukolí "zvoleni" vysokými platy a prebendami, o kterých by se jim jinde mohlo jen zdát. Podstatné je většinové hlasování bez práva veta, které vede neomylně k totalitě stejně, jako jakékoliv jiné většinové hlasování bez testu soukromým právem. Můj Pánbůh 50 na 50 ať nás všechny ochraňuje. To dobře skončit nemůže stejně, jako v SSSR a za Hitlera. Modleme se, abychom se do věci nezapletli tak, že naše vycouvání z ní nás bude stát tolik úsilí a dlouhodobého strádání, jako vždy po pádu říší, které nás ovládaly... Dzp.
Zajatce jsme postříleli oznámili proruští
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-patek-23-.../ BANDITÉ- TO JE HUMUS
Re: Zajatce jsme postříleli oznámili proruští
Gellner.ru má opět důvod k radosti.
Dobytek.
Zajatce jsme postříleli oznámili proruští
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-patek-23-.../ BANDITÉ- to je humus!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz