18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Dnes pověření pro Babiše

Pokud nedojde k něčemu nepředvídatelnému, pověří prezident Miloš Zeman podruhé Andreje Babišem úřadem premiéra. Babiš bude mít za úkol sestavit vládu a předstoupit s ní před parlament se žádostí o projevení důvěry.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 6.6.2018 20:44

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 6.6.2018 20:48

Re: Důvěra...

To je jeho jediné plus. Snad bych se bavil i tím odporem "intelektuální elity", ale už je to tak přes čáru že ani to nezvládám..

J. Venc 6.6.2018 20:55

Re: Důvěra...

V tomto pokročil, od minula. Jeho ministr zahraničí v té jeho vládě "sebevrahů" Kavan byl jediným zřetelně protiizraelským za celou postkomoušskou dobu.

Takže ani toto mu až tak nevěřím, neb tenkráte nad ním držel (navzdory kritice) ochranou ruku až do konce. Buď skutečně prozřel anebo pozér jako obvykle.

:-)

J. Schořík 6.6.2018 21:07

Re: Důvěra...

Tentokrát má k dispozici průzkumy. A taky Rusové zásadně změnili svůj pohled na Izrael..

M. Prokop 6.6.2018 21:13

Re: Důvěra...

To je na něm to jediné, co lze pochválit. I když by to mohl demonstrovat poněkud kultivovaněji.

J. Kanioková 6.6.2018 21:00

K - Makrela přiznala chybu...

George Soros radí: Merkelová a Macrone, změňte „dublinský“ systém uprchlíků - http://jdem.cz/d7ycw3

Evropa musí pomoci Itálii s uprchlíky - nebo to ohrožuje rozpuštění EU - https://www.focus.de/politik/experten/gastbeitrag-von-george-soros-europa-muss-italien-bei-fluechtlingen-helfen-oder-es-riskiert-die-aufloesung-der-eu_id_9043552.html

M. Berka 6.6.2018 20:28

Ó, né, óóóó

Makrela přiznala chybu... To, ale měla udělat před dvěma roky...

https://zahranicni.ihned.cz/c1-66161030-merkelova-uz-netlaci-na-uprchlicke-kvoty-jejich-zavedeni-proti-vuli-nekterych-zemi-bylo-chybou-pripustila

J. Kanioková 6.6.2018 20:54

Sama od sebe ??? Ha ha ha

George Soros radí: Merkelová a Macrone, změňte „dublinský“ systém uprchlíků - http://jdem.cz/d7ycw3

Evropa musí pomoci Itálii s uprchlíky - nebo to ohrožuje rozpuštění EU - https://www.focus.de/politik/experten/gastbeitrag-von-george-soros-europa-muss-italien-bei-fluechtlingen-helfen-oder-es-riskiert-die-aufloesung-der-eu_id_9043552.html

J. Venc 6.6.2018 20:04

Bez Babiše a Vandase!

nikdy nebude líp!

_________________

Si to pamatujte!

:-)

J. Schořík 6.6.2018 20:09

Re: Bez Babiše a Vandase!

Bez Babiše rozhodně ne. Bez Vandase by aokrát ubylo shnilého zrní.. Nevím jestli vy to byl takový rozdíl..

P. Vandas 6.6.2018 20:09

Re: Bez Babiše a Vandase!

Je to na první pohled dobrý postřeh, ale když se nad tím hlouběji zamyslím, tak mne napadá myšlenka, kterou říci nemohu, neb bych vzbudil oprávněné pohoršení čtenářů. :-):-):-)

J. Venc 6.6.2018 20:13

Můj nejlepší postřeh!

Nezpochybňovat, prosím.

Komu tím prospějete, co?

________________________

Tudly tudla tudlů!!!

:-)

P. Vandas 6.6.2018 20:29

Re: Můj nejlepší postřeh!

:-):-):-)

O. Uživatel 6.6.2018 20:23

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.6.2018 20:31

Re: Bez Babiše a Vandase!

No chtěl jsem napsat něco blbého ve smyslu, že mne a Babiše se ten problém netýká. My už se lépe máme. :-):-):-)

O. Uživatel 6.6.2018 20:39

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.6.2018 20:51

Re: Bez Babiše a Vandase!

No, je třeba přiznat, že má představa o tom , mít se lépe se o mnoho řádů liší od stejné představy Babiše. :-):-):-) Ale i tak je to pruda. A tu já rád.

Z. Čábelka 6.6.2018 20:03

Dejte konečně všem možnost volby!

Děsí mne impotence dnešních zavedených politických evidentně vnitřně názorově rozdělených stran zvednout ze země aktuální politické problémy a snažit se je řešit v duchu svého přesvědčení. Politické pokrytectví rozvrácených stran brání v uznání důležitosti okolím vnucovaných a hlavně nezvratných společenských změn. Všechny zavedené strany by měly najít odvahu rozdělit se dle těchto aktuálních otázek ve dví a dát příležitost společnosti volbou určit způsob řešení. Je nejvyšší čas dát veřejnosti možnost volby, než nastane vláda anarchie, která je mainstreemem, tak nějak všem, jako řešení podstrkována.

I. Kellner 6.6.2018 19:44

Blíží se chvíle

kdy začne Donda kobercově bombardovat Elysejský palác.. -)

(k naší politické situaci se nemohu vyjádřit, je to voľaaké neprehledné, moudře vyčkám konce června a pak vynesu úsudek)

-)

O. Uživatel 6.6.2018 19:52

Uživatel požádal o vymazání
V. Hájková 6.6.2018 19:16

Dnes

jsem narazila na tento skvělý rozhovor:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pirat-bartos-proti-sefovi-snemovny-vondrackovi-duel-o-druhem-babisove-pokusu-sestavit-vladu-48653

Ten tyátr , který hraje ČSSD s referendem je něco neuvěřitelného! V podstatě je už ruka v rukávě! Nakolik to socany zničí je nakonec jejich blbost!

M. Kolář 6.6.2018 19:29

Re: Dnes

Díky..

P. Vandas 6.6.2018 19:31

Re: Dnes

Narazila? A neublížila jste si? :-):-):-)

F. Šimek 6.6.2018 19:36

Re: Dnes

........:-)))

P. Vandas 6.6.2018 19:05

Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

:-):-):-)

P. Vandas 6.6.2018 19:06

Re: Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

Měl jsem na mysli formát A6 v roli. :-):-):-)

J. Blahová 6.6.2018 20:58

Re: Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

Parfémovaný? :)))))

M. Kolář 6.6.2018 19:13

Re: Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

Ale on ze sebe nedělá "státníka světového formátu" .Toho máte na Hradě, Vašeho vyvolence :::: )))) To je formát o kterém se bude psát v učebnicích ještě za 200 let, pochybuji že cokoliv pozitivního.. .. ::))

Fiala se jen snaží vytvořit vlastně normální konzervativně-liberální partaj ... A částečně se mu to daří ... V té uměřenosti je budoucnost naší demokracie.. :::))

V. Hájková 6.6.2018 19:18

Re: Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

100% souhlas! Jinak poslední dobou na slinty ""MISTRA"" snad ani nemá cenu unavovat klávesnici :-))))))))))))))))

P. Vandas 6.6.2018 19:22

Re: Ano Fiala je státník světového formátu. A4 možná i A6

Vypláchněte si a můžete klidně pokračovat. :-):-):-)