18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Díky Sobotkovi

Bohuslav Sobotka se na fotografii z jeho výletu do Texasu tváří s kovbojským kloboukem na hlavě tak přirozeně, jako kdyby mu nasadili šaškovskou čepici. Asi by se cítil lépe v tubetějce nebo kozácké papaše. Nicméně, všechna čest, v Americe, kam ho pozvali na odhalování Havlovy busty v Kongresu, se hrdinně snaží odpředstíral prozápadní orientaci České republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 21.11.2014 19:35

Proč i západní "svobodná" média tak lžou a manipulují

toto bude zřejmě důvod:

http://www.lidovky.cz/britska-policie-roky-sledovala-nezavisle-novinare-f8k-/zpravy-svet.aspx?c=A141121_131914_ln_zahranici_mmu

Prostě je mají tajné služby v hrsti, na každého se něco najde, a když nebude hodný, tak se to použije. Takže pak už každý zapojí autocenzuru.

Jestli Vám to něco připomíná, tak nejde o podobnost čistě náhodnou. Jenom ta současná propaganda je ještě dokonalejší, než byla ta profláknutá komunistická. Důkazem jste vy sami, pravdoláskaři. Vy jste totiž její produkty.

J. Franke 21.11.2014 19:42

Úúúúúúžasné!!!!

Ten flusanec v nadpisu a vaše dedukce pod odkazem jsou jen Váš výmysl, který z článku naprosto nevyplývá. Máte samosebou na svůj názor právo, ale je to krajně nepravděpodobné a zdá se, že to spíš vypovídá leccos o Vás.

M. Varadinková 21.11.2014 19:46

Re: Úúúúúúžasné!!!!

A jaký Vás napadá jiný důvod, proč sledovat novináře?

V. Vašek 21.11.2014 19:54

Re: Úúúúúúžasné!!!!

Paní, běžte spát, už vám to moc kecá.

K. Laus 21.11.2014 19:59

Re: Úúúúúúžasné!!!!

třeba zda nepracuje pro kgb

K. Laus 21.11.2014 19:46

Re: Úúúúúúžasné!!!!

Varadinková je titulkářka z Blesku :-)

J. Urban 21.11.2014 19:42

Re: Proč i západní "svobodná" média tak lžou a manipulují

a kuwa, Varadinková, čeho jste produkt vy, lžinenávistníci? :-))) bIbá jak troky, že?

J. Urban 21.11.2014 19:34

KGB plně aktivizovaná.

Jsme svědky frontálního útoku ruských tajných služeb na náš politický systém. Kromě všeobecně známých projevů KlauSSe a Zemana nyní obcházejí republiku podivné balíčky s nebezpečnými látkami. Má vzniknout pocit ohrožení, který bude mít za následek omezování svobod a občanských práv, cenzuru, špiclování atd. atd. Aeronet zuřivě produkuje proruskou a protiamerickou propagandu, tak jako to ruské tajné služby dělaly před válkou v Čečně i před vpádem na Ukrajinu (fašisté, banderovci atd,atd.).

I. Tellner 21.11.2014 19:36

Re: KGB plně aktivizovaná.

..zvláštní... jako ruský agent nic o Aeronetu nevím ... díky za upozornění, soudruhu..! -)

M. Stuchlik 21.11.2014 19:42

Re: KGB plně aktivizovaná.

řídící orgán ti asi moc nedůvěřuje :-)

I. Tellner 21.11.2014 19:44

Re: KGB plně aktivizovaná.

..vem to za něj, ať to frčí.. -)

M. Varadinková 21.11.2014 19:44

Re: KGB plně aktivizovaná.

Taky jsem o aeronetu neměla potuchy, dokud to zde pravdoláskaři nezačali inzerovat:-)))))

Že by zdejší pravdoláskaři byli dvojití agenti?:-)))))) Tváří se jako pravdoláskaři, a ve skutečnosti propagují ruskou propagandu:-))))))

J. Veselý 21.11.2014 19:24

Dobrý je to fakt dorbý...

;-))) hurva ruská, prašivá... Nepouštět zpět...

M. Stuchlik 21.11.2014 19:26

Re: Dobrý je to fakt dorbý...

a vyhnat ruské "podnikatele" z ČR

K. Janyška 21.11.2014 19:30

Re: Dobrý je to fakt dorbý...

Jo, a do Německa !!! Za svými... Dzp.

M. Stuchlik 21.11.2014 19:49

Re: Dobrý je to fakt dorbý...

Vzhledem k tomu, že desítky procent akcií německých firem patří ruským mafiánům = KGBákům, máte do jisté míry pravdu

J. Veselý 21.11.2014 19:30

Re: Dobrý je to fakt dorbý...

Tak to nevidím... Nejsem od toho abych posuzoval nečí obchod... Ale činy "politiků" to zas jo...;-)

J. Václavíková 21.11.2014 19:23

Strelkov: Válku na Ukrajině jsem rozpoutal já

„Válku jsem odstartoval já: kdyby náš oddíl nepřešel hranici, všechno by skončilo," přiznal v rozhovoru Strelkov, který sám sebe označuje za profesionálního agenta tajných služeb, nikoli vojenského velitele. Bývalý dlouholetý příslušník ruské kontrarozvědky FSB a vojenské rozvědky GRU působil podle svého vyjádření v bojových operacích v Bosně a v Podněstří i v obou čečenských válkách. Nyní žije v Moskvě, protože Kremlu se znelíbil a z Donbasu byl svými veliteli odvolán.

Strelkov tvrdí, že po březnové ruské anexi Krymského poloostrova očekával stejný scénář i v Donbasu. Rusko-ukrajinskou hranici přešel se svými bojovníky hned začátkem dubna a organizoval okupaci ukrajinských vojenských a bezpečnostních objektů ve Slavjansku. „Od začátku jsem předpokládal krymskou variantu, byla by nejlepší. Nikdo neusiloval o Doněckou nebo Luhanskou republiku, všichni byli pro Rusko. Čekali jsme, že přijde ruská správa a vznikne další republika v rámci Ruska. Když jsme pochopili, že nás Rusko nepřijme, byli jsme v šoku," prohlásil Strelkov.

http://www.denik.cz/ze_sveta/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja-20141120.html

J. Václavíková 21.11.2014 19:22

Strelkov:

„Válku jsem odstartoval já: kdyby náš oddíl nepřešel hranici, všechno by skončilo," přiznal v rozhovoru Strelkov, který sám sebe označuje za profesionálního agenta tajných služeb, nikoli vojenského velitele. Bývalý dlouholetý příslušník ruské kontrarozvědky FSB a vojenské rozvědky GRU působil podle svého vyjádření v bojových operacích v Bosně a v Podněstří i v obou čečenských válkách. Nyní žije v Moskvě, protože Kremlu se znelíbil a z Donbasu byl svými veliteli odvolán.

Strelkov tvrdí, že po březnové ruské anexi Krymského poloostrova očekával stejný scénář i v Donbasu. Rusko-ukrajinskou hranici přešel se svými bojovníky hned začátkem dubna a organizoval okupaci ukrajinských vojenských a bezpečnostních objektů ve Slavjansku. „Od začátku jsem předpokládal krymskou variantu, byla by nejlepší. Nikdo neusiloval o Doněckou nebo Luhanskou republiku, všichni byli pro Rusko. Čekali jsme, že přijde ruská správa a vznikne další republika v rámci Ruska. Když jsme pochopili, že nás Rusko nepřijme, byli jsme v šoku," prohlásil Strelkov.

K. Janyška 21.11.2014 19:23

Re: Strelkov:

Bůhví co je to za sovětskou hru... Dzp.

P. Hofman 21.11.2014 19:28

Re: Strelkov:

Souhlas !!!

M. Stuchlik 21.11.2014 19:26

Mládek chce dostavbu Temelína Rusama

echo24.cz/a/iaeHg/rusove-vratte-se-do-temelina-tajny-plan-ministra-mladka

K. Drobková 21.11.2014 19:27

Re: Strelkov:

Díky, už jsem neměla sil to sem dávat potřetí.

J. Václavíková 21.11.2014 19:30

Re: Strelkov:

Repetitio est mater studiorum :-)

K. Drobková 21.11.2014 19:31

Re: Strelkov:

:-)) Ale jo, to je v pořádku.

P. Rajman 21.11.2014 19:28

Re: Strelkov:

Strelkov je obetovaný pešák, který může být znovu nasazen, pouze pokud by se "mírový" šach zmenil ve válečnou "dámu".

I. Tellner 21.11.2014 19:31

Re: Strelkov:

a) Strelkov se zásadně označuje za vojáka, nikoli agenta služeb.

b) neřekl to podstatné - kdo ho poslal, eventuelně, kdo to schválil.

K. Drobková 21.11.2014 19:37

Re: Strelkov:

a) vy jste jeho kámoš, nadřízenej, podřízenej, že to tak zásadně víte ?

b) vy si opravdu vážně myslíte, že bude vykládat kdekomu, kdo ho poslal, eventuálně kdo to schválil ?

I. Tellner 21.11.2014 19:38

Re: Strelkov:

a) ne

b) ne, ale zajímalo by mě to.

K. Drobková 21.11.2014 19:44

Re: Strelkov:

a) takže zásadně víte prd na druhou

b) zajímat vás to sice může, ale to je tak asi všechno co s tím můžete dělat.