3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Desetiminutová vzpoura

Zaržání a vzepnutí na zadní vydrželo ministru Dienstbierovi do odpoledne a poté sdělil, že to tak nemyslel. Z jeho sdělení vyplynulo, že střet s Bohuslavem Sobotkou na tiskové konferenci byl jen fata morgana, mlha a mediální bublina. Ministr nehodlá bojkotovat další práci na služebním zákoně a poskytne dva lidi ze svého devatenáctičlenného legislativního odboru, aby se na dalších pracích zúčastnili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Láníček 9.8.2014 12:28

Re: Ach ti proradní Srbové

To mě tak vyškolila až ta svoboda a demokracie. Když teď mohu říkat a psát, co si skutečně myslím.

M. Prokop 9.8.2014 12:31

Re: Ach ti proradní Srbové

Ono to šlo i dříve, jen člověk nesměl být připosraný - což vás charakterizuje dokonale.

J. Láníček 9.8.2014 12:37

Re: Ach ti proradní Srbové

A víte vy hrdino kapitalistické práce, co mě to stálo? Na rozdíl od dnešních zapálených pravičáků, toho času věrných služebníků normalizačního režimu?

M. Prokop 9.8.2014 12:47

Re: Ach ti proradní Srbové

Nevím, a je mi to jedno. Já ty připosrané nějak neměl rád ani tehdy. Zvlášť, když dle sebe soudí jiné.

P. Novák 9.8.2014 12:40

Re: Ach ti proradní Srbové

Kouzlo je v tom ,že to co blinkáte dneska, bylo vítáno a odměňováno vašimi rudými patrony už tehdy. Neříkejte,že za vaší vedoucí úlohy, jste nesměl kritizovat jůesej amigos a zlý Izrael. Možná líp platili,soudruzi,tenkrát.....

J. Slanina 9.8.2014 12:51

Re: Ach ti proradní Srbové

Přesně tak. Lžidimitrij takhle slintá už od svých pionýrských dob.

M. Prokop 9.8.2014 12:28

Re: Ach ti proradní Srbové

Hodně, málo, prostě tak, jak bylo třeba aby pochopili. Někteří lidé i národové chápou pomalu, jak je vidět většinou i na vás.

P. Pokorný 9.8.2014 12:00

Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Jsou dvě tvrzení: vaše údajně přebrané, že se nic nestane, a žádná ztráta nebude, moje, že je to nesmysl. Já tvrdím, že kecají, protože pět hodin letu navíc na jedno letadlo na 100% nebude stát stejné peníze. Vy tvrdíte, že jsem retard, že mám číst jejich vyjádření a že pět hodin letu se do peněz nepromítne, natož asijská konkurence, která bude létat přímo. Nechte zdroj zdrojem a zamyslete se, kdo píše pitomosti a komu ta ta ta bum tleská.

Jestliže Lufthansu prodloužené lety o pět hodin neprodraží, tak někdo je tydýt... Hádejte kdo. Ať si udělají jiní názor. Na tyto hlouposti už čas nemám. 5 hodin letu, ví ten Jílek, kolik se spotřebuje paliva + cena stroje a obsluhy? Ach jo.

Užívejte si zdraví, odcházím.

J. Láníček 9.8.2014 12:11

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Ale Jílek to počítal trojčlenkou, a to vy neumíte. Možná má i kapesní kalkulačku.

F. Doušek 9.8.2014 12:25

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Už zase se do Pokorného navážíte. Co to s vámi dnes je?

J. Jílek 9.8.2014 12:14

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

přitom stačilo tak málo, napsat, odkud máte svůj údaj....propásl jste šanci chytře mlčet

J. Jílek 9.8.2014 12:16

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

když se prodraží, tak se prodraží celé konkurenci na stejných tratích...tedy to zaplatí zákazník...to vás nenapadlo?

J. Láníček 9.8.2014 12:21

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Nás ne, ale vás zrovna teď. Abyste nějak zakryl svou blbost. Teda vy to považujete za chytrost. A stejně jste vymyslel hovadinu, přečtěte si to po sobě ještě jednou. No a třeba když se to tak prodraží, nebude létat míň zákazníků? A kdo na tom pak prodělá?

M. Vondráček 9.8.2014 12:30

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Když to bude dražší, bude méně zákazníků, fixní náklady se nezmění atd. atd.

Ale to je asi na Vás moc složité.

Zkuste něco jednoduššího . Jedna loď jede do Ameriky 14 dní , jak dlouho tam jedou dvě lodě ...

J. Láníček 9.8.2014 12:41

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Tak to už se ten let zkrátka neprodraží (jedněm nebo druhým), to jste chtěl zkrátka říct. Máte asi stejnou akademii jako Jílek. Přečtěte si, co napsal Pokorný, a co na to Jílek. Na pochopení máte čas do večera.

P. Boublíková 9.8.2014 13:16

Re: Tak naposledy milý Jílku. Už nemám čas.

Jílek zase přemýšlel a počítal? Tak to abych raději diskusi dál nečetla.

V. Hajková 9.8.2014 11:51

to:p. JÍLEK

Prosím-   neotravujte  geniálního   magora   POKORNÉHO-  """NEMUŽE  SE  VĚNOVAT  JEN  VÁM""-    já  už  řvu   smíchy  :-))))))))))))))))))))))))))))))))

V. Hajková 9.8.2014 11:52

Re: to:p. JÍLEK

TED  MUSÍ  VLÍTNOUT   NA  IZRAEL  :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

J. Láníček 9.8.2014 11:46

No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Že se vzedmula ve světě protižidovská nálada, je prostě realita. Teda teď po té operaci v Gaze. A že to všechno nejsou jenom pitomci, je s největší pravděpodobností také pravda. A že se začne křičet, že všichni tito závadní jedinci hanebně vyvolávají protižidovské nálady a určitě jsou i odpírači holokaustu, bude asi také pravda. A že čím dál víc lidí zastává názor, že největším podporovatelem Hamásu je izraelská vláda, to je prostě fakt. Aspoň z těch reakcí a vyjádření. A já jsem holt i mockrát slyšel a četl, že okupovaná populace má právo vzdorovat okupantovi silou. A velice hezky na veřejnost působí i televizní záběry na opalující se izraelské vojáky na transportérech, jak se smějí a čtou noviny, co hezkého se o nich píše, jak veselící se lidé i s dětmi mají na kopci nad Gazou piknik a sledují radostně ohňostroj, nebo jak to v Gaze bouchá a kouří se, kousek odtud vesele skotačí Izraelci ve vlnách moře...!

J. Kombercová 9.8.2014 11:53

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Klesl jste na úroveň Pařáta, pokud tedy jste vůbec klesnout mohl Konečně jste si našel Pražana, který Vám rozumí. Ale kdo to bude uklízet...

J. Láníček 9.8.2014 12:17

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Také jste ještě mohla přidat, že vyvolávám ty protižidovské nálady a jsem odpírač holokaustu, mělo by to větší váhu. A ještě byste mi někdo mohli osvěžit paměť a vyjmenovat věci, které si Palestinci vyjednali mírovým jednáním u stolu. Teda kromě toho, že museli slíbit, že budou hodní a nebudou zlobit. A že proti zabírání arabského území a výstavbě nelegálních osad nebudou remcat.

M. Ilsner 9.8.2014 12:24

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Zabírání arabského území a výstavba nelegálních osad ???

Člověče, vy máte nádor na mozku !

J. Láníček 9.8.2014 12:32

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Ilsnere, vy se mi nelíbíte, vy už ani nepoznáte, že debil jste vy. Ale ten nádor na mozku vám nepřeji.

S. Netzer 9.8.2014 12:29

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Takovou pitomost může napsat jen totální blb.

J. Slanina 9.8.2014 12:39

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

K.H.Borovský: Blbci nikdy nevysvětlíš, že je blbec skutečně, říkat blbci, že je blbec, říkáš vždycky zbytečně.

M. Ilsner 9.8.2014 12:13

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

D E B I L E ! ! !

J. Láníček 9.8.2014 12:25

Re: No dobře, i slečna Lukešová už je tady

Co jsem viděl a četl, to jsem holt viděl a četl. Zrak mám dobrý, číst také umím, dvojnásobný DEBILE, dvakrát podtržený a s hvězdičkou.

V. Hajková 9.8.2014 11:43

Omítnutý- ruský ""humanitární konvoj"

http://www.ceskenoviny.cz/svet/ukrajina/zpravy/ukrajinske-jednotky-pokracuji-v-ofenzive-na-vychode-zeme/1110604

V. Hajková 9.8.2014 11:45

Re: Omítnutý- ruský ""humanitární konvoj"

Ještě ostřeji to formuloval britský ministr zahraničí Philip Hammond.

"Jsem hluboce znepokojen zprávami o zvýšeném počtu těžkých zbraní

převážených z Ruska na ukrajinské území a zprávami o tom, že ruské

ozbrojené síly nacvičují "humanitární intervenci," citoval Hammonda

server BBC.

J. Láníček 9.8.2014 11:49

Re: Omítnutý- ruský ""humanitární konvoj"

Tak to by tam měli zavolat i nás, s humanitárními intervencemi už máme bohaté zkušenosti. Teda my spíš přijdeme až po, pomáhat až těm humanitárně obdarovaným. Místo baráků jim přivezeme stany, deky a tak.