18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Den poté

K demisi vlády se během středy vyjádřil skoro každý, kdo má v téhle zemi s politikou sebeméně společného, s jedinou výjimkou. Touto výjimkou je Bohuslav Sobotka. Zachoval se trochu jako sebevražedný atentátník, který vběhne do obchoďáku, zařve Allah Akbar a zatáhne za šňůrku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Han 4.5.2017 23:17

Re: Ať tak nebo onak,

Hodně mě sere, že s vámi musím souhlasit, obvykle to nebývá. Ale je to tak.

L. Kolman 4.5.2017 23:23

Re: Ať tak nebo onak,

Tak si za to aspoň nafackujte, ať vás to tolik nesere.

R. Brzák 4.5.2017 23:24

Re: Ať tak nebo onak,

mně to sice nesere, ale netěší mne to - je to tak.

V. Čermák 4.5.2017 23:20

Re: Ať tak nebo onak,

Nikdo vás přece nenutí ho volit. Volte si svobodně koho chcete a druhým dopřejte, ať si svobodně volí, koho chtějí oni.

L. Kolman 4.5.2017 23:27

Re: Ať tak nebo onak,

To reagujete na co, já jsem snad psal něco o volení nebo nevolení? Řeč se snad vedla o něčem jiném.

V. Čermák 4.5.2017 23:32

Re: Ať tak nebo onak,

Ale ano. Hledáte hnidy. Prostě ho nevolte. To, co kritizujet není podstatné a lidem to nevadí.

J. Anděl 4.5.2017 23:35

Re: Ať tak nebo onak,

Některým lidem to nevadí.

Jestli, pane Čermáku, panu Babišovi nadále porostou preference, uznám, že to nevadí více lidem, než jsem si myslel. Sto procent ale stejně mít nebude.

V. Čermák 4.5.2017 23:44

Re: Ať tak nebo onak,

Stačí většina pane Anděli, aby se stal premiérem, sestavil vládu podle svých pčedstav a Ukázal, co pro ČR je schopen Dobrého udělat. POTOM teprve si můžeme tady povídat, jestli Prospěl, nebo Neprospěl. Ale ne už teď dopředu.

J. Anděl 4.5.2017 23:51

Re: Ať tak nebo onak,

Většina stačí pro vítězství ve volbách, případně pro to premiérské křeslo, nestačí pro tvrzení, že to "lidem nevadí".

V. Čermák 5.5.2017 0:06

Re: Ať tak nebo onak,

No některým lidem, třeba vám a panu Brzákovi to asi vadit bude, ale jestli budete v menšině, tak se s tím budete mustet nějak smířit.

J. Anděl 5.5.2017 0:07

Re: Ať tak nebo onak,

Ano, přesně tak. Rozumíme si.

A dá-li pánbůh, budeme moci svůj názor, nebo třeba jen své dojmy, psát třeba na NP.

P. Rajman 4.5.2017 23:11

Aston svým dodatkem ukázak,

že je ještě větší vůl, než kdyby žádný nepsal, a že vůbec nepochopil, co Sobotka národu v přímém přenosu předvedl.

V. Klepetko 4.5.2017 23:28

Re: Aston ...

Sobotka se vyjádřil jasně. Asi v tomto smyslu:

"2.Zachraň mě, Bože – vody mi pronikly až k duši! 3 Topím se v hlubokém bahně a pevného místa není! Klesám do vodních hlubin – strhává mě proud! 4 Jsem vysílen voláním, hrdlo mám ochraptělé; oči mi slábnou, jak vyhlížím svého Boha. 5 Těch, kdo mě bezdůvodně nenávidí, je víc než vlasů na mé hlavě. Je mnoho zrádných nepřátel, kteří mě chtějí zničit. Vracím to, co jsem neuchvátil.6 Bože, Ty znáš mou pošetilost; má provinění Ti nejsou skryta. 7 Panovníku, kéž se kvůli mně nestydí ti, kdo na Tebe očekávají. Hospodine zástupů, kéž se nehanbí kvůli mně ti, kdo hledají Tebe, Boha Izraele. 8 Vždyť kvůli Tobě snáším potupu. Hanba mi pokryla tváře, 9 cizím jsem se stal svým bratřím, cizincem jsem pro syny své matky, 10 neboť mne strávila horlivost pro Tvůj dům. Padla na mne potupa těch, kdo tupí Tebe.."

:-)

P. Vandas 4.5.2017 23:37

Re: Aston ...

Žalm 69. můj milovaný je Žalm 23.

V. Klepetko 4.5.2017 23:48

Re: Aston ...

"...nebudu mít nedostatek... "? Ano. Jak krásné!

J. Vobr 4.5.2017 23:00

TA HRADNÍ SCÉNKA VSTOUPÍ DO ZLATÉHO FONDU

... na tom se budou učit na DAMU !!!

:-)))

:-)))

R. Neveselý 4.5.2017 23:09

Re: TA HRADNÍ SCÉNKA VSTOUPÍ DO ZLATÉHO FONDU

Mno ... ostudné to bylo tak, že do fondu by to pasovalo.

P. Han 4.5.2017 23:10

Re: TA HRADNÍ SCÉNKA VSTOUPÍ DO ZLATÉHO FONDU

Stanislavskij překonán?

J. Vobr 4.5.2017 23:12

Re: TA HRADNÍ SCÉNKA VSTOUPÍ DO ZLATÉHO FONDU

:-)))

:-)))

J. Vobr 4.5.2017 22:52

DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Líp by to nesehrál ani Anthony Hopkins !!!

:-)))

L. Kolman 4.5.2017 22:56

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Tak to nevím, kolik takových vás bude. Já si naopak myslím, že i mnozí jeho dosavadní sympatizanti mu tentokrát vystaví nedostatečnou.

V. Čermák 4.5.2017 23:01

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

No já mu dává výbornou...A podotýkám, že kdo si občas nepřihne, není tudíž VOŽUNGR, je zapšklej a trudomyslnej chudinka,,,.

V. Fenzel 4.5.2017 23:01

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Chválit Zemana nebudu, čekal jsem od něj lepší výkon. Ale Sobotka dostal, co si zasloužil a doufám, že ještě dostane.

P. Han 4.5.2017 23:23

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Jeden se projevil jako hovado a druhý jako blbec.

J. Anděl 4.5.2017 23:02

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Nebyl jsem zrovna jeho sympatizant, jen jsem měl pocit, že se to s jeho kritikou nemá přehánět a že se má šetřit pro situace... jako je třeba tahle.

Aby, až to jednou nastane, lidi už znechuceně nemávli rukou, že nemáme s tou kritikou furt prudit.

Slyšel jsem ostatně názor, že to je hlavní záměr těch neustále se stupňujících nechutností. Aby se lidi otrkali :-)

P. Vandas 4.5.2017 23:00

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Já v těch rolích vidím pořád toho Kajzra a Lábuse. S tím nic nenadělám. :-):-):-) Kubrt: Cože nepřišly gumičky? ....

https://www.youtube.com/watch?v=DcjFoPuWQb4

J. Vobr 4.5.2017 23:03

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Ču lib r ka si udělal Bohuš sám !!!

:-)))

P. Vandas 4.5.2017 23:08

Re: DNES PÍŠI VOŽUNGROVI EMINENTER S *

Ale i ten kačer mu šel pěkně. :-):-):-)

V. Čermák 4.5.2017 22:30

Pro pana Kolmana.

Babiš je tygr bojující na správné straně proti stávajícím politickým tygrům na špatné straně. Nemůže bojovat v rukavičkách...Nelíbí se to jenom příznivcům stávajících grázlů.

J. Anděl 4.5.2017 22:32

Re: Pro pana Kolmana.

Babiš bojuje jen na své straně. Budete se divit, ale jeho boj se nelíbí i těm, které byste ve válce nazval civilními oběťmi.