19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Další kolo zápasu Dominika Duky

Někdejší politický vězeň komunistického režimu Dominik Duka se důrazně vyslovil proti komunistickému zákonu o zdanění církevních náhrad. Toto porušení smlouvy církví se státem nadiktované pokračovateli partaje postavené na ideologii definované jako zločin pokládá za porušení ústavnosti a právní jistoty v České republice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 25.1.2019 22:57

Re: Naprostý Klausův blábol!

Pane Matuško, a to máte jen v pátek a v lednu, nebo vás to bere i jindy?

J. Venc 25.1.2019 21:56

Odkopala jste se.

Paní Boublíková, nenadělám nic. A víte dobře, že nerad jmenuji. Se zpronevěřuji vlastním zásadám - hnus!

:-)

Ste mi vyrazila dech, dnes. Doslova.

:-)

A. Trick 25.1.2019 21:59

Re: Odkopala jste se.

Ano, odkopala se jako osoba, které to "nemyslí politicky", nýbrž věcně. Paní B. je zřejmě "ošklivé" kačátko.

J. Venc 25.1.2019 22:01

Re: Odkopala jste se.

Ste jí vystigmatizoval. A co já s tím?

:-)

S. Lazárek 25.1.2019 22:03

Re: Odkopala jste se.

Od kovanýho bolševika polibek smrti? Asi ne, tady je to jinak....

P. Jirkovský 25.1.2019 22:08

Re: Odkopala jste se.

Bolševik i líbá jinak. A jinam. A ještě je rád ....

J. Kombercová 25.1.2019 22:13

Re: Odkopala jste se.

Teď jsem si vzpomněla na Junckera... ten taky umí dobře líbat. A je zjevně rád.

P. Spáčil 25.1.2019 22:14

Re: Odkopala jste se.

Vlastní zkušenost? (:-))

P. Jirkovský 25.1.2019 22:29

Re: Odkopala jste se.

Jo. Viděl jsem to mockrát a nebudu se dneska tvářit, že to bylo normální nebo pžřijatelný, jako svině, který se tím ve svý době i chlubily. A už se to zase vrací, co?

M. Mařák 25.1.2019 22:01

Tady se již odkopalo lidí,

také občas nechápu...

J. Venc 25.1.2019 22:05

Re: Tady se již odkopalo lidí,

No ano. Přesto bych si držel v těch urputných závodech diskusních alespoň osobní integritu, bez ohledu na názor.

:-)

J. Schořík 25.1.2019 22:10

Re: Tady se již odkopalo lidí,

Já myslím, že se to někde rozchází už v začátku. Paní Boublíková tam má prostě uloženo "účelofka", já "mafiánské devadesátkové praktiky k ovlivnění nezávislosti soudů" a někdo jiný zase něco jiného.

Proto se to rozchází v těch požadavcích na dokazování. Já když mi dva nejvyšší představitelé soudnictví řeknou, že měli pocit že je chce Zeman zobchodovat (a NSZ Zeman k tomu chápavě kýve), to mám za poměrně velký problém. Nepotřebuju Zemana zavřít ani odvolat, ale rozhodně je třeba to řešit minimálně tím, že se o tom bude mluvit..

P. Spáčil 25.1.2019 22:21

Re: Tady se již odkopalo lidí,

Baxa tvrdí, že mu Zeman nabízí předsedu ÚS, ale Baxa vědět že není možné splnit, protože je ÚS plný a Zeman také věděl, že je ÚS plný, takže neměl co nabízet a "obchodovat".

Takže je to celé divné.

J. Schořík 25.1.2019 22:23

Re: Tady se již odkopalo lidí,

Službičky, sympatie, políbení prstenu pane Spáčile.. Prostě snaha vytvořit nějakou užitečnou vazbu. To prostě není v pořádku nikde ve státním, ale sakra určitě ne u nejvyšších představitelů soudů..

P. Spáčil 25.1.2019 22:37

Re: Tady se již odkopalo lidí,

No, Baxa ten svůj pocit s předsedou ÚS vyjádřil dost konkrétně.

Jen jestli nakonec nebude trocha pravdy na spekulaci že šéfové soudnictví chtěli udělat škatula škatula hejbejste se - Šimíček předseda NSS, Baxa předseda ÚS. A Zeman jim do toho hodil vidle jmenováním Mazance na předsedu NSS.

J. Schořík 25.1.2019 22:41

Re: Tady se již odkopalo lidí,

Nevím. Mne na tom znervózňuje ta snaha ošéfovat soudy.. To je pro mne středobod věci.

Už třeba to tvrzení Zemana (popřené následně soudcem), že se Mynář potká nad živou věcí s ústavním soudcem Filipem, je do nebe volající..

P. Jirkovský 25.1.2019 23:03

Re: Tady se již odkopalo lidí,

Ale vždyť to do celýho schématu jednání "lidem zvolenýho prezidenta" přesně zapadá. Třeba má čučkař hradní něco na Rychetskýho, čím by mu vysvětlil, že by měl jít do důchodu hned. Léta na to má.

P. Boublíková 25.1.2019 22:03

Re: Odkopala jste se.

Netuším vůbec proč.

My skeptici už to takto prostě máme.

S. Lazárek 25.1.2019 22:05

Re: Odkopala jste se.

Irelevantní, pan Venc nedodal důkazy.

P. Boublíková 25.1.2019 22:06

Re: Odkopala jste se.

Na ten vyražený dech? :-)

S. Lazárek 25.1.2019 22:08

Re: Odkopala jste se.

Ne, myslím na to, že je přesvědčen o tom, že jste se úplně zbláznila.

J. Venc 25.1.2019 22:11

Re: Odkopala jste se.

Jsem jen notně překvapen. K přesvědčení daleko.

:-)

P. Boublíková 25.1.2019 22:16

Re: Odkopala jste se.

Nevím, co na to říct - poněvadž co si tu kdo o mně myslí jest mi celkem putna. Pár lidí už to dokonce pochopilo, ti pomalejší dosud ne :-)

Tím pana Vence nezařazuji do žádné kategorie :-)

S. Lazárek 25.1.2019 22:22

Re: Odkopala jste se.

Tím pádem patřím bohudík mezi ty pomalejší paní docentko a až Vás začnu jednou chápat, dojdu si s tím radši k doktorovi, asi to není pro mě dobrá zpráva. Asi nejsem tak vzdělaný a zcestovalý. Ještě, že tu je pár rychlejších......:-)

P. Boublíková 25.1.2019 22:32

Re: Odkopala jste se.

Takže vy jste si dosud myslel, že svoje příspěvky píšu s nějakou autocenzurou, abych tady tak nějak zapadla do party (do které?), nebo proč bych to vlastně měla dělat?

Opravdu to tak není, škoda, že jste si toho dosud nevšiml.

Fakt už nevím, co k tomu dodat, žádné posudky ani dobrozdání na svou maličkost tady od nikoho vážně nepotřebuju :-)

S. Lazárek 25.1.2019 22:52

Re: Odkopala jste se.

Ale ne paní Boublíková, natolik už Vás znám a taky dobře vím, že některé věci Vám vysvětlovat nemá význam, protože je prostě nepochopíte, přesto že jste jistě mnohem vzdělanější a i v myšlení o dost rychlejší než já, ale to už tu nedávno šlo.

Nedodávejte nic, učte, učte, učte......

P. Jirkovský 25.1.2019 22:32

Re: Odkopala jste se.

Hlásím se do řad těch, kteří nedohlédli vašeho génia ...

P. Boublíková 25.1.2019 22:40

Re: Odkopala jste se.

No vy jste společně s Hájkovou jeden z těch trapáků, kteří si myslí, že na jejich mínění někomu záleží. Věční hodnotitelé inteligence, mravnosti a dalších osobních vlastností diskutujících, zkrátka kádrováci.

Když vás to baví, co už s tím.

J. Venc 25.1.2019 22:09

Re: Odkopala jste se.

Nedodal. Empiricky ověřené. Dotaz jsem myslím vznesl.

:-)

M. Prokop 25.1.2019 22:06

Re: Odkopala jste se.

Přesnější výraz by možná byl "my kverulanti".