Úterý 14. 5. 2024Bonifác polojasno10 °C

Diskuse k článku

Čunek opět jako zlý muž

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 495
  • Poslední: 12.10. 2017 23:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A. Trick 12.10.2017 21:37

Re: Prezident řekl, že král je nahý,

Jak tvrdím. Když banderovec plive na Zemana stává se z něj puncovaný demokrat.

H. Balzám 12.10.2017 21:41

Re: Prezident řekl, že král je nahý,

Ne, to Štětina řekl, že Zeman je nahý.

K. Němec 12.10.2017 21:54

Re: Prezident řekl, že král je nahý,

Vždyť ono to nebude dlouho trvat a ukáže se, že prezident Zeman měl pravdu.

A. Trick 12.10.2017 22:17

Re: Prezident řekl, že král je nahý,

To už je naprosto jasné. Jsem rád, že Zeman není "politicky korektní" a nebojí se říci co se ostatní neodváží.

"Zeman provokuje, další povykují".

R. John 12.10.2017 22:16

Jardo... četl si něco od něj ?

... nebo jen tak plácáš, jako Foldyna... A mohl bys mě vysvětlit, jak Štětina agentoval pro Stb v rusobolševistánu za Brežněva?... to by mě zajímalo... popusť uzdu fantazie a trošku mě před spaním pobav...:-)

J. Matuška 12.10.2017 22:34

Re: Jardo... četl si něco od něj ?

Roberte, četls Stručnou neobjektivní chronologii událostí na Ukrajině? Mě je fuk Śtětina, ale není mi jedno, že Porošenko dal pokyn k použití těžké vojenské techniky proti občanům Ukrajiny. Od roku 2014 jsem změnil názor o 180° na neokonzervativní zahr. politiku USA. Škodí Spojeným státům, škodí celému světu. Od Donalda Trumpa stále očekávám, že se vzepře "deep state". Nebýt politiky neoconů, už dávno by došlo k jednání mezi USA, Čínou, Ruskem.

http://paratdnes.wz.cz/www.paratdnes.cz/2014/09/STRUCNA-NEOBJEKTIVNI-CHRONOLOGIE-UDALOSTI-NA-UKRAJINE.html

R. John 12.10.2017 22:44

Jak protřelý agent cizí moci...

... si se vykrutil z otázky...použil jsi system "kobra" ... tak znovu.. četl jsi za bolševika něco od Štěrby se Štětinou ?... A né abys mě plivl do očí jed...

J. Matuška 12.10.2017 22:56

Re: Jak protřelý agent cizí moci...

Roberte, protože mám bordel ve svém "archivu", nemohu ti poslat odkaz na materiál, který se týká "ukřižování separatisty", Štětiny a Procházkové a mé snahy dopátrat se pravdy. Až se mi to podaří na Skryté pravdě najít, bude to můj příspěvek speciálně tobě. Dobrou.

M. Prokop 12.10.2017 23:04

Re: Jak protřelý agent cizí moci...

Skrytá pravda - to jsou jehovisti?

M. Prokop 12.10.2017 23:03

Re: Jak protřelý agent cizí moci...

https://www.databazeknih.cz/knihy/kde-priroda-vladne-pet-vyprav-do-asie-79494

J. Matuška 12.10.2017 23:19

Re: Jak protřelý agent cizí moci...

Roberte, konečně jsem ten slíbený materiál našel. Zítra si ho určitě rád přečteš. Třeba přijdeš s nějakou novou informací, já jsem se pravdy nedočkal. Třeba Mosad toho bude vědět víc. Teď ale definitivně: dobrou noc brachu.

M. Prokop 12.10.2017 23:01

Re: Jardo... četl si něco od něj ?

Zblbnout z četby, to se stává dost často.

A co by z toho jednání mělo pojít? Něco jako usmíření rozvedených, láska na věčné časy, světový mír, perpetum mobile?

J. Matuška 12.10.2017 22:37

Re: Jardo... četl si něco od něj ?

http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/533-bude-bezejmenna-dohoda-zapsana-do-guinnessovy-knihy-rekordu

A. Trick 12.10.2017 20:37

No to se na to podívejme!

Celý den se na kole toulám mimo civilizaci (Fukovský výběžek ve Šluknovském výběžku) a co se nestalo. Na Psu se jásá a křepčí kvůli Babišovi a v Kyjevě banderovci protestovali proti Zemanovi.

Hlavně aby koalice "antibabiš" měla dost křesel a nemusela přibírat Okamuru a Filipa. Toho bych se obával.

Zdá se, že banderovci se zařadili mezi "puncované demokraty".

J. Matuška 12.10.2017 20:12

Spojené státy odcházejí z organizace UNESCO.

Následovat je bude Izrael http://jdem.cz/dgrkz7

J. Vobr 12.10.2017 19:58

JÁ BYCH NA TEN OLAF NASADIL PSÍKA !!!

:-)))

:-)))

J. Vobr 12.10.2017 19:54

PRŮZKUM : DRAHOŠ VEDE !!!

:-)))

:-)))

R. John 12.10.2017 20:02

To je blbý...

...tedy napůl... volíme Fischera ne ?... co ty na to, jako svazák... ?

J. Vobr 12.10.2017 19:35

JEN OLAF STÁLE NIC !!!

Kůůůrwa je týden před před volbami !!!

___________________________________________________

PAK UŽ SI TO MOHOU STRČIT DO PRDELE !!!

:-)))

:-)))

R. John 12.10.2017 19:49

Nazdáááár...

...tak já mám natrénovano ... snad to nebude vožungr zbytečně prodlužovat, abych se nepřetrénoval... A neboj... OLAF přijde ve finále a urychlí do té doby tahanici v parlamentu s vydávačkou...vše má svůj čas a tumáš jednu mezi rohy... :-)

J. Vobr 12.10.2017 19:52

TO MÁŠ OD TELIČKY ???

:-)))

R. John 12.10.2017 20:00

Vod včeličky ...?

.. tu mám .. byl jsem na očkování proti chřipce... předevčírem... ještě mám omezenu hybnost v levé paži... také blbě lomím rukou, trošku prkeně... není v tom ta citovka...musím si říci Tesákovi , aby mě dal pohybové korepetice , když byl v tom baletu v Národním... abych byl do funusu ve formě..... :-)

H. Balzám 12.10.2017 19:31

Zajímavé je,

že tu úplně zapadla informace, obsažená minimálně v dopoledním článku na toto téma, totiž že slovenský ÚS prohlásil, že svědectví dvou Burešových nadřízených eštébáků je jako důkaz naprostý nesmysl.Ale to jen tak na okraj...

S. Lazárek 12.10.2017 19:33

Re: Zajímavé je,

Jo, mluvilo se o tom dnes na DVTV. Soudruzi estébáci každopádně lhali. Buď tehdy svým šéfům nebo teď u soudu. Je to všechno jen prolhaná bolševická svoloč, nic víc.

L. Novák 12.10.2017 19:41

Re: Zajímavé je,

Přesně. Soudruzi si přece musí navzájem pomáhat. :-)

H. Balzám 12.10.2017 19:59

Re: Zajímavé je,

Níže jste s Mářou psali, že pokud komouši nejdou do politiky, že jim osobní úspěch přejete. Já si dovoím být hrubě nekorektní a říct, že jim nic dobrého nepřeji. Nepotrestání zločinů považuji nejen za velkou křivdu, ale hlavně za špatný příklad národům budoucím :-) Je mi jasné, že by to bylo strašně těžké, odsoudit pravé viníky, spousta opravdových zrůd neměla rudou knížku, takže by utekli z klece, ale stejně je mi z toho divně.

S. Lazárek 12.10.2017 20:10

Re: Zajímavé je,

To máte pravdu, proti tomu jsem se nevymezil. Pokud se zapálenej bolševik či estébák necpe do politiky a nechci mi být ještě jednou ve svém životě společensky prospěšnej, ať si dělá co chce, ale u mě to má prostě polepený a úspěch přeju jiným.

J. Anděl 12.10.2017 19:33

Re: Zajímavé je,

A co ti jeho nadřízení vlastně tvrdili? Už jsem to zapomněl.

Každopádně Král plyšových smajlíků mě nepřestává udivovat :-)

H. Balzám 12.10.2017 20:11

Re: Zajímavé je,

Rámcově hlavně to, že sice podepsal spolupráci, aktivně donášel, ale všechno to dělal nevědomky :-):-):-)

J. Anděl 12.10.2017 21:06

Re: Zajímavé je,

Tak to je samozřejmé, to se jich ani nemuseli ptát :-).

Pro mě je to těžký soudit. Nerelativizuju, ale tak nikdy za mnou nepřišli a nenabídli mi ... nevím, něco... a moje morálka stojí na věcech, který ani nevím, jestli bych znal a věděl, kdyby nepřišel samet, kterej udělali starší, než jsem já.

Takže posuzuju a rozhoduju podle dneška. K nevolení mi to stačí.

M. Prokop 12.10.2017 21:09

Re: Zajímavé je,

Jo, k nevolení bohatě a dvojdomek bych s ním mít nechtěl.

Ale třeba Goldflam by mi nevadil (v dvojdomku, v politice radši taky ne).