Pondělí 8. června 2026, svátek má Medard
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Co ničí důvěru

Důvěra v prezidenta podle výzkumů veřejného mínění nadále klesá, třebaže sám prezident důkladně šlápl na brzdu a snaží se zařadit zpátečku. Budoucnost ukáže, zda je to dobrá taktika, protože ti co mu pískají ho nezačnou milovat, zato ti co mu tleskají, ty může zklamat a přestanou mu důvěřovat.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VV

21. 12. 2014 23:51
A z ekonomickýho celosvětovýho hledika

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 23:52
Re: A z ekonomickýho celosvětovýho hledika

Co je vlastně komu do Ruska? Co se ntýká HDP je to asi půlka Německa, to se dá voželet, ne? :D

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 23:36
Tak to tak vypadá

že zase jeden mudrlan tady, pan Pokorný, je týpek i bez maturity, ale s urputnou snahou vzdělat všechny ostatní na základě svejch minimálních poznatků. Jako Kajanovi, přejme mu mnoho úspěchů.

0 0
možnosti
RJ

21. 12. 2014 22:44
Pánům knihomolům doleji ....

dovolil bych si doporučit "Lovce špionů" od Petera Wrighta.....   technického náměstka řiditele MI5....   to je napínačka .....  Na trhu to není , ale v knihovně asi ano.....

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:48
Re: Pánům knihomolům doleji ....

Sakra lidi, já dám 1000 stran za tejden, víc nejde :)

0 0
možnosti
JT

21. 12. 2014 22:44
Prezident Obama převzal Ameriku

která uprostřed krize vedl dvě regulérní a nákladné války a polovina světa upřímně nenáviděla prezidenta Bushe. Obama slíbil změnu a změnu přinesl. Určitě nebyla k horšímu, pouze nemohla vyřešit všechny staré problémy a přinesla i nové. Ale to by platilo pro kteréhokoliv prezidenta. Obama přijít musel, protože jeho voliči, kteří si přáli změnu, by byli zdrojem neustálého neklidu, který rostl už v posledních letech Bushe. Já nevidím žádnou zásadní chybu, které by se Obama měl dopustit. A tvrdím, že to, že Západ se jakž tak sjednotil proti Rusům v otázce Ukrajiny, je Obamova zásluha. Podobně jako prezident Carter připravil půdu pro Reagana, tak i Obama otevřel cestu nové republikánské zahraniční politice za 2 roky.

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:46
Re: Prezident Obama převzal Ameriku

Ano, doufám, že Obamu nahradí někdo schopnej.

0 0
možnosti
PP

21. 12. 2014 22:31
Jílku, nebojte, vám pěti jsem to nenabízel

I když jsou to pouze tabulky, čísla a fakta, je mi jasné, že na to nemáte, stejně jako několik dalších. Netrapte se. Zapomeňte.

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:33
Re: Jílku, nebojte, vám pěti jsem to nenabízel

Tak jsem si to nakonec přečetl. Jste normální kašpar. Howgh.

0 0
možnosti
RJ

21. 12. 2014 22:20
Člověk tu chvilku není a další jobovka....

není pohanka...   zrovna jsem na ní měl chuť, ale Moskal nevypěstoval a tu trošku již sežral....Copak já, já si dám mjaso , ale co ti rusobolševici z krymu ...  měl jim nastat zlatej věk a zatím budou mít zlatou žílu, po těch šutrech co budou žrát.....  ovšem Putler jim je pěkně omastí...  i medíček budět , pěkně kolem dršek mazanej....

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:23
Re: Člověk tu chvilku není a další jobovka....

Když budeš potřebovat, neboj, mám pohanky hafo. My jí nedovážíme.

0 0
možnosti
PP

21. 12. 2014 22:18
Mohu nabídnout jasná čísla co se vlastně děje?

Neurážejte prosím, je to ta část, o které všichn i diskutují, ale skoro nikdo neví, co se děje. A je to přesně ten důvod, proč odmítám vidění ekonomů Kohouta a Šikchtařové, byť jsou to lidé, kterým v ekonomice jako takové nesahám ani po kotníky. Ale právě úzké vidění někdy dělá jiné závěry a proto s nimi nesouhlasím.

Prosím zde:

Vadí Kanadě a USA Ukrajina? Ne, ropa! Už je to tady!http://www.paratdnes.cz/2014/12/Vadi-Kanade-a-USA-...

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:22
Re: Mohu nabídnout jasná čísla co se vlastně děje?

Když je to od vás, ani to nebudu číst, promiňte.

0 0
možnosti
VV

21. 12. 2014 22:18
co takhle?

Naprosto vynikající - vývoj ruského pohledu na sankce: 1. Západ si nikdy nedovolí zavést vůči Rusku sankce 2. Rusko nebude reagovat na hrozby zavedení sankcí 3. Směšné sankce západu 4. Sankce západu čím dál více směšnější 5. Sedm důvodů proč západ nikdy nezavede skutečně účinné sankce 6. Sedm důvodů proč USA nedonutí Evropu zavést ještě účinnější sankce 7. Sedm důvodů proč sankce pomohou ruské ekonomice 8. Víme proč díky sankcím se Rusko stane světovou ekonomickou velmocí 9. Zavedení sankcí mělo překvapivě pozitivní vliv na ekonomiku 10. Západ přiznal že sankce se míjí účinkem 11. Americké fiasko na poli sankcí 12. Příjmy Gazpromu se snížily o 40 % 13. Rosněfť požádala o vydělení dodatečných prostředků ze státního rozpočtu 14. Penzijní fondy dočasně vypomohou při stabilizaci ekonomiky 15. Rusko zavádí odvetné sankce 16. Víme proč odvetné sankce srazí Západ na kolena 17. Evropa vede tajná jednání o zrušení sankcí 18. Sedm způsobů kterak USA vydírají Evropu 19. Sedm důvodů proč Evropa i bez souhlasu USA zruší sankce 20. Pokud sankce nebudou zrušeny, tak se rozpadne spojenectví USA a Evropy 21. Růst cen potravin nemá žádné objektivní důvody 22. Spekulanti ženou nahoru ceny potravin 23. Sedm důvodů proč kurs rublu zůstane pevný i do budoucna 24. V očekávání pádu rublu se USA přepočítaly 25. Centrální banka disponuje spolehlivými nástroji na obranu rublu 26. 16 bank pozastavilo operace kvůli nedostatku likvidity 27. Raketám Topol M jsou sankce fuk 28. Kurs rublu na historickém maximu 29. Růst cen je nevyhnutelný 30. Jak přežít sankce 31. Na nákup dolarů je již pozdě 32. Jak ušetřit na jídle 33. Lavrov nabídl konstruktivní jednání 34. Ministerstvo zahraničí nevidí zásadních rozdílů v názorech západu a Ruska 35. Rosněfť se dožaduje zrušení sankcí soudní cestou

36. Financování družicového systému Glonass pozastaveno 37. Za nevyplácení mezd jsou zodpovědné banky

0 0
možnosti
MP

21. 12. 2014 22:20
Re: co takhle?

:-P

0 0
možnosti
JT

21. 12. 2014 20:43
Putin nás nepřelstil, čelí vážné finanční krizi, tvrdí Obama

Americký prezident Barack Obama si nemyslí, že by jeho nebo Spojené státy přelstil Vladimir Putin. Putin prý nyní čelí zhroucení měny, finanční krizi a hospodářskému poklesu. Obama také řekl, že smíření s Kubou dává Spojeným státům šanci ovlivnit dění na ostrově při očekávané generační obměně tamního vedení.

Obama odmítl názor, že Putin je výborný taktik a že kromě Obamy dokázal přelstít i celý Západ. "Právě teď je (ruský prezident) svědkem zhroucení své měny, vážné finanční krize a obrovského hospodářského poklesu," řekl Obama v rozhovoru, který se uskutečnil v pátek. "To nevypadá, že by byl někým, kdo doběhl mě nebo Spojené státy," podotkl prezident.

0 0
možnosti
KJ

21. 12. 2014 20:46
Putin nás nepřelstil, čelí vážné finanční krizi, tvrdí Obama

Obamova řeč je na howno. Život není sport a hádání se, kdo koho dostal. Má přijít s návrhy co dál a ne se chovat, jako kluk na pískovišti. Sankce jsou válka... Dzp.

0 0
možnosti
PV

21. 12. 2014 20:30
Přeji hezké svátky a požehnanou Neděli adventní. :-):-)

0 0
možnosti
KJ

21. 12. 2014 20:37
Re: Přeji hezké svátky a požehnanou Neděli adventní. :-):-)

Co je to požehnanou ? Ožehnutou ? Dzp.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz