23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Cesta správným směrem s křížkem po funuse

Je to bez diskuse, že zločinné zákony umožňující odírání obyvatelstva pod záminkou obnovitelnosti zdrojů prosadila fotovoltaická mafie proti vůli ODS. Jde o čistý podvod, s přínosem zisku spiklencům na úkor obyvatelstva donuceného na podvod přispívat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 6.2.2013 17:38

Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

Na to jsem se už ptala před nedávnem, po výhře Zemana. Je to docela zajímavý úkaz, kolik se vyrojilo najednou chytráků .....

Autor: P. Pokorný Datum: 06.02.2013 15:39

Helejte, osobo, nevím kolik je Vám let. Já jsem zde přihlášen od skoro začátku, co pan Neff začínal. tak zavřete klapačku a jděte škrábat brambory. Ty drobky už hlava nedrží a sypou se a sypou...

J. Václavíková 6.2.2013 17:38

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

P.S. Ten začátek patří Vám :-)

P. Pokorný 6.2.2013 17:49

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

Že jste si to vztáhl na sebe je jenom váš problém. Asi ten exot budete.

Když přihlédnu ke stylu s jakým diskutujete, zvláště když se dostanete k

diskuzi se ženou, tak ne asi. Určitě. Jste exot.

P. Pokorný 6.2.2013 17:52

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

Jinak mě vlezte na... záda. Vy to máte jako soukromou drbárnu? Je zde námět, držte se námětu a neotravujte.

K. Drobková 6.2.2013 17:55

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

Ještě nejste v kurníku ? Kohoute.Lasička vám ukousme hlavu. Čo to tárám ... hlavičku.

K. Drobková 6.2.2013 18:01

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

Ani to nedokážete okopírovat celé. Kohoute. Musíte se ještě moc učit. Tedy, pokud je vůbec možné.....

K. Drobková 6.2.2013 17:50

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

No jo, vím. Je to prostě borec, kohout jaksepatří. Kykyrykíííí ...... :-)) Však on zase zmizí až mu skončí šichta.

J. Václavíková 6.2.2013 17:51

Re: Paní Drobková, tak jsem si všimla, kde začala interakce pana Pokorného s Vámi, je to celkem vypovídající:

:-)))

D. Švik 6.2.2013 17:32

Kačka vozí kamarády

vládní limuzínou- nesmíme vidět knihu jízd...To chápu, co kdyby, někdo zase zaútočil softwareovými kuličkami.

P. Hofman 6.2.2013 17:37

Re: Kačka vozí kamarády

Veřejná kniha jízd u ochranky, to je dost špatný vtip.

D. Švik 6.2.2013 17:45

Re: Kačka vozí kamarády

Špatný vtip je to, že tento nikým nevolený spratek, chytl velkopanské zvyky hodně rychle. (Na to, že jde o dceru "LIDOVÉHO" prezidenta.)

P. Hofman 6.2.2013 17:52

Re: Kačka vozí kamarády

Já ji neznám, ale vím, že na tomto světě běhá dost bláznů, aby takové veřejně známé dceři presidenta mohl některý z nich ublížit. Jen ať ji hlídají.

O. Uživatel 6.2.2013 17:58

Uživatel požádal o vymazání
E. Heusinger 6.2.2013 18:08

Všetečný dotaz

Obamovic holky hlídány nejsou?

P. Vandas 6.2.2013 18:14

Re: Kačka vozí kamarády

 Ha,Hah,Ha, .. a ještě Gottwaldová ukradla porcelán. Jen jako perlička se jeví informace, že se jmenovala Marie a "milostpaní" Marta si nechala říkat. Asi z předchozí profese (bordel) se nechtěla znát ,ani ke svému jménu. :-):-):-)

V. Novák 6.2.2013 18:02

Vzhledem k "noblese" s níž karlovci přijali svou porážku,

je ochranka pro blízké okolí MZ krajně potřebná.

D. Švik 6.2.2013 18:11

Re: Vzhledem k "noblese" s níž karlovci přijali svou porážku,

Je to naopak. Brzo budeme potřebovat ochranu my všichni, před Zemanem urvaným ze řetězu.

J. Ryba 6.2.2013 17:18

http://hn.ihned.cz/c1-44154570-ceska-energie-s-britskym-prizvukem

Různé názory na jadernou energetiku britská koalice vyřešila dohodou. Konzervativcům atom nevadí, Liberálové se na něj dívají jako na zbytečně drahý projekt. Východiskem je dohoda. Vláda dá novým reaktorům zelenou pod podmínkou, že je investoři postaví za své, bez státní podpory. Komentátor pravicového Daily Telegraphu to interpretoval prostě: "Žádný soukromý investor dosud nepostavil jadernou elektrárnu kdekoliv na světě bez spousty vládních dotací."

L. Brabencová 6.2.2013 17:23

Re: http://hn.ihned.cz/c1-44154570-ceska-energie-s-britskym-prizvukem

To je zajímavé řešení,ale naši investoři by na takovou stavbu neměli, i kdyby vycucli svoje účty na minimum.

O. Uživatel 6.2.2013 17:26

Uživatel požádal o vymazání
J. Tolman 6.2.2013 17:41

Re: A víte kdo je autor? :)))

http://www.rtcc.org/nuclear-faces-tough-future-after-uk-debacle/

J. Ryba 6.2.2013 18:31

Re: A víte kdo je autor? :)))

"cena energie z obnovitelných zdrojů klesá a z jaderné energie roste a potřebuje dotaci, aby byla konkurenceschopná".

J. Ryba 6.2.2013 18:01

Re: A víte kdo je autor? :)))

no a? Zpochybňujete z toho něco?

J. Tolman 6.2.2013 17:58

Re: http://hn.ihned.cz/c1-44154570-ceska-energie-s-britskym-prizvukem

Momentálně se atomový program Britům zcela zhroutil. Atomová lobby určitě ještě něco zkusí, ale pude to těžko. Není peniz.

D. Švik 6.2.2013 16:57

Jestli ODS neměla s tou vojnou

proti fotovoltaice začít a ne končit vládnutí..(

J. Václavíková 6.2.2013 16:59

Re: Jestli ODS neměla s tou vojnou

Dá se celkem oprávněně předpokládat, že se na tom nejdřív slušně napakovala. A zabila dvě mouchy jednou ranou.

D. Švik 6.2.2013 17:03

Re: Jestli ODS neměla s tou vojnou

Ano, já jsem to tak myslel

O. Uživatel 6.2.2013 17:01

Uživatel požádal o vymazání
D. Švik 6.2.2013 16:54

Vlastizrádce Klaus...?

Níže jsem četl diskuzi...20 senátorů a 61 tisíců lidí podepsalo petici... Za prvé, aby bylo jasno- také jsem kritik amnestie, ale kecy o vlastizradě si nechte pro Fišera a jemu podobné, kteří po 68-mém vstoupili do KSČ a podepsali souhlas se vstupem okupačních vojsk na naše území.

O. Uživatel 6.2.2013 17:09

Uživatel požádal o vymazání