19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

České náboje do Iráku

Zásilka munice za 40 milionů korun poputuje do Iráku. Je určena kurdským milicím, které bojují proti tomu nejhoršímu, co na tváři planety vzniklo, vražednému útvaru zvanému Islamský stát.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 8.9.2014 21:06

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

BINGO-   kilo  jste  mně  přidal  :-))))))))))))))))))))))))))))))) a   ŽLUČOVITOST  -  za  to  mně  nestojí    zde  naprosto  nikdo  -  chudáčku!  :-)))))))))))))

F. Šimek 8.9.2014 21:05

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

docentka? Tak to čumím. Ona PREJ dokonce  překládá do fffšech možnejch i nemožnejch africkejch jazyků- taková blbost-neumí pořádně česky.....:-)

P. Hofman 8.9.2014 21:14

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

Překládá z jazyka kmene Hutu do jazyka kmene Tuci. Češtinou se nezdržuje !!!

J. Kombercová 8.9.2014 20:43

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

Asi si přečetl, co o něm píšete kousek níž... tak to víte, jen vám to vrátil.

V. Hajková 8.9.2014 20:46

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

Co  se  dá  dělat   :-)))))))))))))))))

K. Janyška 8.9.2014 20:48

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

Ale, vždyť vy jste všichni stejní, nevzdělaní, sprostí a nemocní diskuzemi na NP. To třetí mě potkalo také. Ale já mám alespoň cíl a úkol tady. Najít aspoň 1, slovy jednoho, kdo by věděl více, než já... Dzp.

J. Kombercová 8.9.2014 20:51

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

"Jednoho" lze napsat snad pouze slovem, ne číslovkou, ale hádat se nebudu, vy jste tady ten chytrý.

S. Lazárek 8.9.2014 20:54

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

To se na základce bralo až v devátý třídě a to už tak Kajan nebyl, dostal stípko na MITu.

F. Šimek 8.9.2014 20:46

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

okresní boxer jsem nikdá nebyl.To už opakuju asi po 100 -1.Nedivím se, že to skoro vyučená "kuchařka" nepochopila. Byla to jen 1 LIGA...s tou nadváhou něco dělejte.....:-)))))

V. Hajková 8.9.2014 20:47

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

hEZKY  JSTE  SE  VYCAMRAL     :-)))))))))))))))))))))

F. Šimek 8.9.2014 20:59

Re: Vlasto Hajková-nebo jak se opravdu "inteligente"

tak to slovo   VYCAMRAT   :-)))))))))))))))))) neznám.....:-(

K. Janyška 8.9.2014 20:33

Moralisti, mám pro vás zásadní vzkaz. Jděte do řiti !

Jste největším nebezpečím lidstva, co lidstvo lidstvem je. Zaprvé jste velmi nemorální tím, že vnucujete svoji morálku, která je samozřejmě vašim výmyslem, ostatním a za druhé, to jste vy, kdo pořádá hony na čarodějnice. Lidský svět však drží pohromadě a posunují ho vpřed jen ekonomické vztahy. Obchod stojí doslova za vším, co udělalo z divocha občana a morálka je také jeho produktem. Ne obráceně. S morálkou se ani obchodovat nedá, ani ji nelze zabudovat do ekonomické činnosti. Je samovolným a efektivním, tedy také férovým, to se obecně a bezděky cení, chováním, tedy cizelováním chování civilizovaných, ne základním předpokladem jejich materiální úrovně. Bohatých je spousta původně nemorálních lidí. A vy jim chcete měřit index morálnosti nebo morálky ? Jděte do háje a studujte tam kompozitivní teorii. Jiné pomoci vám není.. Dzp.

J. Jílek 8.9.2014 20:39

Re: Moralisti, mám pro vás zásadní vzkaz. Jděte do řiti !

s tím vnucováním bacha na ty hrábě

K. Janyška 8.9.2014 20:44

Re: Moralisti, mám pro vás zásadní vzkaz. Jděte do řiti !

Výklad vašeho jistě skvělého blafnutí je mnohý. Který z nich máte na mysli ? Dzp.

K. Janyška 8.9.2014 20:02

Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

mi rozbít držku. Moc bych za to nedal. Ekonomicky se vycimbal a zruinoval stavbou větrmlýna a teď musí po svých. Spíše však to bude tak, že kandiduje na starostu Dobříše a nestojí o to, abych o něm říkal pravdu... Dzp.

S. Lazárek 8.9.2014 20:06

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Já si myslím, že konkrétně na Vás on sere z vysoka, na stavně byste mu nebyl užitečnej ani jako přidavač u míchačky a kam odjel, to tu psal...Dzp.

J. Láníček 8.9.2014 20:25

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Kam odjel,vyjádřit Jaceňukovi srdečné pozdravy od zdejšího majdanského detašovaného pracoviště? Že neřekl dřív, furt mám ještě ty německé přilby, mohl je vzít azovským.

S. Lazárek 8.9.2014 20:28

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Je to všechno? Už se můžu začít smát?

K. Janyška 8.9.2014 20:35

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

On vám to říkal, Lazárku ? Že se s vámi zahazuje, takový skvělý soudruhovač... Dzp.

S. Lazárek 8.9.2014 20:41

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

To mi říkat nemusel, to tu chápe kromě Vás úplně každej.

K. Janyška 8.9.2014 20:52

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Že Vandas zmizel na známé místo ? Vy jste měli k tomu stranickou schůzi, soudruzi ? Tak tak mě nedostanete... Dzp.

P. Hofman 8.9.2014 20:35

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Je prý ve Flandrech (ale my víme, že je v jůesej) a študuje prý mlejny (ale my víme, že jedná s Obamou o radaru).

Starosta Dobříše Jarda Melša je dlouholetým starostou za ODS. Je to dobrej kluk, ale letos v komunálkách, jestli nepřestoupí do jiné formace, dostane na prdel, stejně tak, jako všichni odeesáci tady i jinde !!!

K. Janyška 8.9.2014 20:40

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

ODS už neexistuje ! Je to pod Fialou jakási TOP 014. Podle Fialy prý pro obyčejné lidi. Tak už ne pro neobyčejné občany. Bude zřejmě i přejmenována, na Obyčejnou demokratickou stranu... Dzp.

P. Hofman 8.9.2014 20:46

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Bude přejmenována na "ODS v likvidaci" !!!

V. Hajková 8.9.2014 20:40

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Tedy-   vy  jste   ale   HNUS!

P. Hofman 8.9.2014 20:47

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Vlastičko, vy jste jistota !!!

J. Kombercová 8.9.2014 20:41

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Jistěže o radaru, nejsme blbí, že... proto má ten fundament pod zemí v pahorku (prý kvůli obtékání větru - tůdle), je to, jak pravila místní vědma a ta na to kápla, kryt protiraketový.

P. Hofman 8.9.2014 20:49

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Pst! Raději ani nenaznačovat. Putin vás vidí !!!

J. Kombercová 8.9.2014 20:55

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

Jj. zmíníte se o radaru v Čechách a hned se staví rakety v oblasti Kaliningradu. :)

J. Jílek 8.9.2014 20:40

Re: Kam se poděl Vandas ? Že on se vydal pěšky

nesedí na prdeli jako vy a tudíž ví, co je svět