17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Cameron v Praze

Britský premiér David Cameron navštívil Prahu a jednal mimo jiné i s premiérem Sobotkou a prezidentem Zemanem. O obsahu můžeme usuzovat jakési kontury z toho, co bylo veřejně řečeno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 24.1.2016 20:09

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

Zase rajtujete na slovickach? Před chvíli jste plkal cosi o genderivem rasismu, ten se "osamocených" mužů netýká, chytroucky?

A když si může Kanada zvolit nějaké podmínky výběru, proč by nemohl kdokoliv jiný, chytroucky?

J. Nový 24.1.2016 20:13

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

nežvaňte, já jsem psal, že vy vycházíte z předpokladu rasismu žen...proč ta druhá resp. třetí otázka, hloupoučká? Odkláníte? :-))))

J. Nový 24.1.2016 20:14

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

nežvaňte, já jsem psal, že vy vycházíte z předpokladu rasismu žen...a teď melete o genderovém rasismu Kanady....mimo mísu a ještě nepravdivě

P. Boublíková 24.1.2016 20:20

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

O rasismu a jeho zavanech melete akorát vy.

Podle mého názoru má každá země nárok si vybrat, koho na svém území přijme. Kritéria mohou být různá.

Kanada si vybrala a je to naprosto v pořádku, že stejných důvodu - vyloučení potenciálních teroristů- může kdokoliv jiný odmítnout třeba muslimy.

Vaše slovickařeni je směšné.

P. Lepew 24.1.2016 20:25

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

V rámci migrační politiky určitě může. Když už budou v té zemi, tak bohužel nikoliv. I když samozřejmě by daná země mohla, jenom by to nebylo lidskoprávně populární.

J. Nový 24.1.2016 20:27

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

psal jsem o závanu rasismu obsaženém v předpokladu, že genderová nevyváženost azylantů nutně způsobí problémy...jako kdyby se v těch číslech nepočítalo nejméně se dvěma faktory...1. že si mohou najít partnery ve své komunitě již usazené 2. že si nemohou najít partnery z většinové populace

nevím proč melete o výběru běženců, o tom se vůbec nebavím. Jste směšná

P. Boublíková 24.1.2016 20:30

Re: hloupoučká, jde o osamocené, aby vyloučili potenc. teroristy

Že vy jste ten článek vůbec nečetl? Jinak byste nemohl psát takové blbiny.

J. Nový 24.1.2016 20:19

Re: Překvapení pro vseznalka Jílka

proruský a národovecký Týden mi už laskavě nepodstrkujte. Nebudete se blamovat jejich titulky... :-)

P. Boublíková 24.1.2016 20:23

Re: Překvapení pro vseznalka Jílka

Aha, zase špatný zdroj.

Kdykoliv jste v pytli - stejně jako s 2,5 násobnou převahou mužů nad ženami, kterou nevyrovná žádné slučování rodin - začnete kritizovat zdroje.

Co se vám nelíbí, je proruské a tím pádem fejk. Máte to fakt jednoduché.

S. Lazárek 24.1.2016 20:24

Re: Překvapení pro vseznalka Jílka

Proruský? Asi jste ho dlouho nečetl.

P. Bolec 24.1.2016 19:52

I když křesťané, ....

tak je třeba nepolevit v ostražitosti. Přesunuli se k nám z úplně odlišné společnosti,odlišné kultury a zákonů.I křesťané dovedou být prevíti.

P. Klouda 24.1.2016 19:56

Re: I když křesťané, ....

Všichni lidé dovedou být prevíti... 8)

S. Lazárek 24.1.2016 19:59

Re: I když křesťané, ....

Jasně, muž s brašnou nesmí za žádnou cenu projet! Buď gatov, Peťo!....:-)

J. Slanina 24.1.2016 20:00

Re: I když křesťané, ....

Vy bolševici můžete být v klidu. Také jste se pokoušeli zavést úplně odlišnou společnost, odlišnou kulturu a zákony. A my??? Díky vám, bolševikům, jsme trénovaní.

P. Klouda 24.1.2016 20:04

Re: I když křesťané, ....

Občas (napsledy dnes dopoledne) tu čtu ~ spíš u účinkujících z konkurenčního ansámblu ~ »toto bych mohl(a) z fleku podepsat,« nebo něco na ten způsob. 8)

Vaše dvě poslední věty bych ale klidně z fleku podepsal já... 8)

J. Slanina 24.1.2016 20:09

Re: I když křesťané, ....

Nu, mohu vás ujistit, že já se zase recipročně mohu podepsat u 99% vašich příspěvků.

P. Klouda 24.1.2016 20:14

Re: I když křesťané, ....

To je od Vás, pane Slanino, opravdu více než velkorysé a projevující Vaši značnou toleranci ke slabostem a chybám druhého... 8) ....... Děkuji.

J. Slanina 24.1.2016 20:17

Re: I když křesťané, ....

Vy jste totiž po dlouhé době zde na Psu téměř nevídaný zjev, ale abyste se nemýlil, toleranci vůči takovým jako je bolec-maršálek, trick-heusinger-kylchap či lžidimitrij-mráz-láníček u mne těžko najdete.

P. Klouda 24.1.2016 20:26

Re: I když křesťané, ....

Nevídaný zjev?? Já se vždycky snažil vnímat se jako obyčejného člověka ~ a na druhou stranu je kncknc každý něčím individualita. A ano ~ máte pravdu, někdy je to "zde" nápor na toleranci, a hlavně na odolnost vůči téměř pudovému prahnutí "přistoupit na hru toho druhého"; a nebo "trochu si zaprovokovat"... 8)

O. Kadlec 24.1.2016 20:50

Re: I když křesťané, ....

Slanina má pravdu. Takových obyčejných lidí tu moc není.

A ty virtuální kreatury, které Slanina zmiňuje, nejsou individuality, ale pěna internetu. To máte všude, kam vlezete....

P. Klouda 24.1.2016 20:57

Re: I když křesťané, ....

Občas nevím, zda se po přečtení některého z Vašich příspěvků nevěnovat pouze smíchu, projevu to celkem příjemného pobavení... 8) ....... Ale jak jsem napsal, nevím...

O. Kadlec 24.1.2016 19:47

Evropa tedy fakt má být křesťanská?

Aspoň v základech? Základy ať jsou pevné, ale v nich se nebydlí. A do toho kde bydlíme ať nám nikdo nemluví, zejména ne církev, že? Není to převažující myšlení?

Křesťanství bylo původně, a pro některé z nás je i dnes, cestou k záchraně. Tak ho přece představil Ježíš. Jeho apoštolové se nesnažili o to, aby tehdejší římská říše byla křesťanská, ale o to, aby vybudovali církev, která bude pro lidi jako záchrannou lodí, což je eufemismus, a která ukáže lidem cestu k Bohu.

Těžko si umím představit lepší prostředí než je svět bez hranic, a než je svobodná a sekulární Evropa, mám-li na mysli tento cíl.

Vliv náboženství ve světě roste. S tím taky roste tlak na to jak se v tom náboženství orientovat, co z něj přijmout a co zavrhnout. A církev v této svobodné atmosféře může být zase tím, čím ji Ježíš pověřil, protože stát už po ní nechce aby zajišťovala konformitu obyvatelstva s žádoucím druhem náboženství.

J. Vobr 24.1.2016 19:49

KADLEC,dobře vás ten Ransdorf vyškolil !!!

... vědecký ateisto !!!

J. Nový 24.1.2016 19:54

Re: KADLEC,dobře vás ten Ransdorf vyškolil !!!

Kadlec ateista? Ty jsi blb.... :-))))))

J. Vobr 24.1.2016 19:58

Re: KADLEC,dobře vás ten Ransdorf vyškolil !!!

Faráři jsou výborní znalci marxismu ... to nevíš ???

A co Džugašvili ?

KADLEC JE KOVANEJ !!!

J. Nový 24.1.2016 20:01

Re: KADLEC,dobře vás ten Ransdorf vyškolil !!!

ty jsi kovanej, důlčíkem

P. Klouda 24.1.2016 19:56

Re: Evropa tedy fakt má být křesťanská?

Co je to ona »svobodná Evropa«? Snad... Evropa téměř přetékající občany bez závislostí na čemkoli a na komkoli? Včetně modly Konzumu, včetně modly Dekadence ~ například?.. A nebo lidí, neodpovědných nikomu a ničemu, žijících ve vrcholně anarchistickém liberalismu?

O. Kadlec 24.1.2016 19:59

Re: Evropa tedy fakt má být křesťanská?

Jo, to je vona. Poznávám ji.

P. Klouda 24.1.2016 20:01

Re: Evropa tedy fakt má být křesťanská?

8) ... ~ ta první, nebo ta druhá, nebo to všechno dohromady?..

O. Kadlec 24.1.2016 20:04

Re: Evropa tedy fakt má být křesťanská?

Celý popis, a ještě není úplný. Ale dostatečný k identifikaci.