29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Budeme rozhodní, ale až za měsíc

Sociální demokraté jednali s ANO o eventuální účasti na vládě. K ničemu se nedospělo a jediné konkrétní datum je – za měsíc, až bude po sjezdu strany. Konkrétní požadavek je zřejmý především jeden, že v té vládě nesmí být Andrej Babiš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 18.1.2018 9:24

Re: Astone, nekecejte.

Ani ty akvizice moc nevyšly.. Jenom mlha, ale kvalitně prodávaná, co čekat od Mlhoše..

K. Němec má takový rozhled, že mu přátelé říkají "vševidoucí oko" a je laskavě ochotný poučit nás ostatní oproti němu handicapované!!

K. Berka 18.1.2018 8:31

Prohlédněte si tablo.

Kdo je tam z Prahy a kdo je tam z vidlákova :

https://i.nahraj.to/f/1V4k.jpg

M. Šejna 18.1.2018 8:44

z vidlákova ...

z vidlákova je tam papež, Hillary Clinton a Shapiro.

:-D

F. Navrátil 18.1.2018 8:26

Není důvod k hysterii

Za prvé: Dejte si v Praze pozor, abyste opět nepřepálili agitační kampaň na podporu zvolení Drahoše. I upřímně míněná snaha může být kontraproduktivní. A za druhé: V České republice není deset miliónů permanentně nasraných lidí. Spíše tu snahu rozvrátit společnost každodenní vytvářením fiktivních problémů vidím v pražském mainstreamu.

V. Hájková 18.1.2018 8:33

Re: Není důvod k hysterii

Víte co mně vaše slova připomínají? Natočený rozhovor s otcem - komunisty ONDRÁČKA- kterého včera sněmovna opět nezvolila do funkce předsedy komise na kontrolu GIBS! Natom videu mimo jiné řekl:: PRAHA se měla v roce 1989 ohradit vysokým plotem a nechat je VYCHCÍPAT!!!!!

K. Berka 18.1.2018 8:40

Re: Není důvod k hysterii

Karlovy Vary ne, tam to obsadily předsunuté ruské jednotky.

V. Hájková 18.1.2018 8:45

Re: Není důvod k hysterii

Díky bohu, že už několik let jsou přesunuty do Prahy a Mariánských lázní:-)))))))))))))

K. Berka 18.1.2018 8:52

Re: Není důvod k hysterii

Už jsou asimilováni, ale vámi asinemilováni.

E. Erat 18.1.2018 8:44

Re: Není důvod k hysterii

V roce 89 žila v Praze většina nás Pražanů křtěných Vltavou. Dnes se Praha skládá většinově z naplavenin. A proto to tak vypadá.

V. Hájková 18.1.2018 8:51

Re: Není důvod k hysterii

Už jste si zjistil- že jsem měla pravdu s krycím jmenem komouše FILIPA - FALMERA? Co takhle se omluvit

E. Erat 18.1.2018 8:55

Re: Není důvod k hysterii

Nevím, nezjišťoval, ani nebudu. Vím, že Falbr byl Falmer. Jestli měl Filip stejné krycí jméno, tak to svědčí o nedostatku fantazie STB.

J. Schořík 18.1.2018 9:14

Re: Není důvod k hysterii

Falbr byl "Farkaš". Falmer byl Filip.

K. Němec ví všechno nejlépe!

F. Doušek 18.1.2018 9:19

Re: Není důvod k hysterii

Předběhl jste mně.

F. Navrátil 18.1.2018 9:21

Re: Není důvod k hysterii

Máte pozoruhodně bujnou fantazii. Ovšem přiznám se, že nemám vaši potřebu, abych studoval rozhovory zapšklých soudruhů pamětníků. Podle toho, jak se vyjadřujete, k nim máte mnohem blíže, než si připouštíte.

M. Valenta 18.1.2018 8:48

Re: Není důvod k hysterii

To platí i na druhou stranu a ta už s tím "přepalováním" začala.

V. Hájková 18.1.2018 8:56

Re: Není důvod k hysterii

Máte smulu - zdejší tupci na PRAVDU - zásadně nereagují!

E. Erat 18.1.2018 8:59

Re: Není důvod k hysterii

No, když tu "pravdu" hledáte ve wiki apod., tak není divu.

S. Donát 18.1.2018 9:04

Re: Není důvod k hysterii

Jo, hnojomety v obou táborech jedou na plný výkon. Nechutné. Už aby to bylo za námi.

M. Valenta 18.1.2018 8:25

Proruská kolaborantská fronta

složená z bolševiků a doplněná o Pitomiovu svitu referendových pomatenců a Klasovic famílii, vykročila rázně do steče.

Trochu se divím, že Kellner tyhle svinstva Klausovi trpí. Přeci jenom, co je moc to je příliš.

F. Navrátil 18.1.2018 8:28

Re: Proruská kolaborantská fronta

Tak tohle mne dostalo. Copak nevíte, že Kellner je Klausův místodržící?

A. Trick 18.1.2018 8:30

Re: Proruská kolaborantská fronta

Pravdoláskaři, Vaše emoce jsou sice vybičované k maximu, ale těch pár vteřin pro kontrolu pravopisu byste snad věnovat mohl, není-liž pravda?

Takto akademikovi děláte ostudu.

K. Berka 18.1.2018 8:33

Re: Proruská kolaborantská fronta

Proamerická kolaborantská fronta steče do kanálu.

J. Růžička 18.1.2018 8:21

Socani jsou vostrý

Zatím sice nevědí, kteří z nich budou po únorovém sletu u kormidla té děravé bárky, ale vostrý budou všici, tajtrlíci. Hodím to se skřípěním zubů Drahošovi. Negativní volba.

V. Hájková 18.1.2018 8:27

Re: Socani jsou vostrý

Já to s rodinou - také hodím p,. DRAHOŠOVI - ale bez skřípění zubu:-))))))

A. Trick 18.1.2018 8:39

Re: Socani jsou vostrý

S mým hlasem Drahoš nepočítá.

V. Hájková 18.1.2018 8:18

Prasárny

ve stylu - URÁŽEK a LŽÍ !!!! V těch je NARCIS a OPILEC z Hradu nepřekonatelný!!

http://forum24.cz/podpasovka-drahosovi-od-zemana-noviny-otiskly-jeho-lzivy-inzerat/

M. Šejna 18.1.2018 8:20

to jsem netušil ...

to jsem netušil, že paní Hájková je NARCIS a OPILEC z Hradu. Ona je totiž tady na Psu taky nepřekonatelná.

V. Hájková 18.1.2018 8:25

Re: to jsem netušil ...

Vašim ubohým slintum se jen směji - duševní """ VELIKÁNE":_))))))

J. Vobr 18.1.2018 7:39

VČERA TU BYL SCHOŘÍK ZA FIKUS !!!

... dobrá práce rostlináře K.Němce !!!

__________________________________________________

:-)))

:-)))

P. Čech 18.1.2018 7:38

Jak to vidím já.

"v duelu Zeman – Drahoš nejde o to, kdo půjde nebo nepůjde na ruku Bruselu". Ale o to set sakra jde, Astone. Dnes opravdu někdo musí hájit suverenitu České republiky, když Klaus svým vlastizrádným činem (podpis Lisabonské smlouvy) velkou část této suverenity do Bruselu odevzdal. Prezident musí být v jednáních s Bruselem rozhodný a tvrdý. Ne jako Klaus, který se před podpisem Lisabonské smlouvy podělal stejně jako Beneš v únoru 1948, či Sobotka při jednáních s paní Merkel. Zeman zatím tvrdý je. Ikdyž mám k jeho osobě velmi mnoho výhrad, k Drahošovi mám těchto výhrad mnohonásobně víc.