Diskuse
Bizár na Letné
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J92a19r75o66m80í94r 63F34r90i75d78r56i93c38h
"Dialog, nebo výpověď. Lékaři dali vládě ultimátum. Čtyři tisíce lékařů jsou ochotny dát od 1. prosince výpověď, nebo přestat brát přesčasové služby navíc. Protestují tak proti snaze vlády protlačit novelu zákoníku práce, která má směny nad rámec běžné pracovní doby přechodně uzákonit. Pokud svoje ultimátům naplní, může to omezit dostupnost péče. Vina by podle nich byla na politicích." -
Nějak se to té vaší vládě "změny" roozeesííráá....
L51a68d24i49s89l17a14v 52N41o75v43á96k
Babišovu tlampači jako ty to dělá radost, že? A jak tento problém řešily vlády s Babišem? Nijak! Nechaly ho těm, co přijdou po Babišových onanistech...
L94i12b67o63r 60K60o78l25m91a35n
A co když je vše na Ukrajině jinak, co když si Valerij Gerasimov udělá velký zářez, a co když to někteří na Západě tuší a jelikož nemohou prohrát, proto se připravují na velkou válku?
Mainstream do nás hustí převzaté články ze zámoří, kde se otevřeně mluví o výhodnosti války pro USA.
V článku pro Connecticut Post demokratický senátor Richard Blumenthal ujistil Američany, že "naše investice na Ukrajině se nám vyplatí". "Za méně než 3 % našeho národního vojenského rozpočtu jsme Ukrajině umožnili snížit vojenskou sílu Ruska na polovinu, sjednotili jsme NATO a přiměli Číňany, aby přehodnotili své plány na invazi na Tchaj-wan..."
Republikánský senátor Mitt Romney označil válku za "nejlepší výdaje na národní obranu, jaké jsme podle mého názoru kdy udělali". "Na Ukrajině neztrácíme žádné životy a Ukrajinci hrdinně bojují proti Rusku," řekl Romney. "Zmenšujeme a devastujeme ruskou armádu za velmi malé množství peněz. Oslabené Rusko je dobrá věc."
Republikán Mitch McConnell tvrdil, že Američané by měli válku na Ukrajině podporovat, protože "jsme v této válce neztratili jediného Američana", a dodal, že tyto výdaje pomáhají zaměstnávat Američany ve vojensko-průmyslovém komplexu. "Většina peněz, které utrácíme v souvislosti s Ukrajinou, se ve skutečnosti utrácí v USA, na doplňování zbraní, modernějších zbraní," řekl McConnell. "Takže to vlastně zaměstnává lidi tady a zlepšuje naši vlastní armádu pro to, co nás může čekat."
J14a50r77o98m32í83r 39F58r74i16d77r54i10c15h
Jsi větší komik jak Vlasta Burian... Bravo !
L27i46b95o60r 95K64o55l22m88a29n
Kdo chce vidět úchyla, nechť se dostaví na Úřad vlády ČR. Úchyl se šklebem idiota.
D80a40n39i11e53l 98M14a82c40h
Kdo chce vidět úchyla, vystačí si s vámi.
L30i83b69o36r 71K41o68l94m12a26n
Jitrnice, jaké svět neviděl. Proč Xena bojovnice Černochová nekoupí ty neviditelné letouny? Jistě by byly levné. Nevýhodou by bylo, že bychom je při leteckém dnu neviděli. Aspoň pro diváky na letišti by je mohl zviditelnit David Kaprfild.
J56a43r49o11s61l45a24v 63F28a28r37d79a
a
Cvičíme na Ukrajině, řekl Šojgu a zrušil manévry.
„Ne, letos máme cvičení na Ukrajině,“ reagoval Šojgu po jednání ruských a tureckých představiteli v Soči na novinářský dotaz týkající se pravidelných manévrů.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/surovikin-s...
Lehko na cvičišti, těžko na bojišti, ale Těžko na cvičišti - lehko na bojišti! Ruští molodci zřejmě tu první část Suvorovova odkazu teď předvádějí na Ukrajině, ale současně se tak připravují na plnění jeho druhé části realizované vítězným tažením proti fašistickému NATO ...
J31a57n 19M34i29n37a68r53č94í42k
Zatím jen o fous jsem zlepšil odhad k F-35,jen mi neštýmuje to pozemní zabezpečení,tady bych se domluvil s Polákama,i tak budou muset zapojit Slováky,obrátka v plné rychlosti na českém území nepřipadá v úvahu,problémy už měly mig29,
co to je zas s tím nákupem zásobníků a plynu,loni řev ,že nemáme-mají cizí,dnes zas nepotřebujeme-rozhazujeme,může mi to někdo prosím objasnit,osobně bych ty díry koupil-potom i trubky
I85v41o 39S76e65m39r45á85d
"Naše hodnoty jsou milosrdenství, láska k člověku, soucit." (V.V.Putin, 2022)
P63r13o49k91o18p 77D53i49v24i67š
Nebo spíš paranoia, mesiášství, imperialismus.
L96i50b54o47r 34K31o40l86m14a38n
Tak jak je to s těmi sankcemi?
Spojené státy nakoupily v první polovině roku 2023 v Rusku 416 tun uranu, což je 2,2krát více než ve stejném období loňského roku. Rusko získalo za tyto dodávky 696,5 milionu dolarů, což je za pololetí nejvíce od roku 2002.
Jaderné technologie a palivo byly vyloučeny ze sankčních seznamů. Takže sankční seznamy obsahují POUZE takové položky, které zničí Evropu, nikoliv USA. Amerika má sama pro sebe výjimky!!!
USA posílají každý rok 1 miliardu dolarů na ruský jaderný program, navzdory slibu, že ochromí jejich ekonomiku sankcemi.
No a celé téma završíme čerstvou informací z Lidovek: Dovoz ruské ropy do Česka zrychluje. Podíl na celkovém importu je nejvyšší za posledních 13 let.
Z98d90e67n36ě95k 28L72i85n61d76a
Čeká se krutá zima a mráz přicházející z Moskvy!
J70a73n 39U25r41b20a39n
Rusmrtky dnes mají těžce navrch. Vajgl potvrdil, že ukrajinská ofenziva je selhání. Za tři dny se bude vajgl procházet po Kijevě! Nebo za tejden....nebo za čtvrt roku...nebo....
Z38d49e41n79ě78k 23L11i55n53d86a
Muhehehe termín nehraje roli. Procházet se bude.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz