3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Babišovo NE italskému premiérovi

Italský premiér Guiseppe Conte požádal státy Evropské unie, aby si rozebraly 450 migrantů čerstvě převzatých z dočasných plavidel. Bez otálení se ozval český premiér Andrej Babiš, vzkázal, že Česko nikoho nepřijme, a celý tento přístup k věci charakterizoval jako cestu do pekel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 16.7.2018 16:27

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Ahá, dřete v okovech? Před rokem 89, ta svoboda? To jste taky někam psal o kolonialismu?

V. Čermák 16.7.2018 16:38

Re: No já se Salvinimu nedivím.

No nepsal, tehdy se to nesmělo, jen jsem si to myslel, ale teď se to smí tak o Kolonialismu Píšu....

M. Prokop 16.7.2018 16:50

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Pitomosti se směly psát i dřív, takže váš kolonialismus není zase až tak změna.

V. Čermák 16.7.2018 17:07

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Takže obchod ČR se Západem není Kolonialismus? Je to Pitomost?

M. Prokop 16.7.2018 16:28

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Sakra ...

Tyhle kecy, já omládl o třicet let ... :-P

M. Martinovská 16.7.2018 16:30

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Tyhkle kecy, já zas o osmdesát...

J. Schořík 16.7.2018 16:20

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Jistě jste schopen toto své tvrzení doložit. A tím mám na mysli čísla, ne že to také říká Okamůra ;).

V tom je to bolševické Mistře Zrní, je to jen nenávistny nepodložené zvast využívající závisti.

R. Brzák 16.7.2018 16:59

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Je pravda, že pan Vandas se dopustil levicového popisu tím, že hovořil o obchodu států - což jsou vždy levicové organizace, které si pod obchodem představují jeho regulace. Ale dalo by se použít zkratku - vzhledem k tomu, že EU je ovládnuta Německem (což je zcela logické a přirozené), pak veškeré celní a obchodní bariéry, které si určuje EU, jdou za jejím hegemonem - a tudíž skutečně obchodujeme všichni prostřednictvím Německa (tedy EU).

Já Německu fandím - je to úžasná země s množstvím mimořádně výkonných lidí. To ovšem neznamená, že jsou tito lidé také neomylní - a je tudíž v zájmu normálního obchodníka, aby se mu do jeho byznysu nepletl nadstát, stát ani libovolný další držitel moci (ať už je z Německa, nebo odkudkoliv).

V. Čermák 16.7.2018 16:12

Re: No já se Salvinimu nedivím.

Bohužel nás to pořád baví, a jestli ne, tak nevíme moc , co s tím. Snad jen obchodovat s Ruskem a Čínou jako rovný s rovným?

M. Prokop 16.7.2018 16:24

Re: No já se Salvinimu nedivím.

To ovšem nikdo nedělá, pokud to pro něj není výhodnější.

L. Kolman 16.7.2018 16:06

Vandasu, na vás kostelníky si musíme

dávat pořádného majzla. O ulici dál bydlí velká pěstitelka květin, ta má (teda měla) kromě jiného před barákem obří keř hortensií. Žena je na tyto věci zatížená, tak je vždycky obdivovala, jdouc kolem. Jdeme s ženou okolo, keř úplně zdecimovaný, paní stála před domem. Žena na ni volá: "Paní Hanzlíková, kam jste ty krásné hortenzie dala?" "Holka, ani se neptej, do rána mi je někdo ukradl." Za nějaký den jde žena kolem, paní na ni volá: "Lenko, tak už vím, kde jsou ty moje hortensie, je s nimi vyzdobený oltář v kostele!"

P. Vandas 16.7.2018 16:08

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

No to se nedivte Láňo. Ty hortenzie na oltáři byly jako pokání za ten hřích krádeže. Že. :-):-):-)

L. Kolman 16.7.2018 16:15

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Já bych to viděl spíš tak, že nějaké náruživé kostelnice je šlohly přímo za tím účelem, aby to bylo v kostele hezké. Bych rád věděl, jaké rozhřešení od důstojného pána za toto při zpovědi dostaly. Ale důstojnému pánovi se ta výzdoba také určitě líbila, takže moc tvrdý určitě nebyl.

P. Vandas 16.7.2018 16:21

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Láňo, vůbec nic netušíte o přemýšlení náruživých kostelnic. Což by jim takový podlý čin mohl udělat radost? Spíše bych uvěřil tomu, že je levně koupily v dobré víře od zloděje. :-):-):-)

L. Kolman 16.7.2018 16:25

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

No nic, asi tam u vás jsou ty kostelnice lepší. To ale neznáte ty zdejší. Ty vám bez mrknutí oka ukradnou hezké květiny přímo z hrobu na hřbitově. Pro ilustraci by vám stačila jedna příkladná kostelnice z naší ulice. Přijde ze mše a už na dvoře lítají ku..y a pi.e. Tak nadává i slepicím a králíkům.

P. Vandas 16.7.2018 16:42

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Vy tam na té Moravě jste vůbec takoví jiní, že. :-):-):-) Třeba takový Kajan. Nic takového jsem v okolí i jinde neviděl.

V. Čermák 16.7.2018 16:22

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Blbost, hortenzií jsou teď všude mraky a zrovna na oltář je není potřeba krást. Nenávist je svinstvo pane Kolmane...

V. Čermák 16.7.2018 16:09

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Jak s vámi často souhlasím, tak tomuto nevěřím, ani omylem....

L. Kolman 16.7.2018 16:19

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Čermáku, si myslíte, že by mě bavilo si takové věci vymýšlet? Si pište, že ne. Ty hortenzie byly takové krásné tmavě růžové, velké ... fakt jich docela škoda. Když se o ně někdo poctivě stará a dělají mu radost. No jo, co naděláte!

L. Kolman 16.7.2018 16:21

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Jo, abych byl úplně přesný. Paní Hanzlíková to odhadla na 50 květů plus mínus.

V. Čermák 16.7.2018 16:31

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

No, já u toho nebyl, ale Oltář za to určitě nemůže. Jestli to udělal nějaký blb, tak farář to určitě neukradl, že? Nenávist je svinstvo, pane Kolmane....

L. Kolman 16.7.2018 16:39

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

A kdo koho jako nenávidí? Jestli myslíte mě, pak nemluvte z hladu. Moje matka byla celoživotní zapálená kostelnice. Jenže ta by neukradla z těch hortenzií ani lístek. Zkrátka a dobře, věc se má asi tak. Tak jak se najdou mezi kostelníky podvraťáci, tak se mezi komunisty (bolševiky) najdou slušní a poctiví lidé. Jsem dost starý na to, abych toto zaregistroval.

P. Vandas 16.7.2018 16:49

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Jestli se ty dvě skupiny u vás nakonec nespojily u těch hortenzií. :-):-):-)

V. Čermák 16.7.2018 16:51

Re: Vandasu, na vás kostelníky si musíme

Neblbněte, žádná kostelnice nic neukradla. To nevíte, že na hřbytově se kradou a přemisťujou krásné květiny? Jistě v dobré víře, ale Blbého. Mluvím o vaší nenávisti k Církvi, asi ani né ke Křesťanství, o kterém asi moc nevíte...

J. Fialová 16.7.2018 15:43

Vtipný komentář z idnesu:

"Americký prezident hájí zájmy USA, ruský prezident hájí zájmy Ruské federace, no a čelní představitelé Evropské unie hájí zájmy Afriky. Američtí a ruští politici chtějí své země posílit a ti evropští tu Unii zničit. Holt každý dělá co umí."

S. Netzer 16.7.2018 15:43

Re: Vtipný komentář z idnesu:

To je opravdu nesmírně vtipné.

P. Vandas 16.7.2018 15:46

Re: Vtipný komentář z idnesu:

Kdyby to nebyla krutá pravda, tak bych Vám, paní Fialová udělil dnešní hvězdičku za nejvtipnější glosu. Ale i tak, je to úžasně trefný popis zločinného konání představitelů EU a Německa. :-):-):-)

V. Čermák 16.7.2018 15:56

Re: Vtipný komentář z idnesu:

Vyvíjí se to dobře. V 89 jsme taky u nás čekali až nakonec...

S. Netzer 16.7.2018 16:25

Re: Vtipný komentář z idnesu:

Lháři.

M. Kolář 16.7.2018 15:55

Re: Vtipný komentář z idnesu:

No, když se realisticky podíváme na vývoj životní urovně Rusů za posledních pár let, nebo například, co si o ochraně zájmů Američanů myslí lidé z fy. Harley Davidson a jiných,neviděl bych to s tím hájením zájmů až tak křečovitě ::)) Zlatá EU.. .. :::)))