20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Babiš se distancoval od Okamury

Před týdnem jsem tu prorokoval, že se Babiš bude muset odříznout od Okamury. Vedla mě k tomu prostá logika, ta zřejmě chybí všem těm, kdo se i před tím týdnem zalykali nadšením nad tím, jak si ANO musí nutně padnout do náručí s komunisty a okamurovci. Realita je jinde.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Švik 8.2.2018 20:21

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Ano, pojmem negr označuji podělané Afričany, kteří do Evropy přišli chlemtat dávky a rošiřovat osvícený islám. To nemá s rasou nic společného. Nicméně ten váš příspěvek je rasistický svým obsahem, nikoliv formou. A hlavně...kde zůstalo to vaše "nic víc k tomu nemám", pozérský, rasistický, totální blbe ? :-)

J. Venc 8.2.2018 20:26

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Nepsal jsem o žádných Afričanech, přiblblý pozérský budhisto. To jste si tam vyprojektoval Vy a zcela nerasisticky, že.

Hodnocení mého komentu pablbem Vašeho ražení mne tedy nechává v klidu, proberte to raději s Vobrem nebo tak. Blb k blbovi. Shodu najdete snadno, myslím.

:-)

D. Švik 8.2.2018 20:34

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Á Bohoušek se zlobí. Jak jste hloupý, tak jste průhledný. Nejste v klidu, jste dost nasraný, že vás někdo načapal, jak tu prezentujete, ten svůj latentní rasismus, špatně překrytý blahoskloným multikulturalismem. Už vás dechám, dostal jste dost naložíno a nedělá mi dobře, když někdo v koutečku brečí. Jsem ve skutečnosti strašný outlocita.

J. Venc 8.2.2018 20:48

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Nikoli. Jste jen prostý a patrně i zakomplexovaný blb, který zde píše o "negrech" a Afričanech, byť to o nich vůbec nebylo.

Ale nechte mne, s tím souhlasím. Diskuse s Vámi mne neobohacuje ani v nejmenším. Budhistický pozére.

J. Václavíková 8.2.2018 20:37

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

O Británii a Brexitu zajímavý pohled Přibáně. Jen ten citát v titulku není citát, ale kravina.

https://dotyk.denik.cz/publicistika/jiri-priban-nejvetsim-ohrozenim-civilizace-je-narodni-suverenita-20160929.html

B. Hančl 8.2.2018 20:49

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Přibáň je klasický vlezdoprdelista EU.

J. Venc 8.2.2018 20:51

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Četl jsem. Zajímavé.

Ovšem nic, co by nás nebo Albionské snad i mohlo někam posunout. Status quo.

J. Václavíková 8.2.2018 20:52

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Beru to jen jako vhled do tamních reálií.

M. Prokop 8.2.2018 21:19

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

nejen citát.

M. Moravcová 8.2.2018 19:57

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

já jsem četla, že to byl Cikán.

J. Venc 8.2.2018 20:06

Re: Tak čtu vedle, že snad nejstarší dohledatelný Brit

Může být. I modroocí se patrně najdou. Každopádně se tam "nějak" dostal a dodnes zachoval. Prostě kuriositka.

:-)

J. Anděl 8.2.2018 19:19

Paradox

Jediná možnost, jak mohou mladí přehlasovat staré, nastane, když staří budou mít hodně dospělých dětí.

Což je takový paradox, který si konzervativní zastánci tradic (a velkých rodin) neuvědomují. Neuvědomují si ho ani "liberálové" prosazující osvobození od rodičovského břímě. Že prosazují něco, co z dlouhodobého hlediska půjde proti nim a jejich ideám. Dnešní převaha naštvaných starců je důsledkem snah mladých pokrokových lidí v minulosti.

J. Venc 8.2.2018 19:27

Re: Paradox

Mladí jsou snad zodpovědní za nasranost starců?

Mladí jim tedy (těm starcům) odkázali či odkazují současný svět?

Hm. Stavíte obecně platná a uznávaná paradigmata doslova na hlavu, byť i možnost, že naopak mladí odkazují a postupují všeho dosaženého starým jest teoreticky možná. V nějaké časové smyčce nebo tak.

Asi.

:-)

J. Anděl 8.2.2018 19:33

Ale néé. Staří si svůj svět, který se jim třeba nelíbí, vytvořili, když byli mladí.

Když bude hodně dětí, bude za pár let hodně mladých dospělých, kteří přehlasují ty staré a nebudou se jich ptát.

Když bude dětí málo, přehlasují staří ty mladé a budou si uchovávat svůj svět, dokud konečně neumřou

J. Venc 8.2.2018 19:42

Re:

A to jo. Omlouvám se, neb přehlédl jsem coby podstatné to "rodičovské břímě", v tom Vašem komentu.

V posledním odstavci jest ostatně shrnul reálné paradigma dnešní doby. Válcují nás, ti nasraní staříci. Zapomínajíce či přehlížejíce, že přesně tento svět, že kterého jsou nasraní oni sami vytvořili, když byli mladí.

:-)

J. Kombercová 8.2.2018 19:52

Re:

Aneb, co jsme si vychovali, to máme. :)

J. Venc 8.2.2018 20:08

Re:

Ano. Mladí ne vždy poslouchají, co jim radí staří a snaží se občas i měnit, co jim bylo zanecháno. Těmi starými, ovšem. Na to nezapomínat!

:-)

M. Jandáková 8.2.2018 20:25

Re:

Byla vám zanechána kultura ochrany žen ze strany mužů. V současnosti sem přicházejí vaši vrstevníci, preferující pohrdání ženami. Jak se k stavíte Vy osobně k fyzickým útokům na dívky, které pošlapaly čest mládence tím, že odmítli jeho pozvání na rande anebo na manžela starší dámy, která nedala přednost ve dveřích mladému migrantovi, takže za to musel pobodat jejího manžela, neb byla znevážena jeho čest?

J. Venc 8.2.2018 20:32

Re:

Nerozumím. Máte snad pocit, že jste nějak popsala obecnou identitu mé generace? Rozhodně nikoli, byl jsem vychováván (mými dodnes nenasranými a spokojenými staříky) k úplně jiným hodnotám a držím se jich.

:-)

J. Vobr 8.2.2018 18:47

BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

Toť vše !!!

____________________________________

J. Vobr 8.2.2018 18:48

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

Vše ostatní je "kdybylogie" !!!

_________________________________________

M. Franková 8.2.2018 18:50

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

A žabožrouti, na ty jsou taky docela alergičtí. Prostě tandem Berlín - Paříž.

J. Vobr 8.2.2018 18:53

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

Jedni prohráli válku a druzí kolaborovali !!!

_______________________________________________

Systém tandem !!!

O. Uživatel 8.2.2018 18:58

Uživatel požádal o vymazání
J. Vobr 8.2.2018 19:03

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

To má být odklon ???

O. Uživatel 8.2.2018 19:03

Uživatel požádal o vymazání
V. Čermák 8.2.2018 19:16

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

Ale nepovídejte. Jako malá zemička jsme " v průseru" pořád, bez ohledu na to, kam se nakloníme...

M. Franková 8.2.2018 19:26

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

Asi proto, že jsme zvyklí, tak stále jsme.

R. Tesařík 8.2.2018 19:37

Re: BRITOVÉ JEN ODMÍTLI,ABY JÍM ŠÉFOVALI NĚMCI

To byste možná měl říct těm vojákům v zahraničních jednotkách..o té formalitě.

O. Uživatel 8.2.2018 20:00

Uživatel požádal o vymazání