17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

ANO vede v preferencích

Předvolební výzkumy před volbami do Evropského parlamentu naznačují podstatné vítězství Babišova ANO a propad ČSSD, Na třetím místě je se stabilními výsledky komunistická strana a peleton uzavírají TOP 09, ODS a lidovci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 19.5.2014 17:00

Re: Dnes se nám dařilo. :-):-)

My se koupeme jednou týdně v neckách. Co je to vířivka, zatím nevím. :-):-)

O. Slavík 19.5.2014 17:10

Re: Dnes se nám dařilo. :-):-)

... ty joooo , tak to je hard sex. Já to tušil. :-):-)

J. Václavíková 19.5.2014 17:13

Re: Dnes se nám dařilo. :-):-)

Zajímavé, jaké asociace může u někoho vyvolávat větrný mlýn :-)))

P. Vandas 19.5.2014 17:20

Re: Dnes se nám dařilo. :-):-)

Vy už to nepamatujete? Ale já jo. Z dětství. Necky na židlích v kuchyni. Nejdříve holčičky, potom hoši , potom maminka a naposledy tatínek. A bylo očistě dostáno. :-):-)

M. Prokop 19.5.2014 16:37

Re: Dnes se nám dařilo. :-):-)

Praha zatím (polo)jasno.

Taktéž zdravím.

M. Prokop 19.5.2014 16:17

A hele, koho by to udivilo .....

http://www.lidovky.cz/v-televizni-debate-nejvic-lhal-john-a-liska-tvrdi-demagog-cz-pow-/zpravy-domov.aspx?c=A140519_104202_ln_domov_oka

F. Doušek 19.5.2014 16:36

Re: A hele, koho by to udivilo .....

a na opačné straně Petr Mach.

M. Prokop 19.5.2014 16:41

Re: A hele, koho by to udivilo .....

Koukám, že jsem dobře udělal, když jsem to v rámci duševní hygieny a Johna s Liškou vida, vypnul.

M. Prokop 19.5.2014 16:43

Re: A hele, koho by to udivilo .....

Hofmana asi klepne, liberál, nelže ....

O. Slavík 19.5.2014 16:54

PRAVDOMLUVNOSTI Macha učila Kykina

... Tu-ááá.

:-)

K. Drobková 19.5.2014 16:11

ODS angažuje Nohavicu ......

http://www.novinky.cz/domaci/336703-bezte-nekam-s-eurem-zpiva-nohavica-ve-spotu-ods.html

To bude Kajan přímo nadšenej. Ten má Jarka moc rááád ...... :-)))

J. Kombercová 19.5.2014 16:13

Re: ODS angažuje Nohavicu ......

Drbna z Vrbna bude zapomenuta... když se dílo podaří. :)

K. Drobková 19.5.2014 16:15

Re: ODS angažuje Nohavicu ......

:-)) Ani na Slušovice tenkrát Nohavica nezapoměl ... :-))

P. Hofman 19.5.2014 16:20

Re: ODS angažuje Nohavicu ......

Tak ono se ten chlast na tom mozku jednou musí ukázat.

E. Sevrát 19.5.2014 16:17

Re: ODS angažuje Nohavicu ......

ODS je nepoučitelná a nevolitelná.Nechat se podporovat a platit za to udavačovi z Těšína,to již mohou rovnou podporovat Babiše.

S. Netzer 19.5.2014 16:17

Re: ODS angažuje Nohavicu ......

Užasné.

:-(

P. Rajman 19.5.2014 16:38

Srovnáváváním eura s bony

a používáním plurálu majestátu dal najevo, že se cítí králem a mluvčím tech občanů, kteří od dob komunismu neopustili 4. cenovou. Budiž, ale proč mu dává ODS najevo, že si v tom s ním notuje, to mi nesedí. Buď kecá Nohavica nebo ODS nebo (a to je nejpravdepodobnejší) oba.

E. Sevrát 19.5.2014 16:08

I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

v minulé pondělní příloze ONA DNES (takový plátek pro ženský), byl originální recept na Ukrajinský boršč. Při porovnání manželky s recepty v různých kuchařkách na Ruský boršč žádný rozdíl,pouze ten název. Dnes tam budou asi Ukrajinská vejce - možná Jaceňuka a Turčynova.

J. Kombercová 19.5.2014 16:10

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

Česká kuchyně také není nijaký originál... jak je to jeden region, tak holt i ta jídla jsou si podobná, byť se jmenují jinak.

E. Sevrát 19.5.2014 16:13

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

V tom máte pravdu,ale slyšela jste někdy před tím o Ukrajinském boršči ? Možná na Ukrajině.

J. Kombercová 19.5.2014 16:16

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

Nevim, nějak jsem to nepitvala, spíš jsem slyšela o boršči, o jeho složení s důležitou ingrediencí červené řepy a tím mě přestal zajímat. Holt se jí boršč na Ukrajině i v Rusku, taky asi v Polsku no a jak vidno, i v Česku. Nemyslím, že je jen jediný recept, možná i každá rodina má ten svůj jediný recept, zrovna jako u nás, abych srovnala srovnatelné, bramborový salát... taky není na jedno brdo.

J. Valhová 19.5.2014 17:06

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

Mudrujte tu o Stalinovejch koulích, o ruském boršči, o ukrajinském boršči, zkrátka tvrdě bojujte proti Rusku ! Kdyby ovšem náš dnešní spojenec pod vedením svého šíleného fýrera a u nás v zastoupení krvežíznivým katem Reinhardem Heidrichem a jeho nohsledem K.H.Frankem uskutečnili své ďábelské plány, pak zde nikdo z nás  na NP asi nediskutuje ! Pár šťastlivců by rubalo sibiřské stromy u Lény a noví příslušníci herrenvolku by  válčili třeba v Persii!!!

J. Šimek 19.5.2014 16:16

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

A tímhle dotazem jste definitivně podepřel údernost titulku svého příspěvku tom, že MF DNES tvrdě bojuje proti Rusku.

Tohle je etalon Vašeho kašparství.

J. Kombercová 19.5.2014 16:19

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

No, to víte, ta ruská vejce, co se prodávala, to byla skutečně receptura pocházející z doby ještě za cara. :) Nebo až sovětská... tak proč ruská? To je na hlavu. :)

E. Sevrát 19.5.2014 16:22

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

Stále se prodávají,aspoň v Praze pod názvem Ruská vejce.Proč Anglická slanina, snídaně nikoliv Britská.

E. Sevrát 19.5.2014 16:19

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

To kašparství ze strany MF DNES..

J. Kombercová 19.5.2014 16:25

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

...a nejste jen trošku vztahovačnej?

O. Slavík 19.5.2014 16:24

VEJCE S KAVIÁREM

http://www.youtube.com/watch?v=jHk1081Unmk

a jedééém. :-) :-)

J. Jílek 19.5.2014 16:47

Re: I MF DNES bojuje tvrdě proti Rusku,

Ukrajinská varianta boršče klade důraz na sytě červenou barvu, řepa se proto připravuje samostatně a ještě před samotnou tepelnou úpravou se zastříkne octem. Do zeleninové směsi se přidává petrželka a rajčatový protlak, doporučeným tukem je vepřové sádlo, které by mělo přejmout barvu protlaku - na hotové polévce by měla plavat jantarově zbarvená mastná oka. Vyškvařené kostičky sádla se doplňují i do hotové polévky.

M. Varadinková 19.5.2014 16:02

Rozbor fotek z Oděsy

http://jdem.cz/ba4kb6

A včíl mudrujte, Jílku a spol.