17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

ANO vede v preferencích

Předvolební výzkumy před volbami do Evropského parlamentu naznačují podstatné vítězství Babišova ANO a propad ČSSD, Na třetím místě je se stabilními výsledky komunistická strana a peleton uzavírají TOP 09, ODS a lidovci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 19.5.2014 19:57

Re: NATO diskutuje

Pokud tím "jsme" myslíte ČR, tak rozhodně, ale v nápravu moc nedoufám.

I. Gellner 19.5.2014 20:00

Re: NATO diskutuje

..rozhodně tím byla myšlena celá Evropa (možná s výjimkou GB)

P. Hofman 19.5.2014 20:03

Re: NATO diskutuje

Myslím tím všechny státy NATO, neb o nich se v tom článku píše. Kromě USA.

J. Láníček 19.5.2014 20:00

Re: NATO diskutuje

Kolik dáte z úspor? Každý musí povinně zaplatit aspoň jednoho kalašnikova. Vy jste uvědomělý, určitě koupíte aspoň jednu raketu země-vzduch, nebo aspoň balík patron do pinďoura.

P. Hofman 19.5.2014 20:07

Re: NATO diskutuje

Stát se mě ptát nebude a buď zvýší daně, nebo je přesune z jedné kapitoly do druhé. Já budu plně souhlasit, i když vím, že zrovna my to nevytrhneme.

I. Gellner 19.5.2014 19:32

Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

tak ona současná majdanská chunty prý JE ochotná k jednáním se všemi.. -) ..narozdíl, prý, od Kaddáfího.

To je dobře, že nám to Arabské jaro vyšlo, a že se Lybie po tom řezníkovi demokratizovala! Teď je prý po smrti 70 poslanců, kteří poprvé nalezli do poslaneckých lavic - ale to jsou jen drobnosti, to se vyřeší..ale bez amerických vyslanců, ti tam také nemají moc dlouhou životnost.. tak alespoň že hospodářství klape! Už naplnili jeden tanker, severokorejský, ale to se taky nějak nepovedlo.. no nic, hlavně že je lépe. To si Lybijci jasně uvědomují, a vypravují početné děkovací delegace do Evropy, takže víc než v Lybii jich je na Lampeduse. A tam podporují zkomírající cestovní ruch! -)

S. Lazárek 19.5.2014 19:35

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Libye, ale v tom zápalu.....:-))

I. Gellner 19.5.2014 19:39

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

..píšu to v Krušnohorském dialektu.. -)

J. Kombercová 19.5.2014 19:39

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

...přihodím si švestičku... Romancov. :)

S. Lazárek 19.5.2014 19:41

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Já to nečetl, jen mi bouchla do očí ta Lybyje......:-)

J. Kombercová 19.5.2014 19:43

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Finta bývala ypsilon s tečkou. :)

S. Lazárek 19.5.2014 19:44

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Tohle prej je zase nějakej dyjalekt, čy co....:-)

J. Láníček 19.5.2014 19:44

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

To jsou zásadní připomínky, to zcela mění situaci.

J. Kombercová 19.5.2014 19:47

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Jaký komentář, takové poznámky. Jak se do lesa volá, tak vyběhne hajnej.

I. Gellner 19.5.2014 19:52

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Jste si teď jistá?

J. Kombercová 19.5.2014 19:55

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Nejsem. Můžete mi to klidně rozmluvit.

I. Gellner 19.5.2014 20:01

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

..to tady nemá smysl.. rozhodující jsou "pravidla smečky".. -)

S. Lazárek 19.5.2014 20:06

Re: Ten byl dobrej, ten Romancev..! -)

Myslíte štěkací? Tak to jE UŽasNÉ!!......:-)))))))))))))))))))))

J. Láníček 19.5.2014 19:25

Se mi líbí,

jak Západ furt kvičí, že mají Rusové odprejsknout ze svého území v blízkosti Ukrajiny. Přitom haraší kvérama v Lotyšsku, Polsku, Rumunsku a bůhví kde ještě. Jen se Rusové odlepí, už budou na východě Ukrajiny řádit gardisti jak černé ruky rozmlátí to tam na cimpr campr.

S. Lazárek 19.5.2014 19:27

Re: Se mi líbí,

Některá jejich území jsou jejich jen velmi krátce, naposledy ukradli Ukrajincům Krym, tak se nedivte.

J. Láníček 19.5.2014 19:47

Re: Se mi líbí,

Já se nedivím, já to schvaluji. Fašistům nechat své historické území, kterého se zbavili něčí blbostí (spíš krátkozrakostí), také bych to tak udělal. Navíc když se tam chystali Američani ....!

E. Heusinger 19.5.2014 18:47

Na Radiožurnálu

jsem si odposlechl předvolební besídku. Velmi mne zaujal Tomáš Tožička z České pirátské strany.

To nejdůležitější (pro mne) bylo, že lidská práva musíme poměřovat jedním metrem bez ohledu jsou-li porušována "u našich" nebo "u jejich".

Takže vím koho volit, neboť včera mne naštval Liška, který pojímal lidská práva "po schwarzenbergsku".

VIVAT PIRÁTI!!!

O. Uživatel 19.5.2014 18:55

Uživatel požádal o vymazání
E. Heusinger 19.5.2014 19:11

Re: Na Radiožurnálu

Smrtelně vážně.

Nejen kvůli uvedeným lidským právům, ale i kvůli názorům na fungování EU.

Vše je jistě v archivu ČRo.

M. Ilsner 19.5.2014 19:55

Re: Na Radiožurnálu

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3124953

P. Boublíková 19.5.2014 18:38

Děsné kváky, kterými nás média krmí

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/336725-v-centrale-odboru-v-odese-zabijel-chloroform-nikoliv-zplodiny-z-pozaru.html

Chloroformové páry jsou cca 4 x těžší než vzduch, hromadí se proto u podlahy. Kromě toho k tomu, aby se člověk otrávil, je potřeba vdechovat velmi koncentrované výpary (např. z kusu látky nebo z nějaké nádoby). Kolik cisteren chloroformu měli v Domě odborů, že se otrávilo tolik lidí? :-) Kromě toho to celé nejde moc dohromady s tím požárem, ačkoliv chloroform extrémně hořlavý není...

J. Láníček 19.5.2014 18:44

Re: Děsné kváky, kterými nás média krmí

To jim musel poslat Jílek, ten má na Ukrajině vlastní informační zdroje, jejichž zjištění jsou nezpochybnitelná, jak tady psal. Prý ale došlo při přepisu z ukrajinštiny k pochybení a správně to měl být propan-butan v maximální koncentraci.

V. Hajková 19.5.2014 18:56

Re: Děsné kváky, kterými nás média krmí

Máte  100%   pravdu,  to je   opět  neuvěřitelný  BLAF!

S. Udatný 19.5.2014 18:57

Re: Děsné kváky, kterými nás média krmí

soudružko Boublíková, než začnete někoho napadat, tak se seznamte s tištěným textem, který uvádějí média. Média nepíší, že se uváděné osoby otrávily chloroformem, to píší jen vaše komunistická média (vydává rudý zmetek Porybný a rudí zmetci je čtou), média uvádí, že v plicích osob byly nalezeny stopy po látce, která je obsažena ve chloroformu.

Takže nikdo nepíše o otravě chloroformem, to jen alternativní osoby tyto bláboly rozšiřují.

V. Hajková 19.5.2014 19:05

Re: Děsné kváky, kterými nás média krmí

zpráva  ČTK-  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-odeskem-dome-kde-si-stret-vyzadal-48-obeti-byl-chloroform/1081027    Nechápu,  proč  napadáte   p. Boublíkovou.  Myslím,  že  je  ta  poslední  které  by  se  mělo  nadávat  do  soudružek!