6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

A co Obst?

Kauza Čunek - aspoň ta původní - je, zdá se, ukončena a zatímco opoziční politici zuří a novináři nešetří slovy o pachuti v ústech či politické manipulaci, vláda Mirka Topolánka má slovy premiérovy tiskové mluvčí konečně nám tak dobře známý "klid na práci".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
loula 10.8.2007 13:58

Re: ...Re: Řiť IP: 212.47.14.xxx ...blábolící...

Ano, nejsou bezvýhradnou součástí koalice. Vystoupili oficielně z oposice - třeba proto, že se jim obracel žaludek - a uzavřeli písemnou smlouvu o spolupráci s koalicí. Totiž ta spolupráce se nevztahuje jen na umožnění vzniku vlády, ale i na rozhodující budoucí hlasování.

LID 10.8.2007 14:11

Re: Re: ...Re: Řiť IP: 212.47.14.xxx ...blábolící...

A prý to neni zadarmo................Troubové;-D

Ladislav N. 10.8.2007 16:57

Re: loula IP: 193.86.108.xxx

Jenomže jsou tam PODMÍNKY, které koalice nesmí porušit. Tudíž reforma tak, jak by ji ODS provedla při jasné převaze v parlamentu, se konat nemůže. Co na tom pořád nechápete?

loula 10.8.2007 17:43

Re: Re: loula IP: 193.86.108.xxx

Velikost politika se nepozná podle toho, co dokáže prosadit při absolutní převaze, to dokáže každý diktátor. Velikost politika se pozná podle toho, že silou svých argumentů dokáže prosadit myšlenku i tehdy, kdy absolutní většinu nemá. Jestliže program ODS je podle jejich expertů ten jediný, který je schopen postavit na nohy hospodářství rozvrácené vládou CSSD, tak jak to, že o tom ODS není schopna přesvědčit svoje partnery. Jsou snad padlí na hladu, ti partneři? Nebo je to jinak, a program ODS není jedině možná spasitelná varianta, a existují varianty účinnější? V diskuzích ekonomů na radiu6  se zcela otevřeně hovoří o tom, že rovná dan je ikona ODS, která vůbec není vyžadována stavem hospodářství, že existují  důležitější kroky.

Jara 10.8.2007 12:59

A co ta státní zástupkyně...

A co ta státní zástupkyně,která zastavila vyšetřování několika soc.dem. funkcionářů v kauze biolíh,s tím,že si pouze půjčovali peníze .Paroubek se jich okamžitě zřekl,asi věděl proč a ejhle.A opět ticho po pěšině.

hrouda 10.8.2007 13:03

A co aféra s přidělováním bytů v Brně

oba aktéři z ODS prý nechtěli úplatky, ale peníze chtěli dát na rekonstrukci těch bytů;-D A to ještě nerozebíráme Prahu .....

hrouda 10.8.2007 12:58

Inzerát

Hledá se velmi schopný žurnalista, který zastaví příval propagace Paroubka v médiích. Náplní práce bude pravdivě informovat o úspěšných krocích této vlády, včele s premiérem Mirkem Topolánkem.

www racek 10.8.2007 12:58

Re: Inzerát

no, to by byl týhle vlády konec.

Řit 10.8.2007 13:05

Re: Re: Inzerát

Tak mohou nastoupit modří psi:-D

hrouda 10.8.2007 13:06

Náš premiér a jeho ministři se ještě zapíší do dějin ČR

Dag Badman 10.8.2007 13:09

Re: Inzerát

To rovnou můžete dát inzerát, že hledáte někoho na pozici nezaměstnaného :-)

Malý Aston 10.8.2007 12:57

Řešení podle Stalina!

Nic nefunguje.Soudci rozhodují každý jinak a jak mají čas,policie když nebojuje proti sobě tak se řídí dle pokynů té nebo oné politické nebo ekonomické skupiny,státní žalobci(prokurátoři) taktéž.Funguje to jako za Stalina a jeho pohrobků.Pokud se nesereš do politiky,nemáš zájem o státní zakázky máš relativně klid a maximálně tě bude otravovat nějaký číhající dopravák zda máš lékarničku a náhradní sadu žárovek,které stejně nepotřebuješ.Já chápu levici,vláda jim unikla o vlásek a tak dělají bordel.ÚV ČSSD a ÚV KSČ rozhodlo,Čunek musí být zavřen.Jakýkoliv jiný výsledek je nepřijatelný.Ani Paroubek ani Filip se nemohou zbavit své odpovědnosti za práci soudů,policii,státní zástupce.Vládli tady 8 let a to je výsledek jejich práce.Takže kdo tady má udělat pořádek? Paroubek nebo Sobotka s Rathem?Mají tady vládnout zákony nebo usnesení ÚV jako za Stalina?:-D

hrouda 10.8.2007 13:00

Takže kdo tady má udělat pořádek?

No přece naše vláda! Jenže žurnalisté neinformují o její práci a krocích k nápravě škod, které tu levice způsobila. Vůbec se nedivím, že je Toplánek na novináře naštvaný.

www racek 10.8.2007 13:02

Re: Takže kdo tady má udělat pořádek?

voni by informovali, a rádi ...

hrouda 10.8.2007 13:05

Máte falešnou představu o činnosti premiéra a ministrů

Oni pracují tak, že ani nemají čas nahánět novináře, aby je informovali o své práci. Bursík také jistě není na obyčejné dovolené ......

Řit 10.8.2007 12:57

Přátelé modří ne aby jste náhodou také sepsuli tu svou stranu v té kritice....Já vás jen čtu,,,,,je to směšné,,,,,velmi...To je muj kyblíček......To je má lopatička§§§

Jo, ale zase je od vás hezké že tu svojí ODESKU nedáte i kdyby vám nakopala zadnici....Tak pište vydělávejte ten grošík.........A lžete trochu méně;-D

Lippold 10.8.2007 12:54

Za vlády ptákostrany se daří všem možným darebákům

Kam se takový Obst hrabe na Andreu Januarevičnu Veseckou-Vyšinskou a Arifa Urválka Salichova. Konec konců, soudě podle jména, nestudoval on ten pán práva právě za A.J.Vyšinského ??

eTony 10.8.2007 12:57

Re: Za vlády ptákostrany se daří všem možným darebákům

... hle, v Bohnicích už mají po - o .........

Lippold 10.8.2007 13:06

Těžko říct, milý eTony, co mají v Bohnicích

Píšu z místa cca 400 km na západ ... mimochodem, docela se těším, až protekčním darebákům z řad ptákostrany po dalších volbách sklapne. 

eTony 10.8.2007 13:10

Re: Těžko říct, milý eTony, co mají v Bohnicích

a ostatním nemusí ?? Velice podivné ............. a Bohnice ?? Tam choděj i ministři .....

Dag Badman 10.8.2007 13:23

Re: Re: Těžko říct, milý eTony, co mají v Bohnicích

Jenže ti tam chodí ředitelovat...

PetrH 10.8.2007 13:19

Re: Těžko říct, milý eTony, co mají v Bohnicích

Na západ od čeho, probůh? Rudej výsadek v Němecju?

Řit 10.8.2007 12:53

Přátelé modří ne aby jste náhodou také sepsuli tu svou stranu v té kritice....Já vás jen čtu,,,,,je to směšné,,,,,velmi...To je muj kyblíček......To je má lopatička§§§

jarda 10.8.2007 12:50

Ivane

s tím, že se to mohla dozvědět na policii - to je zajímavé - zkuste to rozvést ... ale zřejmě by tam také na konci musel být nějaký důkaz a nějaký soud?

nosál 10.8.2007 12:49

koukněte na

http://www.novinky.cz/domaci/zalobce-z-kauzy-cunek-vystoupil-z-unie-statnich-zastupcu_120538_06lnt.html ňák se nám soudruh Obs pos...l. No,už to byo neudržitelný .tahle parta jela v kdejaké lumpárně a mysleli  si, že jsou neportazitelní. nejdřív Hučín, za což by v normálním státě museli žalobce odvolat pro nejméně zpoackaný ale zfalšovaný a lživý proces, tedy obžalobu včetně vazby, pak Čuněk, mnezitím Uzunlogu...nějak se to soudruhům sype, což??

jarda 10.8.2007 12:51

Re: koukněte na

no ale je smutné, že se Hučín začal vyšetřovat už za vlády ODS :-((

vendelín 10.8.2007 12:57

Re: Re: koukněte na

Vyšetřování není věcí rozumných politiků. Ovšem pak tomu dal totální korunu korunní princ ČSSD Gross, který prohlásil, že Hučín bude sedět, až  z černá.....;-)

jarda 10.8.2007 13:03

Re: Re: Re: koukněte na

to fakt řekl? ... no, on Gross je docela jednoduchý ... ale s tím Hučínem jsem měl spíše na mysli to, že si tehdejší NSZ nevšiml, jak to v Přerově vyšetřují ... já mám do Přerova kousek a tak mě to dost zajímalo - a měl jsem od začátku pocit, že Hučína chtějí zavřít protože na ně asi ví něco, co by se nemělo dostat na veřejnost ... tak jsem byl dost smutný z průběhu té kauzy už od počátku ...

divana 10.8.2007 13:08

Re: Re: Re: Re: koukněte na

lidi jako hučín vadí každému režimu, nedají se srovnat do latě...

jarda 10.8.2007 13:10

Re: Re: Re: Re: Re: koukněte na

já se také neschovávám v řadě ... ale nějak mám pocit, že jsem docela prospěšný ... i když - jak to kdo posuzuje ... to je fakt ...