20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

45. prezident USA zahajuje

V pátek se ve Washingtonu vystřídal Barack Obama s Donaldem Trumpem. Mohli jsme to sledovat na obrazovkách prostřednictví, České televize. Zde je dobře podotknout, že tentokrát to byl profesionální zpravodajský výkon, věcný a nezaujatý – důstojný, jako by obřad předání moci samotný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vobr 21.1.2017 14:00

Re: EU-ARMÁDA BUDE MÍT HLAVNÍ VELITELSTVÍ VE VICHY !!!

Ten bude na ruském velitelství v Paříži !!!

:-)))

:-)))

K. Němec 21.1.2017 14:09

Re: EU-ARMÁDA BUDE MÍT HLAVNÍ VELITELSTVÍ VE VICHY !!!

Vůdkyň hlavní stan nebude v Berlíně?

To je divné!

J. Matuška 21.1.2017 14:15

Re: EU-ARMÁDA BUDE MÍT HLAVNÍ VELITELSTVÍ VE VICHY !!!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Werwolf_(v%C5%AFdc%C5%AFv_hlavn%C3%AD_stan)

A. Trick 21.1.2017 13:42

No toto! Co s námi bude?

"Politolog Francis Fukuyama měl velmi zajímavý článek ve Foreign Affairs. Napsal v něm, že sedmdesát procent Američanů už toho má plné zuby a nechtějí, aby se jejich země snažila hlídat svět. Je to pohled zdola. Politici se ještě nepoučili, ale národ už nechce posílat dcery a syny bojovat někam do prdele, teď třeba do Sýrie."

Jaromír Sedlák PL

J. Vobr 21.1.2017 13:50

EU POD VEDENÍM MERKEL SKONČILA !!!

Tu-ááá.

L. Kolman 21.1.2017 14:02

Re: No toto! Co s námi bude?

Taky dobrý. Nejdřív rozdrbali co mohli, teď se budou tvářit, že s tím nemají nic společného a budou si řešit vlastní věci. O islamisty a uprchlíky se starejte sami.

J. Anděl 21.1.2017 14:44

Je mi líto. Rozdrbali si to hlavně Arabové. Jejich podíl na vlastním osudu opakovaně a trestuhodně pomíjíte.

P. Vandas 21.1.2017 13:35

Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

Od Realistů? :-):-):-)

K. Němec 21.1.2017 13:43

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

http://realiste.cz/WP_NEWS?opendocument&ID=549D1B7A613F9604C12580AE00630CA7

P. Vandas 21.1.2017 13:46

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

Díky. Dobrý komentář od skvělého Robejška. :-):-):-)

P. Vandas 21.1.2017 13:48

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

No tak já ještě s tou kritikou Realistů popřemýšlím, zda jsem se neunáhlil. :-):-):-)

J. Matuška 21.1.2017 13:56

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

Pavle, instinkt mi napovídá, přeci bys mě nezklamal. Mám vůči Tvé osobě velkou úctu - a vím proč! Stejné to je i s Petrem Robejškem. /Navíc odpověděl i na můj e-mail./ :-)

J. Matuška 21.1.2017 13:59

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

To bylo před lety, dneska už na to nemá čas. Když něco chci sdělit pužívám info@realiste.cz

Z. Čábelka 21.1.2017 13:56

Re: Kde najdu komentář k zvolení a inaugurování Trumpa?

:o)))

J. Matuška 21.1.2017 13:26

Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Realistické stanovy jsou k stažení na webu. /Mentor, sbor zakladatelů.../ Yes we will!

P. Vandas 21.1.2017 13:33

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Je to strašně pomalé, opatrné, z toho nic nebude. Do politiky je třeba vlítnout a bušit do vrat, dokud se neotevrou. A to u Realistů nevidím, ač jsem se na to těšil. Ve startovních blocích jsou zakleknuti dobře,kontrolují, zda mají správně oblečený dres a zavázané tkaničky u treter, ale nestačili si všimnout, že soupeři už běží. :-):-):-)

K. Němec 21.1.2017 13:40

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Z dálky to tak vypadá, ale třeba mají v rukávu nějaký Trumpf a až ho vytáhnou, budou ve volbách jedničky. :-)

P. Vandas 21.1.2017 13:50

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Je to možné. Držím Robejškovi palce, ale cesta na vrchol vyžaduje dynamiku, aby lidé uvěřili, že se něco změní a změní se to rychle. Ještě s tou kritikou budu brzdit, ale .... :-):-):-)

K. Němec 21.1.2017 14:08

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Je to tak, jak píšete. Sám si klidně počkám, nemám jinou volbu. Realisté, hlavně v osobě pana Robejška, je pro mne naděje, že do urny budu mít co hodit. Jinak je to bída s nouzí.

J. Matuška 21.1.2017 13:48

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Pavle, jako sportovec víš, jak správně zaběhnout 400 m, 800 m atd. Hlavně začátek nepřepálit. Jde o to, jak dlouhá trať je do říjnových voleb. Strana, která je zaregistrovaná cca měsíc, má mentora, dva tajemníky, sbor zakladatelů, Deklaraci, Kodex, Stanovy, vystoupení v ČT, spoustu více či méně kritických článků v médiích. Návrh na zavedení povinné vojenské služby na tři měsíce, dobrovolně i u žen, bude pořádně slyšet v médiích a mezi voliči. A v praxi se ukáže, jak funguje Paretovo pravidlo. /Zajímalo by mě, kolik z deseti diskutujících je pro REAL? Já se hlásím. Když najde odvahu pouze jeden... /Yes we will!/

P. Vandas 21.1.2017 13:53

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Jenomže lidé na nějaké Deklarace,Stanovya Kodexy vcelku oprávněně se@ou. Tím je nikdo nenakrmí :-):-):-)

J. Matuška 21.1.2017 14:06

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Všechny poltické strany i hnutí krmí voliče koblihami, propisovačkami /co já jich nasbírám/ aj. Ale já věřím, že i slova mohou se nakonec měnit v činy. Co, činy - hlavně v pozitivní výsledky. /Hergot to jsem řek ́ hezky./

P. Vandas 21.1.2017 14:19

Re: Realisté = REAL - zlidoví tato zkratka, ujme se?

Právě to je chyba. Pokud bude napodobovat všechny politické strany, tak bude jen další z mnoha zbytečných politických stran. Umění úspěchu je v tom, soupeře předběhnout, zaskočit, překvapit a i se od nich zásadně lišit. :-).-):-)

M. Mařák 21.1.2017 14:00

Real je dobrý nápad,

řekl bych, to skoro v každém chlapovi evokuje Real Madrid a tedy vítězství. Je to rozhodně mnohem lepší, než Apičáci.

J. Matuška 21.1.2017 14:08

Re: Real je dobrý nápad,

Martine, to jsem od tebe nečekal, Real Madrid! To já s obavami jsemi si představil brazilskou měnu. Ty myslíš na sport, já na prachy...

P. Vandas 21.1.2017 14:16

Re: Real je dobrý nápad,

Španělské "Real" je odvozeno od slova Královský, takže s realismem to zas tolik nesouvisí. :-):-):-)

M. Mařák 21.1.2017 14:19

Re: Real je dobrý nápad,

Ale je to dobrý nápad.

J. Matuška 21.1.2017 14:25

Re: Real je dobrý nápad,

Podle slovníku na Seznamu je uvedeno jako první skutečný, opravdový, reálný a dál "královský". Jsem rád, že jsi to zmínil. Možná, že i tu zkratku uvítají sami Realisté...

M. Mařák 21.1.2017 14:23

Re: Real je dobrý nápad,

Jardo, to bylo první, co mne napadlo.

:-)

P. Boublíková 21.1.2017 14:17

Re: Real je dobrý nápad,

Real - čistící prostředek :-)

http://www.zenit-caslav.cz/produkty/prostredky-pro-domacnost/227-2/real-cistici-prasek-lemon-2/