20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

45. prezident USA zahajuje

V pátek se ve Washingtonu vystřídal Barack Obama s Donaldem Trumpem. Mohli jsme to sledovat na obrazovkách prostřednictví, České televize. Zde je dobře podotknout, že tentokrát to byl profesionální zpravodajský výkon, věcný a nezaujatý – důstojný, jako by obřad předání moci samotný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Břízová 22.1.2017 13:06

Re: Drakonické vyhození od pojišťovny...

No to by asi nezamezilo, ale aspoň by si kuřáci ten opakovaný pobyt zaplatili. Tedy jistěže ne celý. Aby bylo jasno.

P. Vandas 22.1.2017 12:21

Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

...poslouchat. Je to o hovnu. Čekám, až mi pustí v televizi "Kdo probudí Pindruše." To bude zajímavější. :-):-):-)

J. Franke 22.1.2017 12:26

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Pavle, když nemoheš, tak nemoheš.

Ty nemáš na televizi kanálový volič čí rovnou tlačítko off? já na sebe už dlouho tyto nicneříkající kydy nepouštím a je mi fajn!!! Asi Tě trápí syndrom bývalého politika, jinak si to nemohu vysvětlit...

P. Vandas 22.1.2017 12:35

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Ano. Je to profesionální deformace, nicméně stejně intenzivně jsem prožíval politiku i v době, kdy jsem politikem z důvodů zřejmých, nebyl. :-):-):_)

J. Franke 22.1.2017 12:43

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Však jo... Já jen, že od jistých lidí čekat něco jiného, než vyplodí a ještě tomu věnovat svůj drahocenný čas, je škoda.

I. Břízová 22.1.2017 12:42

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Pindruše jsou skvělé, ale já se těším na Jake a tlusťoch. Líbil se mi Siska. Ale toho už nedávají. Co se pana Chovance týče, zdá se mi poněkud užvaněný. Užvaněnce nemám ráda.

J. Kombercová 22.1.2017 12:49

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Sisku dávají, jen ten Siska je už obsazen jiným hercem... podstata seriálu ale asi zůstala, sleduji namátkově a útržkovitě (takže o sledovanosti to až tak není), tak se jen domnívám.

K tomu Chovancovi... něco nám musí říct,pokud by mlčel, zdál by se být filozofem, ale kdo stojí dneska o filozofy? :))

I. Břízová 22.1.2017 12:55

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

No to máte pravdu. Protože Chovanec filozof, to už by bylo opravdu přehnané.:-))

P. Smutný 22.1.2017 12:52

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

Tak nejvíc užvaněný je Moravec.

J. Kombercová 22.1.2017 12:58

Re: Nějak toho Chovance , Pelčáka a Moravce nemohu, ani ....

:)

J. Mrázek 22.1.2017 12:58

Prý zelinář. Prý 6 měsíců práva v Plzni.

Nechtějte zázraky ....

L. Kolman 22.1.2017 12:09

B. Svoboda mluví v televizi hezky?

No tak šup s ním na Hrad. Sice tam bude tlačenice, ale když tak hezky mluví! Marně vzpomínám, kolikátý už to je, co se líbí a hned by ho někteří rádi viděli na Hradě. Mně se nejdřív hodně líbila Claudia Cardinale, pak Michelle Pfeiffer, teď asi Selena Gomez. Ta poslední na to nemá nejspíš roky, ty první dvě už jsou za zenitem, takže já asi utřu nos. Aspoň Andy McDowell byste mi tam mohli šoupnout, ta by taky šla.

P. Novák 22.1.2017 12:13

Re: B. Svoboda mluví v televizi hezky?

Hezký blbosti blábolíte v neděli v poledne...

L. Kolman 22.1.2017 12:55

Re: B. Svoboda mluví v televizi hezky?

To je asi z toho čerstvého luftu. Ráno jsem si byl s vnoučky zabruslit. Asi mi ten zdravý pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu nedělá dobře. Moc ideální čas. Mínus 4, sluníčko, led jako sklo...!

J. Franke 22.1.2017 12:31

Re: B. Svoboda mluví v televizi hezky?

??? Asi jsem debil, když vůbec nechápu, co mi chcete sdělit. Nechám to tak a seru na Vás....

J. Kombercová 22.1.2017 12:41

Re: B. Svoboda mluví v televizi hezky?

Máte recht. :)

P. Vandas 22.1.2017 12:06

Juncker je komik. :-):-):-)

V čele EU nemá komik, co dělat.

J. Franke 22.1.2017 12:32

Re: Juncker je komik. :-):-):-)

Ani kominík!

I když... Ty šuplíky bych Junckersovcům rozdal. Ale žádné kostky, ale koule!!!

J. Franke 22.1.2017 12:34

Re: Juncker je komik. :-):-):-)

tedy vlastími koulemi třepat v šuplíku... Za trest!

L. Kolman 22.1.2017 12:00

Trumpetova hlavní starost

první týden prezidentování. Mexická zeď musí počkat, nejdřív si musí v médiích prosadit, že na jeho inauguraci bylo o 50 lidí víc, než na té Obamově.

P. Vandas 22.1.2017 11:41

Tož požehnané Nedělní poledne vám přeji z Dobříše.

F. Doušek 22.1.2017 11:37

Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

legalizovat squating.

To si takhle odjedete na dovču, a po návratu budete mít dům obsazený bandou příživníků. Legálně.

A. Trick 22.1.2017 11:41

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

V Italii prý tohle dělají musulmani. Proč ne, vždyť "zelená je barva islámu".

K. Němec 22.1.2017 11:52

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

Pokud to bude legální, tak se jen rozhlédnete a obsadíte si něco jiného. Třeba úředníci chodí pravidelně na noc z úřadů pryč a má to výhodu, že v takovém domě za Vás platí energie stát. :-)

F. Doušek 22.1.2017 11:57

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

Spadl mi kámen ze srdce....

J. Kombercová 22.1.2017 12:36

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

Mě to frustruje, pak se divte, že bývám naprděná... když se snažím dodržovat pravidla hry a najednou na mě protihráči vysadí holou a sudí neodpíská faul.

K. Němec 22.1.2017 14:47

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

Já vím paní Kombercová, ale když je nejhůře, je třeba si z toho dělat prču, jinak se z toho zblázníme.

P. Spáčil 22.1.2017 14:33

Re: Zelení prý chtějí, krom jiných nesmyslů,

šanci to prosadit při své volitelnosti 0, 01 % mají asi stejnou jako Svobodní, co vyhodili Macha, neb spychl v EU.

I. Břízová 22.1.2017 11:32

Prima

Posloucháte na Primě pana doktora B.Svobodu?

J. Franke 22.1.2017 11:33

Re: Prima

Ne...

Koukám na biatlon a tam se politika neplete.