26.6.2019 | Svátek má AdrianaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Srdceryvné příběhy vytlačují politikuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 20, poslední: 22.11.2018 1:44, přehled diskusí

Opozice se stébla chytá:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 21.11.2018 13:22

Ač nerada, uznávám, že na článku p. Jelínka něco pravdy bude. Když se bude opozice chytat pochybné novinařiny namísto opravdové politické práce a brát jí jako záminku k hlasování o důvěře vlády, můžeme se brzo dotat do situace bači co stále volal "Pozor vlk!".

No,:
Autor: Š. Hašek Datum: 21.11.2018 10:04

tak jste nám slavnostně sdělil, že máte rád drby od Slonkové ...... . A máte zakázku na srdceryvný článek o padesáti řádcích. A mělo by tam být "objektivní rýpnutí si" (malinko) i jinam, než do Babiše.

Slabé, okoukané .....

Co tak mluvit pravdu?:
Autor: J. Vaníček 917 Datum: 21.11.2018 9:45

Babiš dal svým dětem "hračku" - Čapí hnízdo. Kolik hodně bohatých podnikatelů dává svým dětem něco pro jejich "podnikání-zábavu". A pak se o to stará a pomáhá jim. Někdo jim koupí koně za stamiliony. Bylo to tak - nebylo, kdo to ví. Že tam chodil na stavbu (dohromady s dcerou) byl tam za Agrofert, nebo jako otec? Kdo to ví a dokáže? Jeho firma poskytovala záruky firmě jeho dětí. Normální. Tak to toho moc nedokážou. Vědí to a proto ho v tom máchají.

Časově z veřejných zdrojů: 2007 dostali děti akcie. Někdy v té době dostal Babiš Jr. švýcarské občanství. V r. 2015 se objevila u něj schizofrenie. Teprve v roce 2016 začalo obvinění Babiše. Tak to je divné, že byl nemocný účelově, že. Policie řekla jasně, že když byl mladý na Krymu,věděli o tom a byli ve styku s jeho advokátem. Jak dlouho byl pryč, za ty dva roky co to vyšetřují - několik měsíců. To má léta dřepět v ČR, když notabene není a nikdy nebyl jejím občanem, až se jim to podaří vyšetřit? Je Švýcar -požádala v roce 2016 policie Švýcarsko o součinnost? Zřejmě ne. Tak jaképak nezákonnosti. Bylo to tak - nebylo ? Kdo to ví a prokáže? Je to účelové. Co má parlament co vyšetřovat. Jaký národní zájem - kecy a kecy. A hlavně špinavost. Co tahle solárky, doly a byty? Sněmovna nic a nic?Směšné pro hlupáky. Pouhá nečistá hra proti politickému konkurentovi co je strká do kapsy. Proto musí pryč. 30% hlasů by mohlo být zpátky. "Demokrati". Nejsem komouš ani Babišovec. Pro pořádek. Jsem demokrat.

Re: Co tak mluvit pravdu?:
Autor: Š. Hašek Datum: 21.11.2018 10:00

Jde jim o všechno, těm padouchům typu Dienstbier a Gazdík. O Istanbul, o Márrakeš, o JE. Babiš není lidskoprávník a třasořitka. Jako Fiala. A hrál určitě šachy.

Nevolič Babiše. Co není, může být.

Pane Vaníčku,:
Autor: A. Alda Datum: 21.11.2018 10:43

naprosto souhlasím.

Re: Co tak mluvit pravdu?:
Autor: M. Prokop Datum: 21.11.2018 12:15

Kdyby nechtěl na tu "hračku" dotační peníze, ušetřil by si problém. Jenže to vyžírku tehdy nenapadlo a dnes už je pozdě.

Musí to ale být krásné, v dospělosti takhle věřit pohádkám.

Re: Co tak mluvit pravdu?:
Autor: Š. Hašek Datum: 21.11.2018 18:46

"Hračku" dotační peníze má i pomatený spotřebitel v obchoďáku. Denně. Cca 25 000 Kč za rok. Zákazník třeba nekoupí fazolky z Maroka. Ale zákazník a spotřebitel je malinko rozdíl!

Tady se protáčejí/čerpají (kouzelné slovo, jak pro dementy) dotační miliardy a "listopadoví slouhové" štrasbrusele si zasedli na jednoho ....... s 50 000 000,- Kč . Vám to není divné???????????

A proč jim tu hračku vzal, trubko?:
Autor: S. Sedlák Datum: 21.11.2018 20:28

Je děs, co všechno ty kobliháři s džemem místo mozku vyplodí.

Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: V. Heidlerová Datum: 21.11.2018 9:23

Andrej Babiš lže téměř při každé příležitosti, takže jeho vyprávěnky mne nijak za srdce nechytají. Nikdo se nepozastavuje nad tím, jaký byl zdravotní stav Juniora v době kšeftů a machinací kolem Čapího hnízda, v té době byl zdravý jako řípa, ale z takového taty by se asi zbláznil každý. Autor úvodníku nás všechny považuje za blbce, stejně tak i opoziční politiky, neshledává žádného z nich schopna a hodna nahradit takovou figuru jako je AB. Jediná vyprávěnka, která mne baví, je ta, že Andy v politice být nemusí, není politik, má svůj kšeft, ale dělá to pro očistu a záchranu "své" vlasti. Háááááááááááááááá

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: Š. Hašek Datum: 21.11.2018 9:30

Nějak se mi zdá, paní Heidlerová, že právě Vy jste tu vyprávěnku Sabinky dost hltala .....

Já zas pozorně sleduji/hltám časovou osu schválení, podepsání, oštemplování dotace na Čapí hnízdo a to "zázračné odhalení" po osmi letech, řekl bych "několik hodin před volbami". To jsou mi věci!!!

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: K. Janyška Datum: 21.11.2018 9:45

Vy taky, Brute ? Dzp.

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: J. Kulheim Datum: 21.11.2018 10:50

Je mi líto každého, kdo má problémy se zdravotím stavem svých dětí. To je osobní tragedie a vypořádat se s tím není jednoduché. Tahat to na veřenost je nedůstojné.

Věřím, že pokud by AB měl zájem, tak by kauza Čapí hnízdo byla dávno vyřešena. Tato kauza nemá se zdravotním stavem AB mladšího nic společného. O tom co proč se tyto dvě věcí spojují se dá spekulovat ze všech světových stran. Domnívám se, že o nějaké vyšetření není zájem a tím vzniká prostor pro spekulace. Potom se nemůže AB divit, že jeho odpůrci toho budou využívat. Bylo by to i kdyby nebyl předsedou vlády a i kdyby neměl nemocného syna.

Jestli někdo kradl cizí peníze včera nebo před osmi lety je lhostejné

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: V. Heidlerová Datum: 21.11.2018 11:14

No v každém případě je to napínavé, vidím, že oba máme oči navrch hlavy, a je důležité, že ještě o něco máme zájem. Až budeme neteční, tak to už můžeme jít do starého řeleza!!!A propos, p. Slonková by těžko šla do kauzy, která by neměla odůvodnění, na to je moc chytrá. Některé věci musejí nazrát a myslím, že se dozvíme i další. Žumpa se čistí těžko.

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: P. Grigar Datum: 21.11.2018 17:42

.. skvělým finále časové osy kauzy Čapí hnízdo je tříleté vyšetřování, s prakticky nulovou důkazní hodnotou pro obžalobu, "podepřené" vyjádřením OLAFu. Z 99,9% je vše založeno na listinných důkazech a přesto stále nevyšetřeno natolik, aby s tím státní zástupce(při smyslech..) byl schopen předstoupit před soud. To novinářské svinstvo s atakováním A.B.jr je už jenom posledním pokusem o diskreditaci, než budou muset stáhnout ocas mezi nohy a sklopit hlavu. Což už třeba dnes učinili hrdinové z ČSSD, na tiskovce kličkovali tak zoufale, až jsem měl obavy, aby se neutloukli o stěny.. ani Foldynu nepustili ke slovu.

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: F. Navr8til Datum: 21.11.2018 16:05

Shodneme se na tom, že Andrej Babiš je podvodník. Ale na rozdíl od vás si nemyslím, že dělá z opozice blbce. Ona to dělá sama tím, že mu neustále a neustále skáče na špek. Kontraproduktivní akce typu Slonková nijak neubližují jeho volebním preferencím. Spíše naopak. Logický by byl požadavek, aby policie a soudy nepřeváděly stínový box a co nejdříve bylo spravedlnosti učiněno zadost. Současné mediální akce a pouliční kravály jen kalí vodu a v lovu v kalných vodách je Babiš přeborník.

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: J. Farda Datum: 21.11.2018 16:46

Já bych řekl, že nás spíš krmí srdceryvnými chcíplotinami, jako když kdysi, svého času, dodával Radově farmě ve Velkém Karlově na krokodýly chcíplá kuřaty až do doby, než Radu vylikvidoval a farmu ovládl. Ten kšeft mu ale nevyšel, nepomohla mu ani novela veterinárního zákona o přípustnosti krokodýlího masa v potravinářství, a botičky nebo kabelky z krokodýlí kůže trh nezbouraly. Pak alespoň nechal Radovi spálit, dobrodinec chudých psů, týden před sklizní 300 hektarů potravinářské pšenice. Doufám, že i v současném vládním kšeftu nakonec dojede, agrární Palermský padrino, jako s těmi krokodýly. A odpověď na otázku, co je horší než krkavčí matka, zní: Čapí otec! . :-)

Re: Srdceryvné příběhy nás neoblbnou:
Autor: I. Procházková Datum: 22.11.2018 1:44

Bohumír Rada měl kliku, přes všechna ta příkoří přežil, ale Milan Sládeček z Mělníka a Jan Boček (Kostelecké uzeniny) - ti na to doplatili životy. To jsou jen ty mediálně nejznámější případy, kdoví, kolik firem takto dopadlo a na kolik jich premiérovi lidé "zaklekli". Tyto kauzy byly považované za novodobé znárodňování a to je velký průšvih. Jakmile zůstávají mrtví, je to začátek konce... Považuju to za větší malér, než celé Čapí hnízdo.;-(

JDĚTE DO HÁJE S PŘÍBĚHY, MANIPULÁTOŘI.:
Autor: K. Janyška Datum: 21.11.2018 8:58

Hlupáci a zločinci, kteří s tím přišli, nechtějí, aby se lidé dověděli něco o principech, na kterých ve skutečnosti vyrostl a stojí lidský svět, a to bez pověr a mýtů, a zmanipulovanými tzv. příběhy, vnucují lidem to, co potřebují. Hlavně však zcela zastíní onu podstatu, kterou jsem popsal. Každý vidí, jak kdejakou blbost ve zprávách potvrzuje jakýsi Franta Novák nebo jiný aktér svým příběhem. Samozřejmě redaktory zmanipulovaným a narafičeným tak, aby potvrzoval jejich pravdu, která je však vždy určena předem.

Toho, kdo chce vědět více, informuji o tom, že existují informační směrnice EU, kterou ovládají různí Sorosové, kteří se z lidského světa snaží udělat poslušné lidské stádo, které jim bude sloužit... Dzp.

Jelínku, nediv se:
Autor: L. Písařík Datum: 21.11.2018 7:50

Mnoho lidí se bude divit, kdo zaplatil za takový hanopis. A mnoho lidí si poopraví názor. Odkopal jste se.

Re: Jelínku, nediv se:
Autor: J. Vaníček 917 Datum: 21.11.2018 9:27

Je to tak. Jenom se neodkopal. Mele tak vždy v ČT.