19.5.2019 | Svátek má IvoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Kdo je víc?Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 14.9.2018 22:56, přehled diskusí

Ne vždy s vámi souhlasím, :
Autor: Z. Rychlý Datum: 14.9.2018 8:04

ale tentokrát jste se vytáhl. Perfektní hodnocení významu místních podnikatelů, jenže co s tím, když v českých očích jsou to paraziti.:-(

Přínos globálních podniků je v tom, že jsou věci neuvěřitelně laciné, ovšem přínos pro místní sice nějaký je (prac.místa), ale jinak nic moc. Podpora vzniku místních podniků by byla efektivnější.

Re: Ne vždy s vámi souhlasím, :
Autor: M. Prokop Datum: 14.9.2018 9:53

Podporovat musí zákazníci.

Pokud se do toho pustí úřady, bude z toho jen nějaká ta korupce.

Re: Ne vždy s vámi souhlasím, :
Autor: M. Těhanová Datum: 14.9.2018 10:57

A kde prosím se ty neuvěřitelně laciné věci dají nalézt? Nějak kolem sebe vidím jen neuvěřitelně předražené šmejdy, které hlavně nic nevydrží.

Re: Ne vždy s vámi souhlasím, :
Autor: Z. Rychlý Datum: 14.9.2018 22:56

Co je pro vás předražený šmejd? Máte na mysli třeba takové kalové čerpadlo za 800.-? Můžete si přece koupit litinové čerpadlo Sigma za 3,000.-, to taky není předražené, je to profi věc, ale pro obyč.smrtelníka strašně drahá, nikoli však předražená. Co pro vás je předražené? Nebo sekačka na trávu? Uvádím to jako příklad - to je předražené? V tom případě musíte zapracovat na svých příjmech. Soused vám to doma v dílně vyrobí laciněji??? Uveďte vy, co je pro vás předražený šmejd, který nemá laciný ekvivalent.

Nic nevydrží? Můžete do nekonečna reklamovat. Laciné je to i proto, že snižuje náklady použitím součástek na hranici použitelných parametrů. Pokud chcete, aby věc několikrát přežila záruku, musíte si koupit něco profi, nebo značku, ale to pak zapomeňte na láci.

Máte divné měřítko na předraženost. Já znám předražené jen hrnce Zepter, kvalitní sice jsou, ale kvalitní hrnce sedají pořídit i mnohem laciněji.